Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 ақпандағы N 202 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 5 қыркүйек N 202а
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 ақпандағы N 202 P020202_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
6-тармақтағы "Жауапты орындаушылар" деген бағанда "Әскери-тергеу округтерi, басқармалары мен бөлiмдерi" деген сөздерден кейiн ", арнайы полиция бөлiмшелерi" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 3-қосымшада:
6-тармақтағы "Жауапты орындаушылар" деген бағанда "Әскери-тергеу округтерi, басқармалары мен бөлiмдерi" деген сөздерден кейiн ", арнайы полиция бөлiмшелерi" деген сөздермен толықтырылсын;
3) көрсетiлген қаулыға 4-қосымшада:
5-тармақтағы "авиатехниканы күрделi жөндеуден өткiзу;" деген сөздерден кейiн "ұшу-техникалық мүлiктi сатып алу;" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақтағы "Жауапты орындаушылар" деген бағанда "Қазақстан Республикасы Iшкіісминiнiң Iшкi әскерлер қолбасшысының бас басқармасы" деген сөздерден кейiн ", N 3656 әскери бөлiм" деген сөздермен толықтырылсын;
4) көрсетiлген қаулыға 6-қосымшада:
6-тармақтағы "Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген бағандағы үшiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын: "Әртүрлi атаулы 23 бiрлiктен тұратын оққағарларды, 5 бiрлiктен тұратын противогаздарды, 120 бiрлiктен тұратын "Черемуха" бұйымдарын, 24 бiрлiктен тұратын қолкiсендердi, 5454 бiрлiктен тұратын әртүрлі атаулы патрондарды, 90 бiрлiктен тұратын резеңке таяқтарды, 21 бiрлiктен тұратын қалқанды каскаларды, 2 бiрлiктен тұратын алып жүретiн металл iздегiштi, 1 бiрлiктен тұратын "Поиск-3" стационарлық металл тапқышты, 1 бiрлiктен тұратын "Olimpus L-400" микрокассеталы диктофонды, 1 бiрлiктен тұратын "AK" металлдарды табуға арналған приборды, 1 бiрлiктен тұратын құпия және бос орындарды табуға арналған приборды, 6 бiрлiктен тұратын әртүрлі атаулы түнде көру приборларын, 1 бiрлiктен тұратын КС-23 карабинін, 10 бiрлiктен тұратын әртүрлі атаулы периметрді күзету жүйесiн сатып алу.";
5) көрсетiлген қаулыға 9-қосымшада:
6-тармақтағы "Жауапты орындаушылар" деген бағанда "Әскери-тергеу округтерi, басқармалары мен бөлiмдерi" деген сөздерден кейiн ", арнайы полиция бөлiмшелерi" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 202
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2002 года N 202а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 202 P020202_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства внутренних дел Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 6 графу "Ответственные исполнители" после слов "Военно- следственные округа, управления и отделы" дополнить словами "подразделения специальной полиции";
2) в приложении 3 к указанному постановлению:
в пункте 6 графу "Ответственные исполнители" после слов "Военно- следственные округа, управления и отделы" дополнить словами "подразделения специальной полиции";
3) в приложении 4 к указанному постановлению:
в пункте 5 после слов "проведение капитального ремонта авиатехники;" дополнить словами "приобретение летно-технического имущества";
в пункте 6 графу "Ответственные исполнители" после слов "Главное управление Командующего внутренними войсками МВД Республики Казахстан" дополнить словами "воинская часть N 3656";
4) в приложении 6 к указанному постановлению:
в пункте 6 в графе "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" абзац третий изложить в следующей редакции: "Приобретение бронежилетов разных наименований - 23 единицы, противогазов - 5 единиц, изделий "Черемуха" - 120 единиц, наручников - 24 единицы, патронов разных наименований - 5454 единицы, палок резиновых - 90 единиц, касок с забралом - 21 единица, металлоискателей носимых - 2 единицы, метталлообнаружителей стационарных "Поиск-3" - 1 единица, диктофонов микрокассетных "Olimpus L-400" - 1 единица, приборов для обнаружения металлов "АК" - 1 единица, приборов для обнаружения тайников и пустот - 1 единица, приборов ночного видения разных наименований - 6 единиц, карабинов КС-23 - 1 единица, систем охраны периметра разных наименований - 10 единиц";
5) в приложении 9 к указанному постановлению:
в пункте 6 графу "Ответственные исполнители" после слов "Военно- следственные округа, управления и отделы" дополнить словами "подразделения специальной полиции";

6) көрсетiлген қаулыға 14-қосымшада:
6-тармақтағы "Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген бағанда соңғы сөйлемде "электр энергиясына" деген сөздерден кейiн ", жылу энергиясына" деген сөздермен толықтырылсын;
7) көрсетiлген қаулыға 15-қосымшада:
6-тармақтағы "Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын: "Қазақстан Республикасы Iшкiiсминiнiң iшкi әскерлерiн реформалау жөнiндегi iс-шараларды жүргiзу, оның iшiнде: 24 атаулы байланыс жабдықтарын, 10 атаулы қару мен оқ-дәрiлердi, 6 атаулы әскери-техникалық жабдықтарды, 9 атаулы инженерлiк-техникалық құралдарды, 9 атаулы арнайы құралдарды, 7 атаулы инженерлiк қарулану құралдарын, 9 атаулы арнайы автотехниканы, 22 атаулы медициналық жабдықтарды, 5 атаулы жиhаздар мен казармалық мұқаммалды, 12 атаулы стационарлық, кiр жуатын, далалық, тiркеме, тiгiн машинкаларын сатып алу";
8) көрсетiлген қаулыға 23-қосымшада:
6-тармақтағы "Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген бағанда бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын: 3 бiрлiктен тұратын "Фокус-СМ" (адаптерi бар) қабылдау-бақылау құрылғысы мен басқару жүйесiн; периметрлер үшiн баса-көктеп кiрудi анықтау құралдарын: 7 бiрлiктен тұратын "Радиан-14" сыйымды анықтау құралын, 7 бiрлiктен тұратын "Газон" радиотолқынды құрылғысын, 5 бiрлiктен тұратын "Дельфин-МП" дірілдеткіш кабельдiк анықтау құралын, 30 жинақтан тұратын "Спираль-ИИ" (Егоза) пассивтi қоршауын, 4 тонна КО-1,2 мырышты сым, 4 жинақтан тұратын көрiнбейтiн кедергiнi; телевизиялық бақылау жүйелерiн: 20 бiрлiктен тұратын MBK-16 сыртқы бейнекамераларды, 41 бiрлiктен тұратын KPC-500 iшкi бейнекамераларды, 10 бiрлiктен тұратын BWM-900 мониторларын, 20 бiрлiктен тұратын CHEB бейнекамералары үшiн термоқорғау қаптамасын, 6 бiрлiктен тұратын BQ-525A бейнебелгілердi өңдеу құрылғысын, 4 бiрлiктен тұратын мультиплексорларды, 39 бiрлiктен тұратын квадраторларды, 3 бiрлiктен тұратын JTR 9600Р арнайы бейнемагнитофондарды, 6 бiрлiктен тұратын G-1500 жақтаулық металл детекторларын; 10 бiрлiктен тұратын Унискан 7215 тексеру металл детекторларын; кiрудi бақылау жүйелерiн: 4 бiрлiктен тұратын Модель 4015 CDP-S4 автономды проксимити жүйесiн; күзет-өрт дабыл қаққыштарын: 400 бiрлiктен тұратын датчиктердi (түтiндiк, жылу, газ); 200 бiрлiктен тұратын МL-194 элекромагниттi құлыптарды; қоректендiру көздерiн: 16 бiрлiктен тұратын ББП-20 үздiксiз қоректендiру көзiн, 20 бiрлiктен тұратын FLAMM-7 аккумуляторын, 4 бiрлiк "Хонда" бензин генераторын сатып алу";

6) в приложении 14 к указанному постановлению:
в пункте 6 графу "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" в последнем предложении после слов "электроэнергии" дополнить словами ", теплоэнергии";
7) в приложении 15 к указанному постановлению:
в пункте 6 графу "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" изложить в следующей редакции: "Проведение мероприятий по реформированию внутренних войск МВД Республики Казахстан, в том числе: приобретение оборудования связи - 24 наименований, вооружения и боеприпасов - 10 наименований, военно-технического оборудования - 6 наименований, инженерно-технических средств - 9 наименований, спецсредств - 9 наименований, средств инженерного вооружения - 7 наименований, спецавтотехники - 9 наименований, медицинского оборудования - 22 наименований, мебели и казарменного инвентаря - 5 наименований, стационарных, прачечных, полевых, походных, швейных машин - 12 наименований";
8) в приложении 23 к указанному постановлению:
в пункте 6 в графе "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" абзац первый изложить в следующей редакции: "Приобретение приемно-контрольного устройства и систем управления "Фокус-СМ" (с адаптером) - 3 единицы; средств обнаружения вторжения для периметров: емкостное средство обнаружения "Радиан-14" - 7 единиц, радиоволновое устройство "Газон" - 7 единиц, вибрационное кабельное средство обнаружения "Дельфин-МП" - 5 единиц, заграждение пассивное "Спираль ИИ" (Егоза) - 30 комплектов, проволока оцинкованная КО-1,2 - 4 тонны, малозаметное препятствие - 4 комплекта; систем телевизионного контроля: видеокамеры наружные МВК-16 - 20 единиц, видеокамеры внутренние КРС-500 - 41 единица, мониторы BWM-900 - 10 единиц, термозащитные кожухи для видеокамер СНЕВ - 20 единиц, устройства обработки видеосигнала BQ-525A - 6 единиц, мультиплексоры - 4 единицы, квадраторы - 39 единиц, спецвидеомагнитофоны JTR 9600P - 3 единицы, металлодетекторы рамочные G-1500 - 6 единиц, металлодетекторы досмотровые Унискан 7215 - 10 единиц; систем контроля доступа: автономная проксимити система Модель 4015 СDР-S4 - 4 единицы; охранно-пожарной сигнализации: датчики (дымовые, тепловые, газовые) - 400 единиц; замков электромагнитных ML-194 - 200 единиц; источников питания: бесперебойный источник питания ББП-20 - 16 единиц, аккумулятор FLAMM-7 - 20 единиц, бензиновый генератор "Хонда" - 4 единицы";

9) көрсетiлген қаулыға 33-қосымшада:
6-тармақтағы "Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген бағанда екiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын: "Арнайы медициналық жабдықтарды: 1 бiрлiктен тұратын "ИВЛ Фаза-5" аппаратын, 2 бiрлiктен тұратын "УВЧ 80-02" аппаратын, 2 бiрлiктен тұратын
"Бинокулярлық микроскоп" аппаратын, 1 бiрлiктен тұратын биохимиялық
анализаторды, 2 бiрлiктен тұратын "Небулайзер" аппаратын, 1 бiрлiктен
тұратын ЛУ-2 әмбебап ларингоскопты сатып алу".
2. Осы қаулы 2002 жылғы 11 ақпаннан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

9) в приложении 33 к указанному постановлению:
в пункте 6 в графе "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)"
абзац второй изложить в следующей редакции: "Приобретение специального
медицинского оборудования: аппарат "ИВЛ Фаза-5" - 1 единица, аппарат "УВЧ
80-02" - 2 единицы, аппарат "Бинокулярный микроскоп" - 2 единицы,
биохимический анализатор - 1 единица, аппарат "Небулайзер" - 2 единицы,
ларингоскоп универсальный ЛУ-2 - 1 единица".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 11 февраля 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)