Мелиоративтік мақсаттағы ұйымдардың жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 16 қаңтар N 22
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналар:
1) "Қазагромелиосушар" республикалық мелиорация және су шаруашылығы өндірістік бірлестігі" мекемесі (бұдан әрі - Мекеме);
2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Қазагромелиосушар" республикалық мелиорация және су шаруашылығы өндірістік бірлестігінің "Сары-арқа мелиораторы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі - Кәсіпорын) таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен келісім бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Мекеме мен Кәсіпорынды таратуды жүзеге асырсын;
2) осы қаулыны іске асыру жөнінде өзге де шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Отдельные вопросы организаций мелиоративного назначения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2003 года N 22
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать:
1) учреждение "Республиканское производственное объединение мелиорации и водного хозяйства "Казагромелиоводхоз" (далее - Учреждение);
2) Республиканское государственное предприятие "Мелиоратор Сары-Арка" Республиканского производственного объединения мелиорации и водного хозяйства "Казагромелиоводхоз" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Предприятие).
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан по согласованию с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) осуществить ликвидацию Учреждения и Предприятия;
2) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан