Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 және 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 122 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 16 қыркүйек N 1012
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1
сәуiрдегi
Z990357_
Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы
етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметінiң кейбiр шешiмдерiне мынадай
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715
P011715_
қаулысына:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
IV "Шығындар" бөлiмiнде:
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" iшкi функциясында:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
060 "Республикалық маңызы бар автожолдарын қайта жаңарту жөнiндегi
жобалау-iздестiру жұмыстары" бағдарламасында:
031 "Yш арал - Достық" автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау" кiшi
бағдарламасындағы "33000" деген сан "17640" деген санмен ауыстырылсын;
032 "Астана - Қостанай - Челябинск" автожолын қайта жаңарту жобасын
дайындау" кiшi бағдарламасындағы "71000" деген сан "59070" деген санмен
ауыстырылсын;
033 "Омбы - Павлодар - Майқапшағай" автожолын қайта жаңарту жобасын
дайындау" кiшi бағдарламасындағы "37000" деген сан "52360" деген санмен
ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 043 және 044-кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
"043 "Астана қаласын айналып өту" автомобиль жолын жайластыру жобасын
дайындау 5930;
044 Оңтүстiк Қазақстан облысы автожолдарының учаскелерiн күрделi
жөндеу жобасын дайындау 6000";
2) "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгінiң
республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын
бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 122
P020122_
қаулысына:
көрсетiлген қаулыға 14-қосымшада:
6-тармақта:
5-бағандағы "27", "1559" және "1459" деген сандар тиiсiнше "37",
"1547" және "1447" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақ осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулыға 23-қосымшада:
6-тармақ осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
7-тармақтың екiншi абзацы "жолдарын қайта жаңарту" деген сөздердiң
алдында "Астана қаласын айналып өту" автомобиль жолын жайластыру жобасын
дайындау, Оңтүстiк Қазақстан облысы автожолдарының учаскелерiн күрделi
жөндеу жобасын дайындау" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 и от 26 января 2002 года N 122
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2002 года N 1012
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
в подфункции 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 060 "Проектно-изыскательские работы по реконструкции автодорог республиканского значения":
в подпрограмме 031 "Подготовка проекта реконструкции автодороги "Ушарал - Достык" цифру "33000" заменить цифрой "17640";
в подпрограмме 032 "Подготовка проекта реконструкции автодороги "Астана - Костанай - Челябинск" цифру "71000" заменить цифрой "59070";
в подпрограмме 033 "Подготовка проекта реконструкции автодороги "Омск - Павлодар - Майкапшагай" цифру "37000" заменить цифрой "52360";
дополнить подпрограммами 043 и 044 следующего содержания:
"043 Подготовка проекта обустройства автомобильной дороги "Обход г. Астана" 5930;
044 Подготовка проекта капитального ремонта участков автодорог Южно-Казахстанской области 6000";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января
2002 года N 122
P020122_
"Об утверждении паспортов республиканских
бюджетных программ Министерства транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан на 2002 год":
в приложении 14 к указанному постановлению:
в пункте 6:
в графе 5 цифры "27", "1559" и "1459" заменить соответственно цифрами
"37", "1547" и "1447";
пункт 7 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему
постановлению;
в приложении 23 к указанному постановлению:
пункт 6 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему
постановлению;
абзац третий пункта 7 после слов "граница Узбекистана" дополнить словами "подготовка проекта обустройства автомобильной дороги "Обход г. Астана", подготовка проекта капитального ремонта участков автодорог Южно-Казахстанской области.";

"6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағдар.! Кіші  !Бағдарламалардың !    Бағдарламаны   !Іске  ! Жауапты
N !ламаның!бағдар.!(кіші бағдар.    !(кіші бағдарламаны)!асыру ! орындау.
! коды  !ламаның!ламалардың) атауы!іске асыру бойынша !мер.  ! шылар
!       ! коды  !                 !    іс-шаралар     !зімде.!
!       !       !                 !                   !рі    !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2   !   3   !       4         !          5        !  6   !    7
---------------------------------------------------------------------------
1     060           "Республикалық
маңызы бар автожол.
дарды қайта жаңарту
жөнiндегi
жобалау-iздестiру
жұмыстары"                                    Қазақстан
Республи.
030           "Ресей Федерациясы. Жобалау-сметалық   ақпан- касының
ның шекарасы -      құжаттаманы       желтоқ. Көлік
Орал - Ақтөбе"      әзiрлеу - 1         сан   және
автожолын қайта     жиынтық                   коммуни.
жаңарту жобасын                               кациялар
дайындау"                                     министр.
лігі
---------------------------------------------------------------------------
2     031           "Yш арал - Достық"  Жобалау-сметалық   ақпан-
автожолын қайта     құжаттаманы        желтоқ.
жаңарту жобасын     әзiрлеу - 1         сан
дайындау"           жиынтық
---------------------------------------------------------------------------
3     032           "Астана - Қостанай  Жобалау-сметалық   ақпан-
- Челябинск" авто.  құжаттаманы        желтоқ.
жолын қайта         әзірлеу - 1         сан
жаңарту жобасын     жиынтық
дайындау"
---------------------------------------------------------------------------
4     033           "Омбы - Павлодар -  Жобалау-сметалық   ақпан-
Майқапшағай" авто.  құжаттаманы        желтоқ.
жолын қайта жаңарту әзірлеу - 1         сан
жобасын дайындау"   жиынтық
---------------------------------------------------------------------------
5     035           "Қарабұтақ - Ырғыз  Жобалау-сметалық   ақпан-
- Қызылорда облысы. құжаттаманы        желтоқ.
ның шекарасы" авто. әзірлеу - 1         сан
жолын оңалту        жиынтық
жобасын дайындау"
---------------------------------------------------------------------------
6     038           "Бейнеу - Ақжігіт - Жобалау-сметалық   қыркүйек-
Өзбекстан шекарасы  құжаттаманы        желтоқ.
автомобиль жолын    әзірлеу - 1         сан
қайта жаңарту       жиынтық
жобасын дайындау"
---------------------------------------------------------------------------
7     043           "Астана қаласын     Жобалау-сметалық   қыркүйек-
айналып өту" авто.  құжаттаманы        желтоқ.
мобиль жолын        әзірлеу - 1         сан
жайластыру          жиынтық
жобасын дайындау"
---------------------------------------------------------------------------
8     044           "Оңтүстік Қазақстан Жобалау-сметалық   қыркүйек-
облысы автожолдары  құжаттаманы        желтоқ.
учаскелерін күрделі әзірлеу - 1         сан
жөндеу жобасын      жиынтық
дайындау"
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Yкіметiнің
2002 жылғы 16 қыркүйектегі
N 1012 қаулысына
3-қосымша
"Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 26 қаңтардағы
N 122 қаулысына
26-қосымша
Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі
079 "Лицензиарлардың функцияларын орындау"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

"6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1   060        "Проектно-
изыскатель-
ские работы
по реконст-
рукции авто-
дорог рес-
публиканско-
го значения"
030   "Подготовка  Разработка проектно-смет- Фев-    Министерство
проекта      ной документации - 1      раль -  транспорта и
реконструк-  комплект                  декабрь коммуникаций
ции автодо-                                    Республики
роги "Грани-                                   Казахстан
ца Российс-
кой Федера-
ции -
Уральск -
Актобе"
2        031   "Подготовка  Разработка проектно-смет- Фев-
проекта ре-  ной документации - 1      раль -
конструкции  комплект                  декабрь
автодороги
"Ушарал
- Достык"
3        032   "Подготовка  Разработка проектно-смет- Фев-
проекта      ной документации - 1      раль -
реконструк-  комплект                  декабрь
ции автодо-
роги "Астана
- Костанай
- Челябинск"
4        033   "Подготовка  Разработка проектно-смет- Фев-
проекта      ной документации - 1      раль -
реконструк-  комплект                  декабрь
ции автодо-
роги "Омск -
Павлодар -
Майкапчагай"
5        035   "Подготовка  Разработка проектно-смет- Фев-
проекта      ной документации - 1      раль -
реабилита-   комплект                  декабрь
ции автодо-
роги "Кара-
бутак -
Иргиз - гр.
Кызылордин-
ской облас-
ти"
6        038   "Подготовка  Разработка проектно-смет- Сен-
проекта      ной документации - 1      тябрь -
реконструк-  комплект                  декабрь
ции автодо-
роги "Бейнеу
- Акжигит -
граница
Узбекистана"
7        043   "Подготовка  Разработка проектно-смет- Сен-
проекта      ной документации - 1      тябрь -
обустройст-  комплект                  декабрь
ва автомо-
бильной до-
роги "Обход
г. Астана"
8        044   "Подготовка  Разработка проектно-смет- сен-
проекта      ной документации - 1      тябрь -
капитально-  комплект                  декабрь
го ремонта
участков
автодорог
Южно-Казах-
станской
области"
__________________________________________________________________________
Приложение 3
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2002 года N 1012
"Приложение 26
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 122
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
-----------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 079
"Выполнение функций лицензиаров"
на 2002 год

1. Құны: 52 400 мың теңге (елу екi миллион төрт жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi:
"2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңының 1-бабы
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi Z952200_ Заңының 9-бабы
"Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегi Z947000_ Заңының 7-бабы
"Қазақстан Республикасында жолаушылар мен жүктердi, қауiптi жүктердi автомобиль көлiгiмен халықаралық тасымалдауды лицензиялаудың тәртiбi мен шарттары және бiлiктiлiк талаптары туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 25 желтоқсандағы N 1621 P961621_ қаулысы
"Қазақстан Республикасында темір жол көлігімен жолаушыларды және жүктерді, қауiптi жүктердi тасымалдауды лицензиялау тәртiбiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 29 шілдедегі N 714 P980714_ қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы теңіз және өзен көлігінде жолаушылар мен жүк, қауiптi жүктер тасымалын лицензиялаудың тәртiбi мен шарттары туралы Ережені бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 27 мамырдағы N 885 P970885_ қаулысы
"Қазақстан Республикасында почта байланысы мен телекоммуникациялар саласындағы кәсіпкерлік қызметті лицензиялау, радиожиілік спектрін пайдалану тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 25 қарашадағы N 1443 P961443_ қаулысы
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджет қаражаты
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің, оның Комитеттерінің және аумақтық органдарының көлік-коммуникация кешенінде лицензияланатын қызмет түрлерін жүзеге асыруға құқық беретін лицензияларды беру бөлігіндегі функцияларын орындау мен Қазақстан Республикасының лицензиялық заңнамасының сақталуы
бойынша бақылауды қамтамасыз ету
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: лицензиялар мен өзге де рұқсат
құжаттарын беру және лицензиаттардың лицензияланатын қызмет түрлеріне
қойылатын біліктілік талаптарын сақтауын бақылау
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру бойынша іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағдар.! Кіші  !Бағдарламалардың !    Бағдарламаны   !Іске  ! Жауапты
N !ламаның!бағдар.!(кіші бағдар.    !(кіші бағдарламаны)!асыру ! орындау.
! коды  !ламаның!ламалардың) атауы!іске асыру бойынша !мер.  ! шылар
!       ! коды  !                 !    іс-шаралар     !зімде.!
!       !       !                 !                   !      !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2   !   3   !       4         !          5        !  6   !    7
---------------------------------------------------------------------------

1. Стоимость: 52 400 тысяч тенге (пятьдесят два миллиона четыреста тысяч тенге)
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы:
Статья 1 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год"
Статья 9 Закона Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года Z952200_ "О лицензировании"
Статья 7 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года Z947000_ "О транспорте в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1996 года N 1621 P961621_ "Об утверждении Положения о порядке и условиях лицензирования международных перевозок пассажиров и грузов, опасных грузов на автомобильном транспорте и квалификационных требований в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1998 года N 714 P980714_ "Об утверждении Правил лицензирования перевозок пассажиров и грузов, опасных грузов железнодорожным транспортом в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1997 года N 885 P970885_ "Об утверждении Положения о порядке и условиях лицензирования перевозок пассажиров и грузов, опасных грузов на морском и речном транспорте в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1996 года N 1443 P961443_ "Об утверждении Положения о порядке лицензирования предпринимательской деятельности в сфере почтовой связи и телекоммуникаций, использования радиочастотного спектра в Республике Казахстан"
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы: обеспечение выполнения функций Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, его Комитетов и территориальных органов в части выдачи лицензий на право осуществления лицензируемых видов деятельности в транспортно-коммуникационном комплексе
и контроля по соблюдению лицензионного законодательства Республики
Казахстан
5. Задачи бюджетной программы: выдача лицензий и иных разрешительных
документов и контроль за соблюдением лицензиатами квалификационных
требований к лицензируемым видам деятельности
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1     079            Лицензиарлардың   Қатаң есептілік     қаңтар Қазақстан
функцияларын      бланкілерін дайын.         Республи.
орындау           дау жөніндегі              касының
қызметтерді сатып          Көлік
алу, оның ішінде:          және
- рұқсат беру              коммуни.
құжаттары - 110 000        кациялар
жуық;                      министр.
- лицензиялар              лігі,
бланкілері - 25 000        оның
жуық;                      Комитет.
- есеп құжаттары -         тері және
54 200 жуық                аумақтық
органдар
Министрлік, оның   ақпан-
Комитеттері және   қараша
аумақтық органдары
қызметкерлерін
лицензияланатын
қызмет түрлеріне
қойылатын біліктілік
талаптарының сақталуын
бақылау үшін іссапарға
жіберу (7368 адам/күн)
Үздіксіз жұмыс істеуді ақпан-
қамтамасыз ету үшін    қараша
байланыс қызметіне
ақы төлеу, соның ішінде
электрондық почта
қызметі (16 нөмір),
қалааралық сөйлесу
(78 нөмір) және
почта-телеграф шығыстары
(16 нөмір).
Лицензиарлардың        ақпан-
функцияларын орындау   қараша
үшін қажетті қағаздар,
шығыс материалдарын
және өзге де тауарларды
дайындау жөніндегі
қызметтерді сатып алу
___________________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтижелер: көліктік
қызмет көрсету рыногының қалыпты жұмыс істеуі, әуе кемелерінің,
объектілерінің ұшу қауіпсіздігі және тұрақтылығы үшін жағдайды қамтамасыз
ету.".
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

1   079        Выполнение   Приобретение услуг по     январь  Министерство
функций      изготовлению бланков              транспорта и
лицензиаров  строгой отчетности, в том         коммуникаций
числе:                            Республики
- разрешительных докумен-         Казахстан,
тов - около 110000;               его Комитеты
- бланков лицензий около          и террито-
- 25 000;                         риальные
- учетных документов              органы
около - 54200.
Командирование работников фев-
Министерства, его         раль -
Комитетов и территориаль- ноябрь
ных органов для контроля
за соблюдением квалифика-
ционных требований к
лицензируемым видам дея-
тельности (7368 чел./дн).
Оплата услуг связи на     фев-
обеспечение бесперебойной раль -
работы, в том числе услуг ноябрь
электронной почты (16
номеров), междугородних
переговоров (78 номеров)
и почтовотелеграфных
расходов (16 номеров).
Приобретение услуг по     фев-
изготовлению бумаги,      раль -
расходных материалов и    ноябрь
других товаров, необхо-
димых для выполнения
функций лицензиаров.
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты от реализации бюджетной программы: обеспечение условий для нормального функционирования рынка транспортных услуг, безопасности и регулярности полетов воздушных судов, объектов.".
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)