Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 11 қазан N 1108. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінің (Салық кодексi) 258-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында өндiрiлетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелiнетiн, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетiн тауарларға және құмар ойын бизнесiне арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 4, 56-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
мынадай жолдар:
"2208**    Арақтар және        физ.         60 теңге/      1,7 евро/
ерекше арақтар      көлемi        1 литр        1 литр  "
мынадай редакцияда жазылсын:
"2208**    Арақтар және        физ.         100 теңге/     1,7 евро/
ерекше арақтар      көлемi        1 литр        1 литр ".
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап он күн өткеннен кейiн күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 1108. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии со статьей 258 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137 "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 4, ст. 56) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"2208**    Водки и водки      физ.      60 тенге/       1,7 евро/
особые             объем     1 литр          1 литр   "
изложить в следующей редакции:
"2208**    Водки и водки      физ.      100 тенге/      1,7 евро/
особые             объем     1 литр          1 литр   ".
2. Настоящее постановление вступает в силу по истечении десяти дней со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан