Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 қыркүйектегі N 1073 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 1465 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.12.05 № 1465 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Тарифтік саясат жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 488-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Тариф саясаты жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына енгiзiлсiн:
Нағманов                   - Қазақстан Республикасының
Қажымұрат Ыбырайұлы          Көлiк және коммуникациялар
министрi;
мына:
"Павлов                    - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич          Премьер-Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрi, төраға
Досаев                     - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ерболат Асқарбекұлы          монополияларды реттеу,
бәсекелестiктi қорғау және шағын
бизнестi қолдау жөнiндегі
агенттiгінiң төрағасы, төрағаның
орынбасары
Кәкiмжанов                 - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы        Мемлекеттiк кiрiс министрi
Есенбаев                   - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы            Экономика және сауда министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Павлов                    - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич          Премьер-Министрiнiң бiрiншi
орынбасары, төраға
Досаев                     - Қазақстан Республикасы
Ерболат Асқарбекұлы          Табиғи монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi қорғау
жөнiндегi агенттiгiнiң төрағасы,
төрағаның орынбасары
Кәкімжанов                 - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы        Қаржы министрi
Есенбаев                   - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы            Индустрия және сауда
министрі";
көрсетiлген құрамнан Мырзахметов Абылай Исабекұлы шығарылсын;
5 және 7-тармақтарда "және шағын бизнестi қолдау" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Тарифтiк саясат жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
4-тармақта "және шағын бизнестi қолдау" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1691
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2002 года № 1073. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2011 года № 1465
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.12.2011 № 1465.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1691 "О Межведомственной комиссии по тарифной политике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 488) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по тарифной политике:
Нагманова                   - Министра транспорта и коммуникаций
Кажмурата Ибраевича           Республики Казахстан;
cтроки:
"Павлов                     - Заместитель Премьер-Министра
Александр Сергеевич           Республики Казахстан - Министр
финансов Республики Казахстан,
председатель
Досаев                      - Председатель Агентства
Ерболат Аскарбекович          Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса
Республики Казахстан,
заместитель председателя
Какимжанов                  - Министр государственных
Зейнулла Халидоллович         доходов Республики Казахстан
Есенбаев                    - Министр экономики и торговли
Мажит Тулеубекович            Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Павлов                     - Первый заместитель Премьер-
Александр Сергеевич           Министра Республики Казахстан,
председатель
Досаев                      - Председатель Агентства
Ерболат Аскарбекович          Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции,
заместитель председателя
Какимжанов                  - Министр финансов Республики
Зейнулла Халидоллович         Казахстан
Есенбаев                    - Министр индустрии и торговли
Мажит Тулеубекович            Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Мырзахметова Аблая Исабековича;
в пунктах 5 и 7 слова "и поддержке малого бизнеса" исключить;
в Положении о Межведомственной комиссии по тарифной политике, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 4 слова "и поддержке малого бизнеса" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан