Оңтүстiк Қаэақстанның тұтынушыларын 2002-2003 жылдардың күзгi-қысқы кезеңінде электрмен жабдықтау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 10 желтоқсан N 1298.
2002-2003 жылдардың күзгi-қысқы кезеңiнде Оңтүстiк Қазақстанның тұтынушыларын электрмен тұрақты жабдықтау, сондай-ақ Қазақстан Республикасының энергетикалық тәуелсiздiгi мен экономикалық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.11. N 1123 қаулысымен .
2. Жамбыл облысының әкiмi "KEGOC" ААҚ-тың есеп айырысу шотына Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Оңтүстiк Қазақстанның тұтынушыларын электрмен тұрақты жабдықтауды қамтамасыз ету жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" 2001 жылғы 15 желтоқсандағы N 1649 және "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 15 желтоқсандағы N 1649 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" 2002 жылғы 19 наурыздағы N 334 қаулыларымен бөлiнген және 2001-2002 жылдардың күзгi-қысқы кезеңінде ЖМАЭС-тың iске қосылуы мен тұрақты жұмыс iстеуiн қамтамасыз етумен байланысты шығыстарды қаржыландыру үшiн көзделген қаражаттың қалдығын аударсын.
3. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi "КЕGОС" ААҚ-қа ЖМАЭС үшiн отын сатып алу және Оңтүстiк Қазақстанның тұтынушылары үшiн ЖМАЭС шиналарынан электр энергиясын сатып алу-сату жөнiндегi функцияларды жүзеге асыруға рұқсат етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсiн.
6. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об электроснабжении потребителей Южного Казахстана в осенне-зимний период 2002-2003 годов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года N 1298
В целях стабильного электроснабжения потребителей Южного Казахстана в осенне-зимний период 2002-2003 годов, а также обеспечения энергетической независимости и экономической безопасности Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 11 ноября 2003 г. N 1123 )
2. Акиму Жамбылской области перечислить на расчетный счет ОАО "KEGOC" остаток средств, выделенных постановлениями Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 1649 "О неотложных мерах по обеспечению стабильного электроснабжения потребителей Южного Казахстана" и от 19 марта 2002 года N 334 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 1649" и предусмотренных для финансирования расходов, связанных с обеспечением запуска и устойчивой работы ЖГРЭС в осенне-зимний период 2001-2002 годов.
3. Агентству Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции, Агентству Республики Казахстан по государственным закупкам разрешить ОАО "KEGOC" осуществлять функции по покупке топлива для ЖГРЭС и купле-продаже электроэнергии с шин ЖГРЭС для потребителей Южного Казахстана.
4. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан