"ҚазТрансГаз" жабық акционерлiк қоғамына "Амангелдi" газ кен орнын игеруге уақытша жер пайдалану құқығын беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 22 қазандағы N 1139 Қаулысы
"Жер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 24 қаңтардағы  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Орман қоры санатындағы жерлерден өнеркәсiп, көлiк, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығынан тыс мақсаттағы жер санатына ауыстырылсын:
Жамбыл облысының Мойынқұм ауданындағы орман және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi Мойынқұм мемлекеттiк мекемесiнiң Төменгi Шу орманшылығының жерлерiнен жалпы алаңы 1842 (бiр мың сегiз жүз қырық екi) гектар, оның iшiнде: 914 (тоғыз жүз он төрт) гектар жайылымдық, 928 (тоғыз жүз жиырма сегiз) гектар орман орналасқан жерлер;
Жамбыл облысының Талас ауданындағы орман және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi Ақкөл мемлекеттiк мекемесiнiң Аққұм және Кеңес орманшылығының жерлерiнен жалпы алаңы 2227 (екi мың екi жүз жиырма жетi) гектар, оның iшiнде: 614 (алты жүз он төрт) гектар жайылымдық, 1613 (бiр мың алты жүз он үш) гектар орман орналасқан жерлер.
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген жерлердi Жамбыл облысы Мойынқұм және Талас аудандарының әкiмдерi заңнамада белгiленген тәртiппен 83879712 (сексен үш миллион сегiз жүз жетпiс тоғыз мың жетi жүз он екi) теңге мөлшерiндегi орман шаруашылығы өндiрiсiнiң ысырабы республикалық бюджетке аударылғаннан кейiн "ҚазТрансГаз" жабық акционерлiк қоғамына 31 жыл мерзiмге Амангелдi кен орнын игеруге уақытша жер пайдалану құқығымен берсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О предоставлении права временного землепользования закрытому акционерному обществу "КазТрансГаз" под освоение газового месторождения "Амангельды"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2002 года N 1139
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 января 2001 года "О земле" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Перевести из категории земель лесного фонда в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения земли:
Нижнечуского лесничества Мойынкумского государственного учреждения по охране лесов и животного мира в Мойынкумском районе Жамбылской области площадью 1842 (одна тысяча восемьсот сорок два) гектара, в том числе: пастбища - 914 (девятьсот четырнадцать) гектаров, земли, занятые лесами - 928 (девятьсот двадцать восемь) гектаров;
Аккумского и Кенеского лесничеств Аккольского государственного учреждения по охране лесов и животного мира в Таласском районе Жамбылской области площадью 2227 (две тысячи двести двадцать семь) гектаров, в том числе: пастбища - 614 (шестьсот четырнадцать) гектаров, земли, занятые лесами, - 1613 (одна тысяча шестьсот тринадцать) гектаров.
2. Акимам Мойынкумского и Таласского районов Жамбылской области в установленном законодательством порядке предоставить закрытому акционерному обществу "КазТрансГаз" под освоение Амангельдинского месторождения на праве временного землепользования земли, указанные в пункте 1 настоящего постановления, сроком на 31 год, после зачисления в республиканский бюджет потерь лесохозяйственного производства в размере 83879712 (восемьдесят три миллиона восемьсот семьдесят девять тысяч семьсот двенадцать) тенге.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан