Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қаңтардағы N 105 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 6 желтоқсан N 105б
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қаңтардағы N 105 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 14-қосымшада:
6-тармақтың кестесінде "Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қылмыстық-атқару жүйесінің 79 мекемесін құрал-жабдықтармен, арнайы мақсаттағы құралдармен және көлік құралдарымен (ПМ пистолеті - 90, ПМ пистолетіне патрондар - 20000, АК автоматтары - 50, АК автоматына патрондар - 38600, медицина жабдықтарының 8 бірлігі, коммуналдық-тұрмыстық жабдықтардың 130 бірлігі (тамақ пісіретін электр қазандықтары - 41, тоңазытқыш шкафтар, тоңазытқыш камералар - 42, дезинфекциялау камералары - 22, кір жуғыш машиналар - 10, центрифугалар - 10, электр станциясының дизелі - 4, трансформатор - 1), қылмыстық-атқару жүйесінің орталықтандырылған байланысы үшін телефон станциясымен және 3 арнаулы және 3 қызметтік автомобильдермен жарақтандыру";
көрсетілген қаулыға 15-қосымшада:
6-тармақтың кестесінде "Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген 5-баған "Қызылорда қаласындағы түзеу мекемесі құрылысының аумағында орналасқан бұзылуға жататын ғимараттар мен құрылыстар үшін өтемақы." деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 105
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2002 года N 105б
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 105 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства юстиции на 2002 год" следующие изменение и дополнение:
в приложении 14 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 графу 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" изложить в следующей редакции:
"Оснащение 79 учреждений уголовно-исполнительной системы оборудованием, средствами специального назначения и транспортными средствами (пистолеты ПМ в количестве 90, патроны к пистолету ПМ - 20000, автоматы АК - 50, патроны к автомату АК - 38600, 8 единиц медицинского оборудования, 130 единиц коммунально-бытового оборудования (электрокотлы пищевые - 41, холодильные шкафы, холодильные камеры - 42, дезинфекционные камеры - 22, стиральные машины - 10, центрифуги - 10, дизель электростанции - 4, трансформатор - 1), телефонной станцией для централизованной связи уголовно-исполнительной системы и 3 специальными и 3 служебными автомобилями)";
в приложении 15 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 графу 5 "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм) дополнить словами "Компенсация за подлежащие сносу здания и сооружения, находящиеся на территории строительства исправительного учреждения в г. Кызылорде.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан