Қазақстан Республикасы Президентінің "Шығыс Қазақстан облысының Лениногор қаласын қайта атау туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 25 маусым N 693
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Шығыс Қазақстан облысының Лениногор қаласын қайта атау туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы Шығыс Қазақстан облысының Лениногор қаласын қайта атау туралы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 9-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Шығыс Қазақстан облысының Лениногор қаласы Шығыс Қазақстан облысының Риддер қаласы болып қайта аталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О переименовании города Лениногорска Восточно-Казахстанской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2002 года N 693
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа
Президента Республики Казахстан "О переименовании города Лениногорска
Восточно-Казахстанской области".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан
О переименовании города Лениногорска
Восточно-Казахстанской области
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря
1993 года
Z934200_
"Об административно-территориальном устройстве
Республики Казахстан" постановляю:
1. Переименовать город Лениногорск Восточно-Казахстанской области в
город Риддер Восточно-Казахстанской области.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)