Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 шiлдедегi N 1014 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 маусымдағы N 706 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.14. N 356 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Алматы қаласын аймақтық қаржы орталығы ретiнде дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 шiлдедегi N 1014 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 28, 355-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен мақұлданған Алматы қаласын аймақтық қаржы орталығы ретiнде дамытудың тұжырымдамасында:
1-шарт 2) тармақшасының екiншi абзацында "банк құпиясын," деген сөздер алынып тасталсын;
4-шарт екiншi бөлiгiнiң 4) тармақшасы алынып тасталып, 3) тармақшадан кейiн нүкте қойылсын;
6-шарттың 2) тармақшасында "сауданы ұйымдастыру мен қолдау" деген сөздер "саудаға қатысу" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Алматы қаласын аймақтық қаржы орталығы ретiнде дамытудың тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi
2001-2003 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
"Жергілiкті капиталды мейлiнше молынан шоғырландыру" деген 1-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 1.2-жолда:     2-бағанда "Банктiк құпияны,"
деген сөздер алынып тасталып, "бағалы" деген сөз бас әрiппен жазылсын;
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағалы қағаздар рыногы туралы" Заң жобасы";
5-бағанда "2001" деген сандар "2002" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 1.6-жолдың 2-бағанында "банктiк емес ұйымдарды" деген сөздер алынып тасталып, "брокер-дилер" деген сөз "брокер-дилердi" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 1.7-жолдың 5-бағанында "2001" деген сандар "2002" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 1.9-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "Қазақстан Республикасының Үкiметіне ақпарат";
"Шетелдiк капиталды әкелудiң ырықтандырылған валюталық режимi, капиталдың қайтарылуы және оны пайдаланудан алынған пайда. Орталық банктiң айырбас бағамы саясатын қоса алғанда, ақша-несие саясатының болжамды болуы" деген 2-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 2.2-жол алынып тасталсын;
"Халықаралық беделi танылған шетелдiк кәсiби қаржы делдалдарын рынокқа жiберудiң ырықтандырылған режимi" деген 4-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 4.1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
2-баған:
"Отандық және шетелдiк қаржы институттарын құру, тiркеу, олардың қызметiн лицензиялау және реттеу рәсiмдерiн одан әрi жетiлдiру жөнiнде жұмыстар жүргiзу";
4-баған:
"Қазақстан Республикасының Үкiметiне ақпарат";
5-баған:
"Тұрақты";
реттiк нөмiрi 4.4-жол алынып тасталсын;
"Қазақстандық қаржы рыногының жеткiлiкті дамуы" деген 6-бөлiмде:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2001 года N 1014
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2002 года N 706. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 апреля 2003 г. N 356
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2001 года N 1014 P011014_ "О развитии города Алматы как регионального финансового центра" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 28, ст. 355) следующие изменения:
в Концепции развития города Алматы как регионального финансового центра, одобренной указанным постановлением:
во втором абзаце подпункта 2) условия 1 слова "банковской тайны," исключить;
подпункт 4) второй части условия 4 исключить;
в подпункте 2) условия 6 слова "организовывать и поддерживать торговлю" заменить словами "участвовать в торговле";
в Плане мероприятий по реализации Концепции развития города Алматы как регионального финансового центра на 2001-2003 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1 "Высокая концентрация местного капитала":
в строке, порядковый номер 1.2.:
в графе 2 слова "банковской тайны," исключить;
графу 4 изложить в следующей редакции:
"проект Закона "О рынке ценных бумаг";
в графе 5 цифры "2001" заменить цифрами "2002";
в графе 2 строки, порядковый номер 1.6., слова "небанковских организаций" исключить;
в графе 5 строки, порядковый номер 1.7., цифры "2001" заменить цифрами "2002";
графу 4 строки, порядковый номер 1.9., изложить в следующей редакции:
"Информация Правительству Республики Казахстан";
в разделе 2 "Либеральный валютный режим ввоза иностранного капитала, репатриации капитала и прибыли от его применения. Предсказуемость денежно-кредитной политики Центрального Банка, включая политику обменного курса":
строку, порядковый номер 2.2., исключить;
в разделе 4 "Либеральный режим допуска на рынок иностранных профессиональных финансовых посредников, обладающих признанным международным авторитетом":
в строке, порядковый номер 4.1., изложить в следующей редакции:
графу 2:
"Проводить работы по дальнейшему совершенствованию процедур создания, регистрации, лицензирования и регулирования деятельности отечественных и иностранных финансовых институтов";
графу 4:
"Информация Правительству Республики Казахстан";
графу 5:
"Постоянно";
строку, порядковый номер 4.4., исключить;
в разделе 6 "Достаточная развитость казахстанского финансового рынка":

реттiк нөмiрi 6.1-жолда:
2-бағанда "дамуын қамтамасыз ету" деген сөздер "дамуына ықпал ету" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Үкiметiне ақпарат";
реттiк нөмiрi 6.2-жолда:
2-бағанда "сауданы ұйымдастыру" деген сөздер "саудаға қатысу" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Үкiметiне ақпарат";
реттiк нөмiрi 6.4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
2-баған:
"Төлем карточкаларының ұлттық жүйесiн құру жөнiнде жұмыс жүргiзу";
4-баған:
"Қазақстан Республикасының Үкiметiне ақпарат";
5-баған:
"Тұрақты";
реттiк нөмiрi 6.6-жолдың 3-бағанында "ЭМРМ" деген сөз "ЭСМ" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Әртүрлi және жайлы тұрмыстық әрi бизнестік қызмет көрсету" деген 7-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 7.2-жолдың 3-бағанында "ЭМРМ" деген сөз "МБА" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7.3-жолдың ", ЭМРМ" деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в строке, порядковый номер 6.1.:
в графе 2 слова "Обеспечивать развитие" заменить словами "Способствовать развитию";
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Информация Правительству Республики Казахстан";
в строке, порядковый номер 6.2.:
в графе 2 слова "Организовать торговлю" заменить словами "Участвовать в торговле";
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Информация Правительству Республики Казахстан";
в строке, порядковый номер 6.4., изложить в следующей редакции:
графу 2:
"Проводить работу по созданию национальной системы платежных карточек";
графу 4:
"Информация Правительству Республики Казахстан";
графу 5:
"Постоянно";
в графе 3 строки, порядковый номер 6.6., слово "МЭМР" заменить словом "МЭТ";
в разделе 7 "Разнообразный и комфортный бытовой и бизнес-сервис":
в графе 3 строки, порядковый номер 7.2., слово "МЭМР" заменить словом "АМБ";
в графе 3 строки, порядковый номер 7.3., слово "МЭМР" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан