"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 7 ақпандағы N 801 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 8 қараша N 1184
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 801 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы
7 ақпандағы N 801 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республикалық бюджет комиссиясы туралы ереженi бекiту туралы" 2002 жылғы 7 ақпандағы N 801 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 6, 37-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережеде:
5-тармақта:
3) тармақшаның бiрiншi абзацындағы "орталық атқарушы" деген сөздер "уәкiлеттi" деген сөзбен ауыстырылсын;
9) тармақшаның үшiншi абзацындағы "бюджеттiк бағдарламаларды iске асыру нәтижелерi туралы Қаржы министрлiгiнiң ақпараты негiзiнде" деген сөздер алынып тасталсын;
17-тармақтағы "Қаржы министрлiгiне" деген сөздер "Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 801"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2002 года N 1184
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 801".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 801
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 801 "Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6., ст. 37) следующие изменения:
в Положении о Республиканской бюджетной комиссии, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 5:
в абзаце первом подпункта 3) слова "центральным исполнительным" заменить словом "уполномоченным";
в абзаце третьем подпункте 9) слова "на основании информации Министерства финансов о результатах реализации бюджетных программ" исключить;
в пункте 17 слова "Министерство финансов" заменить словами "Министерство экономики и бюджетного планирования".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан