"Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды әкімшілік қадағалау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 3 мамыр N 492
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды әкімшілік қадағалау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды
әкімшілік қадағалау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына
өзгерістер енгізу туралы
"Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды әкiмшiлiк қадағалау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 15 шілдедегі Z960028_ Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 13, 272-құжат) мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
2-баптың в) тармақшасында:
"кәмелетке толған адамдарға" деген сөздер "жазасын өтеп, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға" деген сөздермен ауыстырылсын;
а) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"а) аса қауіпті түрде қайталанып жасалған қылмыстар үшiн;";
б) және в) тармақшаларында "ауыр қылмыстар жасағаны үшiн бас бостандығынан айыруға сотталған немесе қасақана қылмыстар жасағаны үшiн бас бостандығынан айыруға екi немесе одан да көп мәрте сотталған" деген сөздер "ауыр және аса ауыр қылмыстар үшiн немесе қасақана қылмыстар жасағаны үшiн бас бостандығынан айыруға екi немесе одан көп мәрте сотты болған" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-бап алынып тасталсын;
4-бапта, 5-баптың бiрiншi бөлiгiнiң екiншi абзацында, алтыншы бөлiгiнде, 9, 10-баптарда "еңбекпен түзеу мекемесiнен", "еңбекпен түзеу мекемесi" және "еңбекпен түзеу мекемесiнiң" деген сөздер тиiсiнше "түзеу мекемесiнен", "түзеу мекемесi" және "түзеу мекемесінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-бапта "босатылған" деген сөз "сотталған" деген сөзбен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "Об административном надзоре за лицами, освобожденными из мест лишения свободы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2002 года N 492
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан Z960028_ "Об административном надзоре за лицами, освобожденными из мест лишения свободы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон
Республики Казахстан
О внесении изменений в Закон Республики Казахстан
"Об административном надзоре за лицами, освобожденными
из мест лишения свободы"
Внести в Закон Республики Казахстан от 15 июля 1996 года Z960028_ "Об административном надзоре за лицами, освобожденными из мест лишения свободы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 13, ст. 272) следующие изменения:
в статье 2:
в абзаце первом слова "в отношении совершеннолетних лиц" заменить словами "за лицами, освобожденными из мест лишения свободы, отбывшими наказание";
подпункт а) изложить в следующей редакции:
"а) за преступления, совершенные при особо опасном рецидиве;";
в подпунктах б) и в) слова "осужденных к лишению свободы за тяжкие
преступления или осужденных" заменить словами "за тяжкие и особо тяжкие
преступления или судимыми";
статью 3 исключить;
в статье 4, в абзаце втором части первой, в части шестой статьи 5, в
статьях 9, 10 слова "исправительно-трудового учреждения" заменить словами
"исправительного учреждения";
в статье 9 слово "освобожденного" заменить словом "осужденного".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)