Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 143 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 28 қараша N 143e
Бюджет қаражаттарын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 143 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 36-қосымшада:
6-тармақтың кестесіндегі "Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген 5-бағанда "салу жобасы бойынша жобалық-смета жасау" деген сөздер "салудың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: мемлекеттік ведомстводан тыс сараптаудан өткен Астана қаласындағы қан препараттарын шығару жөніндегі зауыт салудың техникалық-экономикалық негіздемесі.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 143
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2002 года N 143е
В целях рационального использования бюджетных средств Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 143 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства здравоохранения Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения:
в приложении 36 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 в графе 5 "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" слова "проектно-сметной документации по строительству" заменить словами "технико-экономического обоснования строительства";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: технико-экономическое обоснование строительства завода по производству препаратов крови в г. Астане, прошедшее государственную вневедомственную экспертизу.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан