Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 92 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 23 қараша N 92a
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 92 қаулысына мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
"Бюджеттік кіші бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтағы кестеде:
5-баған "жабдықтарды жеткізіп беруді" деген сөздерден кейін "және жабдықтарды орнатуға арналған үй-жайларды қайта жабдықтауды" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулыға 4-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтағы кестеде:
5-бағанда:
"70" деген сан "210" деген санмен ауыстырылсын;
"59 бірлік" деген сөздер "154 бірлік" деген сөздермен ауыстырылсын;
"лицензиялармен бағдарламалық қамтамасыз ету - 8 бірлік" деген сөздер "қолданбалы бағдарламалық қамтамасыз етуді (Астана қаласы бойынша ҚСжАО базасындағы алғашқы жоба) әзірлеу" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының

Премьер-Министрі
О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 92
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2002 года N 92а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 92 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Генеральной прокуратуры Республики Казахстан на 2002 год" следующие дополнение и изменения:
1) в приложении 3 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 после слов "доставку оборудования" дополнить словами "и переоборудование помещений, предназначенных для установки оборудования";
2) в приложении 4 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5:
цифру "70" заменить цифрой "210";
слова "59 единиц" заменить словами "154 единицы";
слова "программное обеспечение с лицензиями - 8 единиц" заменить словами "разработка прикладного программного обеспечения (пилотный проект на базе ЦПСиИ по г. Астана)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан