Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1304 және 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 2004 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 қаңтар N 31 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Орталық Азияның экономикаларына арналған Арнайы бағдарламасы мен Азия және Тынық мұхит инфрақұрылымдарын дамыту жөнiндегi Жаңа-Дели iс-қимыл жоспары жөніндегi Ұлттық семинардың шеңберінде көлiк инфрақұрылымдарын дамыту мен шекаралардан өтудi оңайлатудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1304 қаулысына:
БҰҰ-ның Орталық Азияның экономикаларына арналған Арнайы бағдарламасының шеңберiнде Көлiк инфрақұрылымдарын дамыту және шекаралардан өтудi оңайлату жөніндегi жобалық жұмыс тобының қазақстандық бөлiгiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Жақыпов                   - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Қабиболла Қабенұлы          коммуникациялар бiрiншi вице-министрi,
жетекшi
Қазыханов                 - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Ержан Хозеұлы               iстер министрлiгi Көп жақты
ынтымақтастық департаментiнiң
директоры
Кәкенов                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Hұpшa                       және сауда министрлiгi Индустриалдық
саясат департаментiнің директоры
Мүсенова                  - Қазақстан Республикасының
Галина Ақайқызы             Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрлiгі Салалық саясат және
бағдарламалар департаментiнің
директоры
Төлебаев                  - Қазақстан Республикасының
Алмас Қажыкенұлы            Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi Импортты
алмастыру және сыртқы байланыстар
департаментiнің директоры
Тiлемiсов                 - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Нұрлан Хайдоллаұлы          бақылау агенттiгi Кедендiк бақылауды
ұйымдастыру департаментiнің бастығы
Темiрқұлов                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қайрат Иманқұлұлы           министрлігінің Кiрiс, конвенция және
келiсiм-шарт департаментi
директорының орынбасары
көрсетiлген құрамнан Кәрiм Қажымқанұлы Мәсiмов, Қайрат Қуатұлы Әбусейiтов, Раушан Райсақызы Сармұрзина, Несiпбала Әбсағитқызы Ермекова, Ерғали Әбдiмомынұлы Шығанбаев, Есiркеп Оңланбекұлы Әбдрахманов шығарылсын;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1304 и от 28 декабря 1999 года N 2004
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 31
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1304 "Некоторые вопросы развития транспортной инфраструктуры и упрощения пересечения границ в рамках Специальной программы Организации Объединенных Наций для экономик Центральной Азии и Национального семинара по Ново-Делийскому плану действий по развитию инфраструктуры в Азии и Тихом океане":
ввести в состав казахстанской части проектной рабочей группы по развитию транспортной инфраструктуры и упрощению пересечения границ в рамках Специальной программы ООН для экономик Центральной Азии:
Джакупова                     - первого вице-Министра транспорта и
Кабибуллу Кабеновича            коммуникаций Республики Казахстан,
руководителем
Казыханова                    - Директора Департамента
Ержана Хозеевича                многостороннего сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Какенова                      - директора Департамента
Нуршу                           индустриальной политики
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Мусенову                      - директора Департамента отраслевой
Галину Акаевну                  политики и программ Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Тулебаева                     - директора Департамента
Алмаза Кажкеновича              импортозамещения и внешних связей
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Тлемисова                     - начальника Департамента организации
Нурлана                         таможенного контроля Агентства
Хайдуллиновича                  таможенного контроля Республики
Казахстан
Темеркулова                   - заместителя директора Департамента
Кайрата Иманкуловича            доходов, конвенций и контрактов
Министерства финансов Республики
Казахстан
вывести из указанного состава Масимова Карима Кажимкановича, Абусеитова Кайрата Хуатовича, Сармузину Раушан Гайсиевну, Ермекову Несипбалу Абсагитовну, Шиганбаева Ергали Абдимомыновича, Абдрахманова Есиркепа Онланбековича;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан