Қазақстан Республикасы экономикасының стратегиялық салаларындағы басқару тиiмдiлiгінің мониторингiне жататын жекешелендiрiлген ұйымдардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 тамыздағы N 872 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.07.30. N 810 қаулысымен
"Қазақстан Республикасы экономикасының стратегиялық салаларындағы жекешелендірілген ұйымдарды басқару тиiмдiлiгiнің мониторингi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 3 мамырдағы N 491  қаулысына сәйкес экономикалық қауiпсiздiктi және Қазақстан Республикасы экономикасының тұрақты дамуын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы экономикасының стратегиялық салаларындағы басқару тиiмдiлiгiнiң мониторингіне жататын жекешелендiрiлген ұйымдардың тізбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 5 тамыздағы
N 872 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы экономикасының стратегиялық
салаларындағы басқару тиiмдiлiгiнiң мониторингіне
жататын жекешелендірілген ұйымдардың
тізбесі
___________________________________________________________________
Р/с     Кәсiпорындардың атауы            Аймақ,        Мемлекеттік
N                                       облыс          пакет, %
___________________________________________________________________
Кен-металлургия саласы
1.  "Қазақстан алюминий" ААҚ                Павлодар         31,76
2.  "Испат-Қармет" ААҚ                      Қарағанды          -
3.  "Қазхром" ТҰК                           Ақтөбе           31,37
4.  "Қазақмыс" корпорациясы                 Қарағанды        24,66
5.  "Соколов-Сарыбай КБӨБ" ААҚ              Қостанай         39,5
6.  "Өскемен титан-магний комбинаты" ААҚ    Шығыс Қазақстан  15,5
7.  "Богатырь Аксесс Көмір" ЖШС             Павлодар           -
8.  "Шұбаркөл разрезі" ААҚ                  Қарағанды          -
9.  "Қазмырыш" ААҚ                          Шығыс Қазақстан  27,64
Мұнай-газ саласы
10. "Маңғыстаумұнайгаз" ААҚ                 Маңғыстау          -
11. Харрикейн Құмкөл Мұнай                  Қызылорда          -
("Оңтүстікмұнайгаз" МАҚ)
12. "Шымкентмұнайоргсинтез" ААҚ             Оңтүстік Қазақстан  -
13. "Қаражанбасмұнай" ААҚ                   Маңғыстау          -
14. "СНПС-Ақтөбемұнайгаз" ААҚ               Ақтөбе           25,12
Энергетика саласы
15. "AES Екібастұз" ЖШСМ (ГРЭС-1)           Павлодар           -
16. "Еуразия энергетика корпорациясы" ААҚ   Павлодар         25,18
Көлік-коммуникация саласы

Об утверждении перечня приватизированных организаций в стратегических отраслях экономики Республики Казахстан, подлежащих мониторингу эффективности управления
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 872. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 июля 2004 г. N 810 (P040810)
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2002 года N 491 P020491_ "О мониторинге эффективности управления приватизированными организациями в стратегических отраслях экономики Республики Казахстан", в целях обеспечения экономической безопасности и устойчивого развития экономики Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень приватизированных организаций в стратегических отраслях экономики Республики Казахстан, подлежащих мониторингу эффективности управления.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 августа 2002 года N 872
Перечень
приватизированных организаций в стратегических отраслях
экономики Республики Казахстан, подлежащих мониторингу
эффективности управления
N   !     Наименование предприятий    !     Регион,      !   Госпакет,
п/п !                                 !     область      !       %
Горно-металлургическая отрасль
1.   ОАО "Алюминий Казахстана"          Павлодарская           31,76
2.   ОАО "Испат-Кармет"                 Карагандинская           -
3.   ТНК "Казхром"                      Актюбинская            31,37
4.   Корпорация "Казахмыс"              Карагандинская         24,66
5.   ОАО "Соколовско-Сарбайское ГОПО"   Костанайская           39,5
6.   ОАО "Усть-Каменогорский титано-    Восточно-              15,5
магниевый комбинат"                Казахстанская
7.   ТОО "Богатырь Аксесс Комир"        Павлодарская             -
8.   ОАО "Шубаркульский разрез"         Карагандинская           -
9.   ОАО "Казцинк"                      Восточно-              27,64
Казахстанская
Нефтегазовая отрасль
10.  ОАО "Мангистаумунайгаз"            Мангистауская            -
11.  Харрикейн Кумколь Мунай            Кызылординская           -
(ГАО "Южнефтегаз")
12.  ОАО "Шымкентнефтеоргсинтез"        Южно-Казахстанская       -
13.  ОАО "Каражанбасмунай"              Мангистауская            -
14.  ОАО "СНПС - Актобемунайгаз"        Актюбинская            25,12
Энергетическая отрасль
15.  TOO "AES Экибастуз" (ГРЭС-1)        Павлодарская            -
16.  ОАО "Евроазиатская                  Павлодарская          25,18
энергетическая корпорация"
Транспортно-коммуникационная отрасль

17. "Қазақтелеком" ААҚ                      Алматы қаласы     50
Машина жасау саласы
18. "Алматы ауыр машина жасау зауыты" ААҚ   Алматы қаласы    31,9
___________________________________________________________________

17.  ОАО "Казахтелеком"                  г. Алматы               50
Машиностроительная отрасль
18.  ОАО "Алматинский завод              г. Алматы              31,9
тяжелого машиностроения"
___________________________________________________________________________