Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 30 наурыздағы N 377 қаулысына толықтырулар мен өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 17 маусым N 661
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2002 жылға арналған республикалық бюджетте 042 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану ережесi мен өкiлдiк шығындардың нормаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 30 наурыздағы N 377 P020377_ қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiс енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2002 жылға арналған республикалық бюджетте 042 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану ережесiнде:
2-тармақтың бiрiншi абзацындағы "Мемлекеттiк хатшысының" деген сөздер "Мемлекеттiк хатшысы - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтағы:
"Мемлекеттiк хатшысының" деген сөздер "Мемлекеттiк хатшысы - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шешiмiмен" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң шешiмiмен" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақтың бiрiншi абзацындағы "Қаржы министрлiгi" деген сөздерден
кейiн "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң шешiмi немесе" деген
сөздермен толықтырылсын;
10-тармақтың бiрiншi абзацындағы "Мемлекеттiк хатшысының" деген
сөздер "Мемлекеттiк хатшысы - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақтың екінші абзацындағы "Мемлекеттік хатшысының" деген сөздер
"Мемлекеттік хатшысы - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің"
деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2002 года N 377
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2002 года N 661
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2002 года N 377 P020377_ "Об утверждении Правил использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе 042 "Представительские затраты", и норм представительских затрат" следующие дополнения и изменение:
в Правилах использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе 042 "Представительские затраты", утвержденных указанным постановлением:
в абзаце первом пункта 2 после слов "Государственного секретаря" дополнить словами "Республики Казахстан - Министра иностранных дел";
в пункте 7:
после слов "Государственного секретаря" дополнить словами "Республики Казахстан - Министра иностранных дел";
слова "решением Правительства Республики Казахстан" заменить словами "решением Премьер-Министра Республики Казахстан";
в абзаце первом пункта 8 после слов "на основании" дополнить словами "решения Премьер-Министра Республики Казахстан или";
в абзаце первом пункта 10 после слов "Государственного секретаря" дополнить словами "Республики Казахстан - Министра иностранных дел";
в абзаце втором пункта 12 после слов "Государственного секретаря" дополнить словами "Республики Казахстан - Министра иностранных дел".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)