Қазақстан Республикасы Үкiметiнің резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 9 қазан N 1098
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiн қайта ұйымдастыруға және жекелеген мемлекеттiк органдарды орналастыруға байланысты Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiне 2002 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің резервiнен Астана қаласында Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiн орналастыруға байланысты iс-шараларды жүргiзуге 61460400 (алпыс бiр миллион төрт жүз алпыс мың төрт жүз) теңге сомасында қаражат бөлiнсе, оның iшiнде:
қызметкерлерге жұмыстан шығу жәрдемақысын төлеу - 2954700 теңге;
министрлiктiң орталық аппаратының жабдықтары мен мүлкiн тасымалдау -
1240000 теңге;
министрлiктің орталық аппаратының ғимаратына ағымдағы жөндеу және
қайта жаңарту жүргiзу - 56863900 теңге;
министрлiкке офистiк жиһазды сатып алу - 401800 теңге.
2. Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi осы
қаулының 1-тармағында көрсетілген iс-шараларды 2002 жылғы 15 қарашаға
дейiнгi мерзiмде жүргiзудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiленген тәртiппен
бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1098.
В связи с реорганизацией Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан и размещением отдельных государственных органов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2002 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, средства в сумме 61460400 (шестьдесят один миллион четыреста шестьдесят тысяч четыреста) тенге на проведение мероприятий, связанных с размещением Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан в городе Астане, в том числе:
выплата выходного пособия работникам - 2954700 тенге;
перевозка оборудования и имущества центрального аппарата министерства - 1240000 тенге;
проведение текущего ремонта и реконструкции здания центрального аппарата министерства - 56863900 тенге;
приобретение офисной мебели для министерства - 401800 тенге.
2. Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан
обеспечить проведение мероприятий, указанных в пункте 1 настоящего
постановления, в срок до 15 ноября 2002 года.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке
обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)