Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 30 шілде N 854. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1400 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы  N 1400  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  P020041_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 2-3, 14-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
"Төтенше жағдайлар жөнiндегi органдар жүйесi мемлекеттiк мекемелерiнiң қызметкерлерiне еңбек жағдайлары үшiн қосымша ақылар мен үстемеақылар" деген 13-қосымшада:
("Қызметкерлер кәсiптерiнiң, лауазымдарының, санаттарының атауы") деген 2-бағанда реттiк нөмiрi 1-жолдың 1) тармақшасындағы "Болжам" ғылыми-болжау" деген сөздер "Қазселденқорғау" мемлекеттiк мекемесiнiң, соның iшiнде "Болжам" ғылыми-өндiрiстік" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2002 года N 854. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29 декабря 2007 года N 1400.
Сноска. Постановление Правительства РК от 30 июля 2002 года N 854   утратило силу постановлением Правительства РК от 29 декабря 2007 года    N 1400  (вводится в действие с 1 января 2008 года).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41  P020041_  "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 2-3, ст.14) следующее изменение:
в приложении 13 "Доплаты и надбавки за условия труда работникам государственных учреждений системы органов по чрезвычайным ситуациям":
в графе 2 ("Наименование профессий, должностей, категорий работников") в подпункте 1) строки, порядковый номер 1, слова "научно-прогностического" заменить словами "государственного учреждения "Казселезащита", в том числе научно-производственного".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан