Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 19 маусым N 675
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілерінің күші
жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 4
қыркүйектегі N 677
U010677_
Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының
Үкіметі қаулы етеді:
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және
жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 19 маусымдағы
N 675 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
күші жойылған кейбір шешімдерінің
Тізбесі
1. "Тауарларды декларациялау және оларды Қазақстан Республикасының шекарасы арқылы өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 19 ақпандағы N 129 P930129_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 5, 56-құжат).
2. "Қазақстан Республикасының экономикалық мүдделерін қорғау жөніндегі уақытша қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1993 жылғы 15 қыркүйектегі N 883 қаулысының 6-тармағы.
3. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 19 ақпандағы N 129 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 мамырдағы N 492 P980492_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 16, 143-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің экспорттық бақылау мәселелері
жөніндегі кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 16 қазандағы N 1540
P001540_
қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 42, 496-құжат).
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2002 года N 675.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2001 года N 677 U010677_ "О признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2002 года N 675
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 февраля 1993 года N 129 P930129_ "О декларировании и порядке перемещения товаров через границу Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 5, ст. 56).
2. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 1993 года N 883 "О временных дополнительных мерах по защите экономических интересов Республики Казахстан".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 1998 года N 492 P980492_ "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 февраля 1993 года N 129" (САПП Республики Казахстан, 1998 года, N 16, ст. 143).
4. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением
Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2000 года N 1540
P001540_
"О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан по вопросам экспортного контроля" (САПП РК, 2000 г.,
N 42, ст. 496).
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)