Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 22 қазан N 1137
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 және "Ө.Ө.Оспанов атындағы Топырақтану институты" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын көшiру туралы" 2002 жылғы 14 маусымдағы N 650 қаулыларына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiне "Ө.Ө.Оспанов атындағы Топырақтану институты" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын көшiруге және аталған кәсiпорынның ғимаратын жөндеу жұмыстарын жүргiзуге 2002 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 20090000 (жиырма миллион тоқсан мың) теңге сомасында қаражат бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2002 года N 1137
В соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств из резерва Правительства Республики Казахстан" и от 14 июня 2002 года N 650 "О передислокации республиканского государственного казенного предприятия "Институт почвоведения им. У.У. Успанова" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан средства из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2002 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, в сумме 20090000 (двадцать миллионов девяносто тысяч) тенге на передислокацию республиканского государственного казенного предприятия "Институт почвоведения им. У.У. Успанова" и на проведение ремонтных работ здания названного предприятия.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан