Ақтау портында астық терминалын салудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 31 қазандағы N 1156 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.25. N 406 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған Мемлекеттік аграрлық азық-түлік бағдарламасы туралы" 2002 жылғы 5 маусымдағы N 889 Жарлығын іске асыру және қазақстан астығын теңіз жолымен экспортқа шығаруды ұлғайту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Маңғыстау облысының әкімі Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігімен бірлесіп бір апта мерзімде "Ақтау теңіз сауда порты" республикалық мемлекеттік кәсіпорынының оған тиесілі жерден алаңы 2 (екі) гектардан кем емес жер учаскесін
пайдалану құқығын астық терминалын салу үшін заңнамада белгіленген тәртіппен "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамына беруін қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі А.С.Есімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах строительства зернового терминала в порту Актау
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2002 года N 1156. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года N 406 (P030406)
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 5 июня 2002 года N 889 "О Государственной агропродовольственной программе Республики Казахстан на 2003-2005 годы" и увеличения экспортных поставок казахстанского зерна морским путем Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Акиму Мангистауской области совместно с Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в недельный срок обеспечить передачу в установленном законодательством порядке республиканским государственным предприятием "Актауский морской торговый порт" права пользования земельным участком площадью не менее 2 (двух) гектаров из принадлежащих ему земель закрытому акционерному обществу "Продовольственная контрактная корпорация" для строительства зернового терминала.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Есимова А.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан