Тринитротолуолдың Украинадан Тәжікстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 шілдедегі N 728 Қаулысы
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Украинадан Тәжiкстан Республикасына 2002 жылғы 25 қаңтардағы N 147 келiсiм-шарт бойынша қосымшаға сәйкес номенклатура мен мөлшерде "Химзауыт" ашық үлгiдегi акционерлiк қоғамы (Исфара қаласы, Тәжiкстан Республикасы) үшiн "Заря" Рубежное қазыналық химия зауыты (Рубежное қаласы, Украина) жеткiзетiн тринитротолуолдың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кiрiс министрлiгiнің Кеденкомитетi, Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi мен Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi тринитротолуолдың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiн заңнамада белгiленген тартiппен бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi осы қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 5 шiлдедегi
N 728 қаулысына
қосымша
"Химзауыт" ашық үлгiдегi акционерлiк қоғамы (Исфара қаласы,
Тәжiкстан Республикасы) үшiн "Заря" Рубежное қазыналық химия
зауыты (Рубежное қаласы, Украина) жеткiзетiн тауарлардың
мөлшерi
Р/с
N
Тауардың атауы
СЭҚ ТН коды
Өлшем бір-
лігі
Саны
Бірлік үшін АҚШ долларымен бағасы
АҚШ доллар-ымен құны
Тран-
зитті жүзеге асыру мерзім-
дері (тоқ-
сан)
1.
Тринитротолуол
290420100
тонна
250
670
167500
ІІ
2.
Тринитротолуол
290420100
тонна
250
670
167500
ІІІ
3.
Тринитротолуол
290420100
тонна
500
670
335000
IV
Жиыны:
тонна
1000
670
670000
Жөнелту бекетi: Рубежная станциясы, Дон темiр жолы (Украина).
Жеткiзу бекетi: Исфара станциясы, Тәжiк темiр жолы (Тәжiкстан Республикасы).
Шекаралық өтпелi бекеттер: Озинки станциясы - Шеңгелдi станциясы.

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан тринитротолуола из Украины в Республику Таджикистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2002 года N 728
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан тринитротолуола из Украины в Республику Таджикистан, поставляемого Рубежанским казенным химическим заводом "Заря" (город Рубежное, Украина) для акционерного общества открытого типа "Химзавод" (город Исфара, Республика Таджикистан) по контракту от 25 января 2002 года N 147 по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом тринитротолуола через территорию Республики Казахстан.
3. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 июля 2002 года N 728
Количество товаров, поставляемых Рубежанским казенным
химическим заводом "Заря" (город Рубежное, Украина) для
акционерного общества открытого типа "Химзавод"
(город Исфара, Республика Таджикистан)
___________________________________________________________________________
N ! Наименование !  Код ТН  !  Ед. !Кол-во! Цена  ! Стоимость !  Сроки
п/п!   товара     !    ВЭД   ! изм. !      !  за   ! в долларах! осущ-я
!              !          !      !      !единицу!   США     ! транзита
!              !          !      !      !в дол- !           ! (квартал)
!              !          !      !      !ларах  !           !
!              !          !      !      ! США   !           !
___________________________________________________________________________
1. Тринитротолуол  290420100  тонн    250   670     167500         II
2. Тринитротолуол  290420100  тонн    250   670     167500         III
3. Тринитротолуол  290420100  тонн    500   670     335000         IV
Итого:                     тонн   1000   670     670000
___________________________________________________________________________
Пункт отправления: станция Рубежная, Донская железная дорога
(Украина).
Пункт назначения: станция Исфара, Таджикская железная дорога
(Республика Таджикистан).
Пункты пограничных переходов: станция Озинки - станция Ченгельды.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)