Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 11 желтоқсан N 1303
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Шығыс Қазақстан облысының әкіміне 2002 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 60 (алпыс) миллион теңге, оның ішінде Семей қаласында тазарту құрылыстарын салуға 30 (отыз) миллион теңге және Өскемен қаласының сол жақ жағалау кәріздік тазарту құрылыстарының ІІІ кезегін салуға 30 (отыз) миллион теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдалануын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Шығыс Қазақстан облысының әкімі Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігіне 2002 жылдың қорытындысы бойынша орындалған жұмыстардың көлемі мен құны туралы есеп берсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2002 года N 1303
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Восточно-Казахстанской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2002 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов, 60 (шестьдесят) миллионов тенге, в том числе 30 (тридцать) миллионов тенге на строительство очистных сооружений в городе Семипалатинске и 30 (тридцать) миллионов тенге на строительство III очереди левобережных канализационных очистных сооружений города Усть-Каменогорска.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Акиму Восточно-Казахстанской области по итогам 2002 года представить Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям отчет об объемах и стоимости выполненных работ.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан