Қазақстан Республикасы Индуcтрия және сауда министрлiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 12 қыркүйектегі N 996 қаулысы. 1-тармақтың 3) тармақшасын және 3-тармақты қоспағанда күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.08.24. N 871 қаулысымен
Ескерту. ҚР Үкіметінің 2002.09.12 N 996 қаулысының 1-тармақтың 3) тармақшасын және 3-тармақты қоспағанда күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.08.24. N 871 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығына (бұдан әрi - Жарлық) сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1)-2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.08.24 N 871 Қаулысымен.
3) Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу бекiтiлсiн.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.08.24 N 871 Қаулысымен.
3. Мыналар құрылсын:
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгінiң Сауда комитетi;
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Шағын бизнестi қолдау жөнiндегi комитетi;
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Инвестициялар жөнiндегi комитетi;
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгінiң Құрылыс iстерi жөнiндегі комитетi;
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетi.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.05.20. N 467 қаулысымен.
4-8. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.08.24 N 871 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 12 қыркүйектегi
N 996 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрлігі туралы
ереже
Ескерту. Ереженің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.08.24 N 871 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 12 қыркүйектегi
N 996 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң
қарауындағы ұйымдардың тiзбесi
Ескерту. Тізбенің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.08.24 N 871 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 12 қыркүйектегi
N 996 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулысына:
Иелiк ету және пайдалану құқығы салалық министрлiктерге, өзге де мемлекеттiк органдарға берiлетiн республикалық меншiк ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттiк пакеттерiнiң және қатысудың мемлекеттiк үлестерiнiң тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiне" бөлiмiнде:

Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996. Утратило силу, за исключением подпункта 3) пункта 1 и пункта 3 - постановление Правительства РК от 24 августа 2005 года N 871
Сноска. Утратило силу, за исключением подпункта 3) пункта 1 и пункта 3, постановлением Правительства РК от 24.08.2005 N 871.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" (далее - Указ) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 24.08.2005 N 871;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 24.08.2005 N 871;
3) изменения и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.08.2005 N 871.
3. Образовать:
Комитет торговли Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан;
Комитет по поддержке малого бизнеса Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан;
Комитет по инвестициям Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан;
Комитет по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан;
Комитет по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 20.05.2003 N 467.
4. - 8. Утратили силу постановлением Правительства РК от 24.08.2005 N 871.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2002 года N 996
Положение
о Министерстве индустрии и торговли
Республики Казахстан
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.08.2005 N 871.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2002 года N 996
Перечень организаций, находящихся в ведении
Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.08.2005 N 871.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2002 года N 996
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в Перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам:
в разделе "Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан":

реттiк нөмiрлерi 14, 15, 20, 23, 24, 35-жолдар алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгi" бөлiмi және реттiк нөмiрi 227-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгiне" бөлiмiнде:
тақырыпта "Экономика" деген сөз "Индустрия" деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 236-1, 236-2, 236-3, 236-4, 236-5, 236-6, 237-7, 236-8, 236-9, 236-10-жолдармен толықтырылсын:
"236-1         АЛА-001308             "ҚазтүстiметҒЗЖИ" ААҚ
236-2          АЛА-002060             "Иналмасалтын" ААҚ
236-3          АЛА-002423             "Қазақстан Республикасының
Радио электроника және
байланыс жөнiндегi ұлттық
орталығы" ААҚ
236-4          BKO-000025             "Өскемен титан-магний
комбинаты" ААҚ
236-5          BKO-002456             "Қазмырыш" ААҚ
236-6          МНГ-000527             "Каскор АК" ААҚ
236-7                                 "Инвестицияларға
жәрдемдесудiң қазақстандық
орталығы" ЖАҚ
236-8                                 "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту
қоры" ЖАҚ
236-9                                 "Шағын кәсiпкерлiк жөнiндегi
республикалық ақпараттық-
көрме орталығы" ЖАҚ
236-10                                "Қазақжарылыс өнеркәсiбi" ЖАҚ;
"Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетiне" бөлiмiнiң тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын: Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Қорғаныс өнеркәсiбi комитетiне";
"Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi" бөлiмiнде, реттiк нөмiрi 239-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетi" бөлiмiнiң тақырыбында "Экономика" деген сөз "Индустрия" деген сөзбен ауыстырылсын.
3. "Шағын кәсiпкерлiк жөнiндегi республикалық ақпараттық-көрме орталығы жабық акционерлiк қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 17 қазандағы N 1543 қаулысына:
4-тармақтың үшiншi абзацында және 6-тармақта "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттігiне", "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiне", "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1105 қаулысымен.

строки, порядковые номера 14, 15, 20, 23, 24, 35 исключить;
раздел "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" и строку, порядковый номер 227 исключить;
в разделе "Министерству экономики и торговли Республики Казахстан":
в заголовке слово "экономики" заменить словом "индустрии";
дополнить строками, порядковые номера 236-1, 236-2, 236-3, 236-4, 236-5, 236-6, 236-7, 236-8, 236-9, 236-10 следующего содержания:
"236-1 АЛА - 001308    ОАО "Казнипицветмет"
236-2  АЛА - 002060    ОАО "Иналмаззолото"
236-3  АЛА - 002423    ОАО "Национальный центр по радиоэлектронике
и связи Республики Казахстан"
236-4  ВКО       - 000025    ОАО "Усть-Каменогорский титано-магниевый
комбинат"
236-5  ВКО - 002456    ОАО "Казцинк"
236-6  МНГ - 000527    ОАО "АК "Каскор"
236-7                  ЗАО "Казахстанский центр содействия
инвестициям"
236-8                  ЗАО "Фонд развития малого
предпринимательства"
236-9                  ЗАО "Республиканский
информационно-выставочный центр по малому
предпринимательству"
236-10                 ЗАО "Казахвзрывпром";
заголовок раздела "Комитету по оборонной промышленности Министерства экономики и торговли Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Комитету оборонной промышленности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан";
в разделе "Министерству иностранных дел Республики Казахстан", строку, порядковый номер 239 исключить;
в заголовке раздела "Комитету по делам строительства Министерства экономики и торговли Республики Казахстан" слово "экономики" заменить словом "индустрии".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2000 года N 1543 "О создании закрытого акционерного общества "Республиканский информационно-выставочный центр по малому предпринимательству":
в абзаце третьем пункта 4 и в пункте 6 слова "Агентству Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" заменить словами "Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан".
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.10.2004 N 1105.