Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жерлерінің жекелеген телімдерін басқа сипаттағы жерлерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1432
"Жер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті "Көкшетау" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" мемлекеттік мекемесінің қосымшаға сәйкес алаңы 8,37 га жер телімі ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жерлері санатынан сауықтыру мақсатындағы жерлер санатына ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1432 қаулысына
қосымша
"Көкшетау" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" мемлекеттік мекемесінің сауықтыру мақсатындағы жерлер санатына ауыстырылатын жерлерінің экспликациясы
_______________________________________________________________
Телімнің N  Телімнің               оның ішінде
жалпы    _________________________________________
алаңы, га  ормандысы  құрылыстар   жолдар  басқалары
орналасқаны  өтетіні
_______________________________________________________________
62       8,37       7,92       0,24         0,08    0,13
_______________________________________________________________

О переводе отдельных участков земель особо охраняемых природных территорий в земли других категорий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1432
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О земле" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Перевести земельный участок площадью 8,37 га государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Кокшетау" Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан из категории земель особо охраняемых природных территорий в категорию земель оздоровительного назначения согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1432
Экспликация земель
государственного учреждения
"Государственный национальный природный парк "Кокшетау",
переводимых в категорию земель
оздоровительного назначения
___________________________________________________________________
N   !  Общая площадь  !          в том числе
выдела!  участка, га    !--------------------------------------
!                 ! лесо-  !под строй-! под     ! прочие
!                 !покрытая! ками     !дорогами !
--------------------------------------------------------------------
62  !       8,37      !   7,92 !    0,24  !   0,08  !   0,13
--------------------------------------------------------------------