Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 22 қыркүйектегі N 1438 және 1999 жылғы 22 қыркүйектегі N 1441 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 тамыздағы N 905 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.07.20. N 1102 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Қаулысымен;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.19 N 159 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 1438 и от 22 сентября 1999 года N 1441
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2002 года N 905
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 20.07.2009 № 1102 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 19.02.2011 № 159.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан