Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы тың ядролық отынның транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 шілдедегі N 842 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 мамырдағы N 406 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.05.04  N 406 Қаулысымен.
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 2002 жылғы 9 ақпандағы N 860/45046040/02/08-20/1 келiсiм-шартқа сәйкес Өзбекстан Республикасы Ғылым академиясының ядролық физика институты (Ташкент қаласы, Өзбекстан Республикасы) үшiн "ТВЭЛ" ашық акционерлiк қоғамы (Мәскеу қаласы, Ресей Федерациясы) қосымшаға сай номенклатурасы мен саны бойынша беретiн тың ядролық отынның Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi, Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнiң Атом энергетикасы жөнiндегi комитетi және Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының аумағы арқылы тың ядролық отынның транзитін бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi осы қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 29 шілдедегі
N 842 қаулысына
қосымша
Өзбекстан Республикасы Ғылым академиясының ядролық институты
(Ташкент қаласы, Өзбекстан Республикасы) үшін "ТВЭЛ" ашық
акционерлік қоғамы (Мәскеу қаласы, Ресей Федерациясы)
беретін тауарлар саны
___________________________________________________________________
Р/с    Тауардың      СЭҚ ТН      Өлшем    Саны    АҚШ       АҚШ
N      атауы        коды       бірлігі         доллары.   доллары.
мен        мен
бірлік      құны
бағасы
___________________________________________________________________
1.  Жылу бөлгіш     8401300000    дана      35    12840      449400
құрама (ЖБҚ
ИРТ-ЗМ

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан свежего ядерного топлива из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2002 года N 842. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2008 года N 406.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2002 года N 842 утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2008  N 406 .
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года  N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан свежего ядерного топлива из Российской Федерации в Республику Узбекистан, поставляемого открытым акционерным обществом "ТВЭЛ" (город Москва, Российская Федерация) для института ядерной физики Академии наук Республики Узбекистан (город Ташкент, Республика Узбекистан), в соответствии с контрактом от 9 февраля 2002 года N 860/45046040/02/08-20/1 по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан, Комитету по атомной энергетике Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан и Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом свежего ядерного топлива через территорию Республики Казахстан.
3. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 июля 2002 года N 842
Количество товаров, поставляемых открытым
акционерным обществом "ТВЭЛ" (город Москва,
Российская Федерация), для института
ядерной физики Академии наук Республики Узбекистан
(город Ташкент, Республика Узбекистан)
___________________________________________________________________________
N  !   Наименование   !    Код     !  Ед.  !Кол-!Цена за еди-!Стоимость
п/п!      товара      !   ТН ВЭД   !  изм. ! во !ницу в дол- !в долларах
!                  !            !       !    !ларах США   !США
___!__________________!____________!_______!____!____________!_____________
1.  Тепловыделяющая     8401300000    шт     35      12840       449400
сборка (ТВС ИРТ-

0019.09.00.000)
___________________________________________________________________
Жиыны:                                  35    12840      449400
___________________________________________________________________
Жөнелту пункті: Новосибирск қаласы (Ресей Федерациясы).
Баратын пункті: Ташкент қаласы (Өзбекстан Республикасы).
Әуе көлігімен жылжу бағыты: Новосибирск - Қарағанды - Ташкент.

ЗМ 0019.09.00.000)
___________________________________________________________________________
Итого                                    35      12840       449400
___________________________________________________________________________
Пункт отправления: город Новосибирск (Российская Федерация).
Пункт назначения: город Ташкент (Республика Узбекистан).
Маршрут движения авиатранспортом: Новосибирск - Караганда - Ташкент: