"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 3 наурыздағы N 3375 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 19 маусым N 677
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 3 наурыздағы N 3375
Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының
Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына
енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентiнің 1997 жылғы 3 наурыздағы
N 3375 Жарлығына өзгерiстер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Шетелде кадрлар даярлау үшiн
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Болашақ" халықаралық стипендияларын
белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5
қарашадағы N 1394 қаулысын орындау iсiндегi елеулi кемшiлiктер туралы"
1997 жылғы 3 наурыздағы N 3375
U973375_
Жарлығына (Қазақстан
Республикасының ПYАЖ-ы, 1997 ж., N 10, 68-құжат) мынадай өзгерiстер
енгізілсін:
7-тармақта:
аталған Жарлықпен бекiтiлген Шетелде кадрлар даярлау жөнiндегi
республикалық комиссияның құрамына мыналар енгiзілсiн:
Тұрысбеков Зауытбек           - Қазақстан Республикасының
Қауысбекұлы                     Мемлекеттiк қызмет iстерi
жөнiндегi агенттiгiнiң төрағасы;
Мұтанов Ғалымқайыр            - Қазақстан Республикасының
Мұтанұлы                        Білім және ғылым бiрiншi вице-
министрi;
Аймақов Бауыржан              - Қазақстан Республикасының
Жаңабекұлы                      Экономика және сауда вице-
министрi;
Жұмағұлов Бақытжан            - Қазақстан Республикасы
Тұрсынұлы                       Президентiнiң Әкiмшiлiгi Iшкi
саясат бөлiмiнiң меңгерушiсi;
мынадай жол:
"Школьник Владимир            - Қазақстан Республикасының
Сергеевич                       Энергетика, индустрия және
сауда министрi;"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Школьник Владимир            - Қазақстан Республикасының
Сергеевич                       Энергетика және минералдық
ресурстар министрi";
көрсетiлген құрамнан:
Мұхаметжанов Бауыржан Әлiмұлы, Аханов Серiк Ахметжанұлы, Ахметов
Әшiмжан Сүлейменұлы, Әбiқаев Нұртай Әбiқайұлы, Ертiсбаев Ермұхамет
Қабиденұлы шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 3 марта 1997 года N 3375"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2002 года N 677
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа
Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 3 марта 1997 года N 3375".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 3 марта 1997 года N 3375
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 3 марта 1997 года
N 3375
U973375_
"О серьезных недостатках в деле выполнения постановления
Президента Республики Казахстан от 5 ноября 1993 года N 1394
K931394_
"Об
учреждении международных стипендий Президента Республики Казахстан
"Болашак" для подготовки кадров за рубежом" (САПП Республики Казахстан,
1997 г., N 10, ст. 68) следующие изменения:
в пункте 7:
ввести в состав Республиканской комиссии по подготовке кадров за
рубежом, утвержденный названным Указом:
Турисбекова                      - Председателя Агентства
Заутбека Кауысбековича             Республики Казахстан по делам
государственной службы;
Мутанова Галымкаира Мутановича   - первого вице-Министра образования
и науки Республики Казахстан;
Аймакова Бауыржана Жанабековича  - вице-Министра экономики и торговли
Республики Казахстан;
Жумагулова Бакытжана Турсыновича - заведующего Отделом внутренней
политики Администрации Президента
Республики Казахстан;
строку:
"Школьник Владимир Сергеевич     - Министр энергетики, индустрии
и торговли Республики Казахстан;"
изложить в следующей редакции:
"Школьник Владимир Сергеевич     - Министр энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан";
вывести из указанного состава:
Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Аханова Серика Ахметжановича,
Ахметова Ашимжана Сулейменовича, Абыкаева Нуртая Абыкаевича, Ертысбаева
Ермухамета Кабидиновича.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)