"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 14 қараша N 1202
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгiзу туралы" Заңның жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы "Лицензиялау туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгiзу туралы
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнің Ведомостары, 1995 ж., N 3-4, 37-құжат; N 12, 88-құжат; N 14-құжат, 93-құжат; N 15-16, 109-құжат, N 24, 162-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 8-9, 236-құжат; 1996 ж., N 1-2, 8-құжат; N 7, 80-құжат; N 11, 114, 149-құжаттар, N 12, 184-құжат; N 13-14, 195, 205, 322, 333-құжаттар; 1998 ж., N 14, 201-құжат; N 16, 219-құжат; N 17-18, 222, 224, 225-құжаттар; N 23, 416-құжат; N 24, 452-құжат; 1999 ж., N 20, 721, 727-құжаттар; N 21, 787-құжат; N 22, 791-құжат; N 23, 931-құжат; N 24, 1066-құжат; 2000 ж., N 10, 248-құжат; N 22, 408-құжат; 2001 ж., N 1, 7-құжат; N 8, 52, 54-құжаттар; N 13-14, 173, 176-құжаттар; 2002 жылғы 29 қаңтарда "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланған "Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiне сауда мақсатында теңiзде жүзу мәселелерi бойынша кейбiр толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 17 қаңтардағы Заңы ) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
9-баптың 1-тармағы мынадай мазмұндағы 54) тармақшамен толықтырылсын:
"54) Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк туы мен Қазақстан Республикасының Мемлекеттік елтаңбасын дайындау, олар бейнеленген материалдық объектiлердi жасау, сондай-ақ оларды кез келген материалдық нысанда шығару".
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О лицензировании"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2002 года N 1202
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О лицензировании".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан
"О лицензировании"
Внести в Закон Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 3-4, ст. 37; N 12, ст. 88; N 14, ст. 93; N 15-16, ст. 109; N 24, ст. 162; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 8-9, ст. 236; 1997 г., N 1-2, ст. 8; N 7, ст. 80; N 11, ст. 144, 149; N 12, ст. 184; N 13-14, ст. 195, 205; N 22, ст. 333; 1998 г., N 14, ст. 201; N 16, ст. 219; N 17-18, ст. 222, 224, 225; N 23, ст. 416; N 24, ст. 452; 1999 г., N 20, ст. 721, 727; N 21, ст. 787; N 22, ст. 791; N 23, ст. 931; N 24, ст. 1066; 2000 г., N 10, ст. 248; N 22, ст. 408; 2001 г., N 1, ст. 7; N 8, ст. 52, 54; N 13-14, ст. 173, 176; Закон Республики Казахстан от 17 января 2002 года "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам торгового мореплавания", опубликованный в газетах "Казахстанская правда" и "Егемен Казакстан" от 29 января 2002 года) следующее дополнение:
пункт 1 статьи 9 дополнить подпунктом 54) следующего содержания:
"54) изготовление Государственного Флага Республики Казахстан и Государственного Герба Республики Казахстан, производство материальных объектов с их изображением, а также любое их воспроизведение в материальной форме".
Президент
Республики Казахстан