Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 мамырдағы N 685 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 30 наурыз N 383. Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 шілдедегі № 830 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 шілдедегі № 830 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Түркологияны дамытуға елеулі үлес қосқан ғалымдарды қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ғылым саласындағы сыйлықтар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 мамырдағы N 685 P000685_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 22, 243-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ:
бесінші абзацта "сыйлық" деген сөзден кейін нүктелі үтір қойылып, "тағайындау жөніндегі ұсынысы қабылдансын;" деген сөздер алынып тасталсын; жетінші абзацтан кейін нүктелі үтір қойылып, мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"2002 жылдан бастап:
түркология саласындағы аса зор жетістіктері үшін Күлтегін атындағы 200 айлық есептік көрсеткіш мөлшеріндегі бір сыйлық тағайындау туралы ұсынысы қабылдансын.";
3-тармақ:
"бекітсін" деген сөздің алдынан ", Түркология саласындағы аса зор жетістіктері үшін Күлтегін атындағы сыйлықты берудің тәртібі туралы ережені" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2000 года № 685
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2002 года № 383. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2011 года № 830
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.07.2011 № 830 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В целях поддержки ученых, внесших существенный вклад в развитие тюркологии, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2000 года N 685 P000685_ "О премиях в области науки" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 22, ст. 243) следующие дополнения:
пункт 1 дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"начиная с 2002 года:
одной премии имени Кюль-тегина за выдающиеся достижения в области тюркологии в размере 200 месячных расчетных показателей";
пункт 3 дополнить словами:
", Правила о порядке присуждения премии имени Кюль-тегина за выдающиеся достижения в области тюркологии".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Пучкова О.Я.)