Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 9 қазан N 1099. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 9 наурыздағы № 114 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.03.2022 № 114 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14 N 806 Қаулысымен.
2) (күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.30 № 992 Қаулысымен);
3) "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы Мемлекеттiк терминология комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 21 сәуiрдегi N 367 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1998 ж., N 12, 98-құжат):
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы Мемлекеттiк терминология комиссиясы мүшелерінің құрамына енгізілсін:
Қараев - Қазақстан Республикасының Білім
Жауымбай Амантұрлыұлы және ғылым министрлігі Жалпы орта білім
департаментінің директоры.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметінiң
2002 жылғы 9 қазандағы
N 1099 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметінiң
1996 жылғы 30 шiлдедегi
N 949 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы Әдебиет, өнер және сәулет саласындағы Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сыйлықтары жөнiндегi комиссияның құрамы
Ескерту. Қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14 N 806 Қаулысымен.

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1099. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2022 года № 114.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.03.2022 № 114.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 14.09.2007 N 806;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 30.09.2010 № 992;
3) в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1998 года N 367 "О Государственной терминологической комиссии при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 12, ст.98):
ввести в состав Государственной терминологической комиссии при Правительстве Республики Казахстан:
Караева - директора Департамента среднего общего
Жауымбая Амантурлеевича образования Министерства образования и
науки Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 октября 2002 года N 1099
Приложение 1 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июля 1996 года N 949
Состав комиссии
по государственным премиям Республики Казахстан
в области литературы, искусства и архитектуры при
Правительстве Республики Казахстан
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правительства РК от 14.09.2007 N 806.