Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 және 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 122 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 қыркүйек N 994
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1
сәуiрдегi
Z990357_
Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ
ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715
P011715_
қаулысына:
көрсетiлген қаулының қосымшасында:
IV "Шығындар" бөлiмiнде:
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" iшкi функциясында:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
036 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының құрылысы және
қайта жаңарту" бағдарламасында:
035 "Астана - Бурабай автомобиль жолының учаскесiн қайта жаңарту"
кiшi бағдарламасында "3 400 000" деген сан "3 320 000" деген санмен
ауыстырылсын;
040 "Лениногорск қаласы - Алтай Республикасы шекарасы автомобиль
жолының құрылысы" кiшi бағдарламасында "300 000" деген сан "240 000" деген
санмен ауыстырылсын;
044 "Қызылорда қаласы маңындағы Сырдария өзенi арқылы өтетiн көпiр"
кiшi бағдарламасында "293 000" деген сан "253 000" деген санмен
ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 059 және 048-кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
"059 Оңтүстiк Қазақстан облысындағы Бағыс ауылына автожол
салу                                                            150 000;
048 Бейнеу - Ақжiгiт - Өзбекстан шекарасы автомобиль жолын қайта
жаңарту                                                         30 000";
060 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын қайта жаңарту жөнiндегi жобалау-iздестiру жұмыстары" бағдарламасында:
030 "Ресей Федерациясының шекарасы - Орал - Ақтөбе" автожолын қайта
жаңарту жобасын дайындау" кiшi бағдарламасында "100 000" деген сан "86
000" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 038-кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"038 "Бейнеу - Ақжiгiт - Өзбекстан шекарасы" автожолын қайта жаңарту
жобасын дайындау 14 000";
2) "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң
республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын
бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 122
P020122_
қаулысына:
көрсетiлген қаулының 7-қосымшасында:
5-тармақта "Сырдария өзенi арқылы көпiрдi салу" деген сөздерден кейiн
", Оңтүстiк Қазақстан облысындағы Бағыс ауылына автожол салу "Бейнеу -
Ақжiгiт - Өзбекстан шекарасы" автожолын қайта жаңарту" деген сөздермен
толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 и от 26 января 2002 года N 122
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 994
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря
2001 года N 1715
P011715_
"О реализации Закона Республики Казахстан "О
республиканском бюджете на 2002 год":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
в подфункции 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан":
в программе 036 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог
республиканского значения":
в подпрограмме 035 "Реконструкция участка автомобильной дороги
Астана - Боровое" цифру "3 400 000" заменить цифрой "3 320 000";
в подпрограмме 040 "Строительство автомобильной дороги
г. Лениногорск - граница Республики Алтай" цифру "300 000" заменить цифрой
"240 000";
в подпрограмме 044 "Мост через реку Сырдарья у г. Кызылорды" цифру
"293 000" заменить цифрой "253 000";
дополнить подпрограммами 059 и 048 следующего содержания:
"059 Строительство автодороги к селу Багыс в Южно-Казахстанской
области                   150000;
048 Реконструкция автомобильной дороги Бейнеу - Акжигит - граница
Узбекистана               30000";
в программе 060 "Проектно-изыскательские работы по реконструкции
автодорог республиканского значения":
в подпрограмме 030 "Подготовка проекта реконструкции автодороги
"Граница Российской Федерации - Уральск - Актюбе" цифру "100 000" заменить
цифрой "86 000";
дополнить подпрограммой 038 следующего содержания:
"038 Подготовка проекта реконструкции автодороги "Бейнеу - Акжигит -
граница Узбекистана"            14 000";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января
2002 года N 122
P020122_
"Об утверждении паспортов республиканских
бюджетных программ Министерства транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан на 2002 год":
в приложении 7 к указанному постановлению:
в пункте 5 после слова "г. Кызылорда" дополнить словами
"строительство автодороги к селу Багыс в Южно-Казахстанской области,
реконструкция автомобильной дороги "Бейнеу - Акжигит - граница
Узбекистана";

6-тармақ осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
7-тармақта:
3) тармақшада:
"62" деген сан "22" деген санмен ауыстырылсын;
"жол бетiн салу - 4 км" деген сөздер алынып тасталсын;
4) тармақшада "17" деген сан "10" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 5) және 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) Оңтүстiк Қазақстан облысындағы Бағыс ауылына автожол салу, оның
iшiнде:
жобалау-iздестiру жұмыстары;
жер төсемiн салу - 86,6 мың м3;
жол бетiн салу - 8 км;
жасанды құрылыстар салу - 33 дана;
көпiрлер салу - 2 дана;
6) "Бейнеу - Ақжiгiт - Өзбекстан шекарасы" автомобиль жолын қайта
жаңарту:
- жер төсемiн салу - 47,1 мың м3.";
көрсетiлген қаулының 23-қосымшасында:
6-тармақ осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
7-тармақтың екiншi абзацы "жолдарын қайта жаңарту" деген сөздердiң
алдынан "Бейнеу - Ақжiгiт - Өзбекстан шекарасы" автожолын қайта жаңарту
жобасын дайындау" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Бiр көзден алу тәсiлiмен мыналар бас мердiгер болып анықталсын:
Оңтүстiк Қазақстан облысындағы Бағыс ауылына автомобиль жолын салу
және "Бейнеу - Ақжiгiт - Өзбекстан шекарасы" автомобиль жолын қайта
жаңартуды бастау бойынша - "Қазақавтожол" республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны;
"Бейнеу - Ақжiгiт - Өзбекстан шекарасы" автомобиль жолын қайта
жаңарту жобасын дайындау бойынша - "Қазжолжоба" ААҚ (Астана қ.).
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қыркүйектегі
N 994 қаулысына
1-қосымша
"6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөніндегі iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Рет!Бағдар.!Кiшi   !Бағдарламаның!Бағдарламаны (кiшi!Іске  !   Жауапты
N !ламаның!бағдар.!(кiшi бағдар.!бағдарламаны) іске!асыру ! орындаушылар
!коды   !ламаның!   ламаның)  !асыру жөніндегі   !мерзі.!
!       !коды   !    атауы    !іс-шаралар        !мі    !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2   !    3  !      4      !         5        !  6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1   036           Республикалық
маңызы бар
автомобиль
жолдарының
құрылысы және
қайта жаңарту
032  Орал қаласы   Белгiленген тәртiппен ақпан-  Қазақстан
ауданындағы   мемлекеттiк сарапта.  қараша  Республика.
Жайық өзенi   мадан және бекітуден          сының Көлік
арқылы        өткен жобалық-                және ком.
көпiрдi салу  сметалық құжаттамаға          муникациялар
сәйкес құрылыс                министрлігі
жұмыстарын орындау:

пункт 6 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему
постановлению;
в пункте 7:
в подпункте 3):
цифру "62" заменить цифрой "22";
слова "устройство дорожной одежды - 4 км" исключить;
в подпункте 4) цифру "17" заменить цифрой "10";
дополнить подпунктами 5) и 6) следующего содержания:
"5) Строительство автомобильной дороги к селу Багыс в
Южно-Казахстанской области, в том числе:
проектно-изыскательские работы;
устройство земляного полотна - 86,6 тыс. м3;
устройство дорожной одежды - 8 км;
устройство искусственных сооружений - 33 шт;
устройство мостов - 2 шт;
6) реконструкция автомобильной дороги "Бейнеу - Акжигит - граница
Узбекистана":
- устройство земляного полотна - 47,1 тыс. м3.";
в приложении 23 к указанному постановлению:
пункт 6 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему
постановлению;
в абзаце третьем пункта 7 после слов "гр. Кызылординской области" дополнить словами "подготовка проекта реконструкции автодороги "Бейнеу - Акжигит - граница Узбекистана.".
2. Определить генеральным подрядчиком способом из одного источника:
по строительству автомобильной дороги к селу Багыс в Южно-Казахстанской области и началу реконструкции автомобильной дороги "Бейнеу - Акжигит - граница Узбекистана" - Республиканское государственное предприятие "Казахавтодор";
по подготовке проекта реконструкции автомобильной дороги "Бейнеу - Акжигит - граница Узбекистана" - ОАО "Каздорпроект" (г. Астана).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 994
"6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Срок  !Ответственный
п/!прог-!под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнитель
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !  2  !  3  !     4      !            5            !   6   !      7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   036        Строительст-
во и рекон-
струкция
автомобиль-
ных дорог
республикан-
ского
значения
032  Строительст-  Выполнение строительных  фев-    Министерство
во моста      работ в соответствии с   раль-   транспорта и
через реку    проектно-сметной         ноябрь  коммуникаций
Урал в        документацией, прошедшей         Республики
районе        в установленном порядке          Казахстан
г. Уральска   государственную экспер-
тизу и утверждение:

1) арналық көпiрге
жолдар:
жер жұмыстары - 500
мың м3;
жол бетiн салу -
8,1 км;
2) арналық көпiр:
жол бетiн салу -
495 қ.м.;
3) жайылмалық көпiрдi
салу - 1450 қ.м.
---------------------------------------------------------------------------
2             035  Астана -      Белгiленген тәртiппен ақпан-  Қазақстан
Бурабай       мемлекеттiк           қараша  Республика.
автомобиль    сараптамадан және             сының Көлік
жолының       бекітуден өткен               және ком.
телiмiн       жобалық-сметалық              муникациялар
қайта         құжаттамаға сәйкес            министрлігі
жаңарту       құрылыс жұмыстарын
орындау:
- жер төсенiшiн
салу - 986 мың м3;
- жол бетiн салу
- 1028 мың м2;
- жасанды
құрылыстарды жөндеу
---------------------------------------------------------------------------
3            040 "Лениногорск    Белгiленген тәртiппен ақпан-  Қазақстан
қаласы -        мемлекеттiк           қараша  Республика.
Алтай Респуб.   сараптамадан және             сының Көлік
ликасының       бекітуден өткен               және ком.
шекарасы"       жобалық-сметалық              муникациялар
автомобиль      құжаттамаға сәйкес            министрлігі
жолын салу      құрылыс жұмыстарын
орындау:
- дайындау
жұмыстары - 22 км;
- жер төсенiшiн
құру - 402 мың м3;
- жасанды
құрылыстарды салу
- 20 дана;
- көпірлерді салу
- 2 дана;
---------------------------------------------------------------------------
4            044 Қызылорда       Белгiленген тәртiппен ақпан-  Қазақстан
қаласы маңында  мемлекеттiк           желтоқ. Республика.
Сырдария өзені  сараптамадан және     сан     сының Көлік
арқылы көпірді  бекітуден өткен               және ком.
салу            жобалық-сметалық              муникациялар
құжаттамаға сәйкес            министрлігі
құрылыс жұмыстарын
орындау:
- кiреберiс жолдарды
салу - 45 мың м3;
- көпiр бойынша
құрылыс жұмыстарының
10%-ын орындау.
---------------------------------------------------------------------------
5           059  Оңтүстік        Мынадай жұмыс         қыркүйек Қазақстан
Қазақстан       түрлерін орындау:     - жел.   Республика.
облысындағы     - жобалау-іздестіру   тоқсан   сының Көлік
Бағыс ауылына   жұмыстары;                     және комму.
автомобиль      - жер төсенішін                никациялар
жолын салу      салу - 86,6 мың м3;            министрлігі
- жол бетiн салу
- 8 км;
- жасанды
құрылыстарды салу
- 33 дана;
- көпірлерді салу
- 2 дана;
---------------------------------------------------------------------------
6           048  "Бейнеу -       Белгiленген тәртiппен қыркүйек Қазақстан
Ақжiгiт -       мемлекеттiк сарапта.  - жел.   Республика.
Өзбекстан       мадан және бекітуден  тоқсан   сының Көлік
шекарасы"       өткен жобалық-сметалық         және комму.
автомобиль      құжаттамаға сәйкес             никациялар
жолын қайта     құрылыс жұмыстарын             министрлігі
жаңарту         орындау:
- жер төсенiшiн салу

1) подходы к русловому
мосту:
- земляные работы - 500
тыс. м3;
- устройство дорожной
одежды - 8,1 км;
2) русловой мост:
- устройство дорожной
одежды - 495 п.м.;
3) строительство поймен-
ного моста - 1450 п.м.
2         035  Реконструк-   Выполнение строительных  фев-    Министерство
ция участка   работ в соответствии с   раль-   транспорта и
автомобиль-   проектно-сметной         ноябрь  коммуникаций
ной дороги    документацией, прошедшей         Республики
Астана -      в установленном порядке          Казахстан
Боровое       государственную экспер-
тизу и утверждение:
- устройство земляного
полотна - 986 тыс. м3;
- устройство дорожной
одежды - 1028 тыс. м2;
- ремонт искусственных
сооружений.
3         040  Строительст-  Выполнение строительных  фев-    Министерство
во автомо-    работ в соответствии с   раль-   транспорта и
бильной       проектно-сметной         ноябрь  коммуникаций
дороги "г.    документацией, прошедшей         Республики
Лениногорск   в установленном порядке          Казахстан
- граница     государственную экспер-
Республики    тизу и утверждение:
Алтай"        - подготовительные
работы - 22 км;
- устройство земляного
полотна - 402 тыс. м3;
- устройство искусствен-
ных сооружений - 20 шт;
- устройство мостов -
2 шт.
4         044  Мост через    Выполнение строительных  фев-    Министерство
реку          работ в соответствии с   раль-   транспорта и
Сырдарья у    проектно-сметной         декабрь коммуникаций
г. Кызылорда  документацией, в уста-           Республики
новленном порядке про-           Казахстан
шедшей государственную
экспертизу и утверж-
дение:
- устройство подходов
- 45 тыс. м3;
- выполнение 10%
строительных работ по
мосту.
5         059  Строительст-  Выполнение следующих     сен-    Министерство
во автодоро-  видов работ:             тябрь   транспорта и
ги к селу     - проектно-изыскатель-   - де-   коммуникаций
Багыс в       ские работы;             кабрь   Республики
Южно-Казах-   - устройство земляного           Казахстан
станской      полотна - 86,6 тыс. м3;
области       - устройство дорожной
одежды - 8км;
- устройство искусст-
венных сооружений
- 33 шт;
- устройство мостов
- 2 шт.
6         048  Реконструк-   Выполнение строительных  сен-    Министерство
ция автомо-   работ в соответствии с   тябрь   транспорта и
бильной до-   проектно-сметной         - де-   коммуникаций
роги "Бейнеу  документацией, прошедшей кабрь   Республики
- Акжигит -   в установленном порядке          Казахстан
граница       государственную экспер-
Узбекистана"  тизу и утверждение:
- устройство земляного

- 47,1 мың м3.                      ".
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 11 қыркүйектегі
N 994 қаулысына
2-қосымша
"6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөніндегі iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Рет!Бағдар.!Кiшi   !Бағдарламаның!Бағдарламаны (кiшi!Іске  !   Жауапты
N !ламаның!бағдар.!(кiшi бағдар.!бағдарламаны) іске!асыру ! орындаушылар
!коды   !ламаның!   ламаның)  !асыру жөніндегі   !мерзі.!
!       !коды   !    атауы    !шаралар           !мі    !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2   !    3  !      4      !         5        !  6   !      7
---------------------------------------------------------------------------
1   060           "Республикалық
маңызы бар
автомобиль
жолдарын қайта
жаңарту
жөніндегі
жобалау-
іздестіру
жұмыстары"
030   "Ресей Федера.  Жобалық-сметалық  ақпан  Қазақстан
циясының        құжаттаманы       - жел. Республикасы.
шекарасы -      әзiрлеу - 1       тоқсан ның Көлік және
Орал-Ақтөбе"    жиынтық                  коммуникациялар
автомобиль                               министрлігі
жолын қайта
жаңарту
жобасын
дайындау"
2            031   "Yшарал -       Жобалық-сметалық   ақпан
Достық"         құжаттаманы       -желтоқсан
автомобиль      әзірлеу - 1
жолын қайта     жиынтық
жаңарту жобасын
дайындау"
3            032   "Астана -       Жобалық-сметалық  ақпан
Қостанай -      құжаттаманы       -желтоқсан
Челябинск"      әзiрлеу - 1
автомобиль      жиынтық
жолын қайта
жаңарту
жобасын
дайындау"
4            033   "Омбы -         Жобалық-сметалық  ақпан
Павлодар -      құжаттаманы       -желтоқсан
Майқапшағай"    әзірлеу - 1
автомобиль      жиынтық
жолын қайта
жаңарту жобасын
дайындау"
5            035   "Қарабұтақ -    Жобалық-сметалық  ақпан
Ырғыз -         құжаттаманы       -желтоқсан
Қызылорда       әзірлеу - 1
облысының       жиынтық
шекарасы"
автомобиль
жолын қайта
жаңарту
жобасын
дайындау"
6            038   "Бейнеу -       Жобалық-сметалық   қыркүйек-
Ақжiгiт -       құжаттаманы        желтоқсан
Өзбекстан       әзiрлеу - 1
шекарасы"       жиынтық
автомобиль
жолын қайта
жаңарту
жобасын
дайындау                                           ".
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

полотна - 47,1 тыс. м3.                     ".
___________________________________________________________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 994
"6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Срок  !Ответственный
п/!прог-!под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнитель
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   060        "Проектно-
изыскатель-
ские работы
по реконст-
рукции авто-
дорог рес-
публиканско-
го значения"
030   "Подготовка  Разработка проектно-смет- фев-    Министерство
проекта      ной документации - 1      раль -  транспорта и
реконструк-  комплект                  декабрь коммуникаций
ции автодо-                                    Республики
роги "Грани-                                   Казахстан
ца Российс-
кой Федера-
ции -
Уральск -
Актобе"
2        031   "Подготовка  Разработка проектно-смет- фев-
проекта      ной документации - 1      раль -
реконструк-  комплект                  декабрь
ции автодо-
роги "Ушарал
- Достык"
3        032   "Подготовка  Разработка проектно-смет- фев-
проекта      ной документации - 1      раль -
реконструк-  комплект                  декабрь
ции автодо-
роги "Астана
- Костанай
- Челябинск"
4        033   "Подготовка  Разработка проектно-смет- фев-
проекта      ной документации - 1      раль -
реконструк-  комплект                  декабрь
ции автодо-
роги "Омск -
Павлодар -
Майкапчагай"
5        035   "Подготовка  Разработка проектно-смет- фев-
проекта      ной документации - 1      раль -
реабилита-   комплект                  декабрь
ции автодо-
роги "Кара-
бутак -
Иргиз - гр.
Кызылордин-
ской облас-
ти"
6        038   "Подготовка  Разработка проектно-смет- сен-
проекта      ной документации - 1      тябрь -
реконструк-  комплект                  декабрь
ции автодо-
роги "Бейнеу
- Акжигит -
граница
Узбекистана"                                             ".
__________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)