Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының ішкі істер органдары жүйесі штат санының лимитiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсанжағы N 1443 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.03.17. N 330 қаулысымен.
Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетілдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiп отырған:
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының ішкі iстер органдары жүйесi штат санының лимитi;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күші жойылған кейбір шешімдерінің тiзбесi бекiтiлсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1443 қаулысымен
бекiтiлген
Республикалық бюджет қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының iшкі істер органдары жүйесi штат санының лимиті
Орталық органның аппараты                           1458 <*>
оның ішiнде Iшкi әскерлер комитетi                   205
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
аумақтық ішкi iстер органдарының аппараты
мен бөлiмшелерi                                     19138
Республикалық бюджеттен
қаржыландырылатын ведомстволық бағыныстағы
ұйымдар                                              29844
оның ішінде:
Iшкі әскерлер құрамалары мен бөлiмдерi              21227
оның iшiнде мерзiмдi қызметтегi әскери
қызметшілер                                          15296
Тергеу изоляторлары                                 3973
Қазақстан Республикасы IIМ-нің академиясы           678
Қарағанды заң институты                             501
Қостанай заң институты                              300
Ақтөбе заң колледжi                                 130
Алматы заң колледжi                                 134
Семей заң колледжi                                  160
Шымкент заң колледжі                                214
Iшкi әскерлердiң Жоғары әскери училищесi            591
Бастапқы дайындық училищесi                         94
Емханалы орталық госпиталь                          581
Кинологиялық орталық                                75
"Южная" әскери және арнайы жабдықтау базасы         29
"Северная" әскери және арнайы жабдықтау базасы      23
"Сұңқар" арнайы мақсаттағы жасағы                   139
Автокөлiк қызметiн көрсету мекемесi                 169
Дипломатиялық өкiлдіктердi күзету жөнiндегi полиция
полкі                                               826
ЖИЫНЫ:                                         50441
Ескерту. Лимит өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.04. N 314 қаулысымен .
Қазақстан Pecпубликасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1443 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнің күшi жойылған кейбiр шешiмдерінің тізбесi

Об утверждении лимита штатной численности системы органов внутренних дел Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1443. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2004 г. N 330 (P040330)
В целях дальнейшего совершенствования системы государственного управления в Республике Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
лимит штатной численности системы органов внутренних дел Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета;
перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1443 <*>
Сноска. Приложение с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314.
Лимит штатной численности системы
органов внутренних дел Республики Казахстан,
финансируемых из республиканского бюджета
Аппарат центрального органа                            1458
в том числе Комитет внутренних войск                    205
Аппарат и подразделения территориальных органов
внутренних дел, финансируемых из республиканского
бюджета                                               19138
Подведомственные организации, финансируемые из
республиканского бюджета                              29844
в том числе:
Соединения и части внутренних войск                   21227
в том числе военнослужащие срочной службы             15296
Следственные изоляторы                                 3973
Академия МВД Республики Казахстан                       678
Карагандинский юридический институт                     501
Костанайский юридический институт                       300
Актюбинский юридический колледж                         130
Алматинский юридический колледж                         134
Семипалатинский юридический колледж                     160
Шымкентский юридический колледж                         214
Высшее военное училище внутренних войск                 591
Училище первоначальной подготовки                        94
Центральный госпиталь с поликлиникой                    581
Кинологический центр                                     75
База военного и специального снабжения "Южная"           29
База военного и специального снабжения "Северная"        23
Отряд специального назначения "Сункар"                  139
Учреждение автотранспортного обслуживания               169
Полк полиции по охране дипломатических
представительств                                        826
ИТОГО                                                 50441
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1443
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан

1. "Қазақстан Республикасы ішкі iстер органдарының шектi штат санын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 8 қазандағы N 1018-74қ қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1998 жылғы 8 қазандағы N 1018-74қ қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 19 наурыздағы N 282-25қ қаулысы.
3. "Қазақ-өзбек шекарасындағы шекаралық, паспорттық және кедендік бақылауды күшейту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1999 жылғы 22 шiлдедегi N 1032-61қ қаулысының 8-тармағы.
4. "Штат санының лимиттерін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегi N 1433қ қаулысының 4-тармағы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1998 жылғы 8 қазандағы N 1018-74қ қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 10 наурыздағы N 377-15қ қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1998 жылғы 8 қазандағы N 1018-74қ қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 31 наурыздағы N 480-26қ қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы ішкі iстер министрлігінің түзеу мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000 жылғы 3 шiлдедегi N 1003-61қ қаулысы 4-тармағының 1) тармақшасы.
8. "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетiнiң мемлекеттiк мекемелерiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000 жылғы 27 қарашадағы N 1761 қаулысының 4-тармағы.
9. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 8 қазандағы N 1018-74қ қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000 жылғы 28 желтоқсандағы N 1907-128қ қаулысы.
10. "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi қылмыстық-атқару жүйесiнiң кейбiр ұйымдастырушылық мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 28 желтоқсандағы N 1908-129қ қаулысының 1-тармағы.
11. "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетінің түзеу мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 3 шілдедегi N 907 қаулысы 5-тармағының 1), 3) тармақшалары.
12. "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Ішкi әскерлерінің жедел мақсаттағы батальоны" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 9 қазандағы N 1305 қаулысының 4-тармағы.
13. "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесінің кейбiр ұйымдастырушылық мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1751 қаулысы .

1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 1998 года N 1018-74с "Об утверждении предельной штатной численности органов внутренних дел Республики Казахстан".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1999 года N 282-25с "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 1998 года N 1018-74с".
3. Пункт 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1999 года N 1032-61с "О дополнительных мерах по усилению пограничного, паспортного и таможенного контроля на казахстанско-узбекской границе".
4. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1433с "Об утверждении лимитов штатной численности".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 377-15с "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 1998 года N 1018-74с".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 480-26с "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 1998 года N 1018-74с".
7. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 1003-61с "О создании исправительного учреждения Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
8. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года N 1761 "О создании государственных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2000 года N 1907-128с "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 1998 года N 1018-74с".
10. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2000 года N 1908-129с "О некоторых организационных вопросах уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
11. Подпункты 1), 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2001 года N 907 "О создании исправительного учреждения Комитета уголовно-исполнительной системы  Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
12. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2001 года N 1305 "О создании государственного учреждения "Батальон оперативного назначения внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1751 "О некоторых организационных вопросах уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан".

14. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1755 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешімдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 6-тармағы.
15. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінің "Кинологиялық орталығы" мемлекеттік мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 27 наурыздағы N 361 қаулысының 5-тармағы.
16. "Қазақстан Республикасының Ішкі iстер министрлiгiне ведомстволық бағыныстағы ұйымдардың жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 5 шілдедегi N 723 қаулысы 5-тармағының 2) тармақшасы.
17. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің жекелеген мемлекеттiк мекемелерiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 22 шілдедегі N 812 қаулысының 4-тармағы.
18. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер органдарының шектi штат санының кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 5 тамыздағы N 867 қаулысы .

14. Пункт 6 Изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1755 "Вопросы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан".
15. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2002 года N 361 "О создании государственного учреждения "Кинологический центр Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
16. Подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2002 года N 723 "Отдельные вопросы организаций, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан".
17. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2002 года N 812 "О создании отдельных государственных учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 867 "О некоторых вопросах предельной штатной численности органов внутренних дел Республики Казахстан".