Түрiк Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары, Мемлекеттiк министрi Девлет Бахчелидiң Қазақстан Республикасына 2002 жылғы 18-22 наурыз кезеңiнде ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 21 наурыз N 348
Қазақстан Республикасы мен Түрiк Республикасының арасындағы достық қатынастарды нығайту және екi жақты ынтымақтастықты одан әрi дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi:
1) Түрiк Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары, Мемлекеттiк министрi Девлет Бахчелидiң Қазақстан Республикасына 2002 жылдың 18-22 наурыз кезеңiнде ресми сапарын дайындауды және өткізудi қамтамасыз етсiн;
2) Түрiк Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары, Мемлекеттiк
министрi Девлет Бахчелидiң ресми сапарын өткiзуге, оның iшiнде Түрiк
Республикасының ресми делегациясы мүшелерiнiң тұруына 2002 жылға арналған
республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген
қаражат есебiнен 1205590 (бiр миллион екi жүз бес мың бес жүз тоқсан)
теңге сомасында қаражат бөлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О подготовке и проведении официального визита Заместителя Премьер-Министра, Государственного министра Турецкой Республики Девлета Бахчели в Республику Казахстан в период с 18 по 22 марта 2002 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2002 года N 348
В целях укрепления дружественных отношений и дальнейшего развития двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Турецкой Республикой Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
1) обеспечить подготовку и проведение официального визита Заместителя Премьер-Министра, Государственного министра Турецкой Республики Девлета Бахчели в период с 18 по 22 марта 2002 года в Республику Казахстан;
2) выделить средства на проведение официального визита Заместителя Премьер-Министра, Государственного министра Турецкой Республики Девлета Бахчели, в том числе на проживание членов официальной делегации Турецкой Республики в сумме 1205590 (один миллион двести пять тысяч пятьсот девяносто) тенге, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Представительские затраты".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)