Беларусь Республикасынан Өзбекстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы арнайы мүлiктің транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 19 шілде N 804
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитінің кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 2001 жылғы 31 тамыздағы N УМ-2001/IМР-5 келісім-шарт бойынша "Узмахсусимпэкс" мемлекеттік кәсіпорны (Ташкент қаласы, Өзбекстан Республикасы) үшiн "Белтехэкспорт" жабық акционерлік қоғамы (Минск қаласы, Беларусь Республикасы) беретiн арнайы мүлiктiң Беларусь Республикасынан Өзбекстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы қосымшаға сәйкес номенклатурасы мен саны бойынша транзитiне рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
мен Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлігінің Кеден комитеті
заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының аумағы арқылы
арнайы мүлiктің транзитін бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi осы
қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2002 жылғы 19 шілдедегі
N 804 қаулысына
қосымша
2001 жылғы 31 тамыздағы N УМ-2001/IМР-5 келiсiм-шарт бойынша
"Узмахсусимпэкс" мемлекеттік кәсіпорны (Ташкент қаласы, Өзбекстан
Республикасы) үшiн "Белтехэкспорт" жабық акционерлiк қоғамы
(Минск қаласы, Беларусь Республикасы) беретiн тауарлардың саны
---------------------------------------------------------------------------
Р/с! Тауардың атауы ! СЭҚ TH коды ! Өлшем !Саны! АҚШ  ! АҚШ  !DDU т/ж
N !                !             !бiрлігі!    !долла.!долла.!Ташкент-
!                !             !       !    !рымен !рымен !тауар
!                !             !       !    !бірлік!жалпы !станциясы
!                !             !       !    !үшін  !құны  !шартымен
!                !             !       !    !бағасы!      !жалпы құны
---------------------------------------------------------------------------
1.  РСП-6М2             852610900    к-т     1  382200 382200  427280
қондыру
радилокациялық
жүйесi
2.  ВИСП-75Т            847160900    к-т     1  196000 196000  218910
қондыру
жүйесінің
алып шығу
индикаторы
3.  АПП-90П             870590900    к-т     2   23520  47040   52950
әуе айлағы
қондыру
прожекторы
Жиыны:                                                     699140
---------------------------------------------------------------------------
Жөнелту пунктi: Барановичи-Центральные станциясы (Беларусь
Республикасы).
Баратын пунктi: Ташкент-тауар станциясы (Өзбекстан Республикасы).
Шекаралық өту пункттері: Илецк-1 станциясы, Шеңгелдi станциясы.
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан специального имущества из Республики Беларусь в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2002 года N 804
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан специального имущества из Республики Беларусь в Республику Узбекистан, поставляемого закрытым акционерным обществом "Белтехэкспорт" (город Минск, Республика Беларусь) для Государственного предприятия "Узмахсусимпэкс" (город Ташкент, Республика Узбекистан) по контракту N УМ-2001/IМР-5 от 31 августа 2001 года по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом специального имущества через территорию Республики Казахстан.
3. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 июля 2002 года N 804
Количество товаров, поставляемых закрытым акционерным
обществом "Белтехэкспорт" (город Минск, Республика Беларусь)
для Государственного предприятия "Узмахсусимпэкс"
(город Ташкент, Республика Узбекистан) по контракту
N УМ-2001/IМР-5 от 31 августа 2001 года
___________________________________________________________________________
N  !  Наименование  !   Код    !Ед. !Кол-!Цена за !  Общая  !Общая стои-
п/п!    товаров     !  ТН ВЭД  !изм.!во  !единицу !стоимость!мость на усло-
!                !          !    !    !в долла-!в долла- !виях DDU-ж/д
!                !          !    !    !рах США !рах США  !станция Таш-
!                !          !    !    !        !         !кент-товарный
___!________________!__________!____!____!________!_________!______________
1.  Радиолокационная  852610900  к-т   1   382200    382200     427280
система посадки
РСП-6М2
2.  Выносной индика-  847160900  к-т   1   196000    196000     218910
тор системы
посадки ВИСП-75Т
3.  Аэродромный       870590900  к-т   2    23520     47040      52950
прожектор поса-
дочный АПП-90П
___________________________________________________________________________
Итого                                                       699140
___________________________________________________________________________
Пункты отправления: станция Барановичи - Центральные (Республика
Беларусь).
Пункт назначения: станция Ташкент-товарный (Республика Узбекистан)
Пункты пограничных переходов: станция Илецк-1, станция Ченгельды.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)