Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің мемлекеттік мекемелерін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 қараша N 1270
Сотталғандарды ұстау жағдайларын жақсарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мынадай мемлекеттік мекемелер (бұдан әрi - мекемелер) құрылсын:
1) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң ЖД-158/7 түзеу мекемесi;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң 3K-169/5 түзеу мекемесi.
2. Мекемелердi ұстауға арналған шығыстарды қаржыландыру тиiстi қаржы жылына арналған республикалық бюджетте сотталғандарды ұстауға Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінiң Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiне көзделген қаражат шегiнде 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап жүргiзiледi деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi комитетi заңнамада белгiленген тәртіппен:
1) мекемелердің жарғыларын бекiтсiн және олардың әдiлет органдарында мемлекеттiк тіркелуін қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыны iске асыру жөнiнде өзге де шараларды қабылдасын.
4. <*>
Ескерту. 1)-тармақша күшін жойды - ҚР Үкіметінің   2004.03.17. N
330  қаулысымен .
Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N  1120  қаулысымен.
5. Осы қаулы 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании государственных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2002 года N 1270
В целях улучшения условий содержания осужденных Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственные учреждения (далее - учреждения):
1) исправительное учреждение ЖД-158/7 Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) исправительное учреждение ЗК-169/5 Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан.
2. Определить, что финансирование расходов на содержание учреждений производится в пределах средств, предусмотренных Комитету уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан на содержание осужденных в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год, начиная с 1 января 2003 года.
3. Комитету уголовно-исполнительной системы Министерства  юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством
порядке:
1) утвердить уставы учреждений и обеспечить их государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1120  )
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2003 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан