"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 7 қараша N 1177
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы
24 қазандағы N 713 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
Мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру мәселелерi жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның жұмысын оңтайландыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру мәселелерi жөнiндегi мемлекеттiк комиссия туралы" 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 3-тармақтағы "1 сәуiрге" деген сөздер "1 желтоқсанға" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) жоғарыда аталған Жарлыққа қосымшада:
Мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру мәселелерi жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Келiмбетов                  - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы               Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрі
Нағманов                    - Қазақстан Республикасының Көлiк
Қажымұрат Ыбырайұлы           және коммуникациялар министрi;
мына жолдар:
"Павлов                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич           Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрi, төрағаның орынбасары"
"Есенбаев                   - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы             Экономика және сауда министрi"
"Кәкiмжанов                 - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы         Мемлекеттiк кiрiс министрi"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Павлов                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич           Министрiнiң бiрiншi орынбасары,
төрағаның орынбасары"
"Есенбаев                   - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы             Индустрия және сауда министрi"
"Кәкiмжанов                 - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы         Қаржы министрi";
көрсетiлген құрамнан мыналар шығарылсын: Бейсембетов Ескендiр Қалыбекұлы, Мырзахметов Абылай Исабекұлы;

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года N 713"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2002 года N 1177
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года N 713".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента Республики
Казахстан от 24 октября 2001 года N 713
В целях оптимизации работы Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года N 713 "О Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений" следующие изменения:
1) в пункте 3 слова "1 апреля" заменить словами "1 декабря";
2) в приложении к вышеназванному Указу:
ввести в состав Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений:
Келимбетова Кайрата Нематовича    - Министра экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Нагманова Кажмурата Ибраевича     - Министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан;
строки:
"Павлов Александр Сергеевич       - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
финансов Республики Казахстан,
заместитель председателя";
"Есенбаев Мажит Тулеубекович      - Министр экономики и торговли
Республики Казахстан";
"Какимжанов Зейнулла Халидоллович - Министр государственных доходов
Республики Казахстан";
изложить в следующей редакции:
"Павлов Александр Сергеевич       - Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан,
заместитель председателя";
"Есенбаев Мажит Тулеубекович      - Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан";
"Какимжанов Зейнулла Халидоллович - Министр финансов Республики
Казахстан";
вывести из указанного состава: Бейсембетова Искандера Калыбековича, Мырзахметова Аблая Исабековича;

3) жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Мемлекеттік басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру мәселелерi жөнiндегi мемлекеттiк комиссия туралы ережеде:
8-тармақтағы "Стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгiне" деген сөздер "Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Комиссияның отырысы қажеттiлiгiне қарай, бiрақ тоқсанда кемiнде бiр рет өткiзiледi".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

3) в Положении о Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 8 слова "Агентство по стратегическому планированию" заменить словами "Министерство экономики и бюджетного планирования";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости, но не реже одного раза в квартал".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан