Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 13 қарашадағы N 1162 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 3 шілде N 716.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Отандық тауар өндiрушілердi қолдау жөнiндегi шараларды iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 13 қарашадағы N 1162 P981162_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 41, 379-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
2-тармақ алынып тасталсын;
4-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Отандық тауар өндiрушілердi қолдау жөнiндегi шараларды iске асыру
үшiн бөлiнген 22 716 100 (жиырма екi миллион жетi жүз он алты мың бiр жүз)
АҚШ долларына баламалы сомадағы қаражат уәкiлеттi банктер қайтарғаннан
кейiн Қордың жарғылық капиталын арттыруға бағытталсын.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1998 года N 1162
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2002 года N 716
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1998 года N 1162 P981162_ "О реализации мер по поддержке отечественных товаропроизводителей" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 41, ст. 379) следующее изменение и дополнение:
пункт 2 исключить;
пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:
"Средства в сумме, эквивалентной 22 716 100 (двадцать два миллиона семьсот шестнадцать тысяч сто) долларам США, выделенные для реализации мер по поддержке отечественных товаропроизводителей после возврата уполномоченными банками, направить на увеличение уставного капитала Фонда".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)