Қазақстан Республикасын 2003 жылға есiрткi құралдарымен және психотроптық заттармен қамтамасыз ету мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 20 қаңтар N 60
"Есiрткі, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен терiс пайдаланылуына қарсы iс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 8-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) заңды тұлғалар үшiн 2003 жылға арналған есiрткi құралдарын тұтыну есебi;
2) заңды тұлғалар үшiн 2003 жылға арналған психотроптық заттарды тұтыну есебi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi комитетi есiрткi құралдарын, психотроптық заттарды өндiрудi және әкелудi жүзеге асыратын және Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарына сәйкес лицензиясы бар заңды тұлғаларды есiрткi құралдарымен және психотроптық заттармен қамтамасыз ету нормативтерiн бекiтсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 20 қаңтардағы
N 60 қаулысымен
бекітілген
Заңды тұлғалар үшін 2003 жылға арналған есірткі
құралдарын тұтыну
есебі
-------------------------------------------------------------------
Р/с!    Ұйымның   !Өлшем  !Кодеин !Морфин !Омнопон!Триме.!Фен.!Геро.
N !     атауы    !бірлігі!       !       !       !пери. !тан.!ин
!              !       !       !       !       !дин   !ил  !
--------------------------------------------------------------------
1 !       2      !    3  !   4   !   5   !    6  !   7  !  8 !  9
--------------------------------------------------------------------
1   Қазақстан
Республикасы.
ның Iшкi
iстер
министрлiгi     грамм           131,5           5,4   0,3
2   Қазақстан
Республикасы.
ның Қорғаныс
министрлiгi     грамм            15,0   20,0  385,0  35,5
3   Қазақстан
Республикасы.
ның Еңбек
және халықты
әлеуметтік
қорғау
министрлігі     грамм    62,0    11,1    2,0    3,0  0,01
4   Қазақстан
Республикасы.
ның Денсаулық
сақтау
министрлiгi     грамм 49731,0  4880,0 6882,0 74210,0 83,2
5   Қазақстан
Республикасы.
ның Ауыл
шаруашылығы
министрлiгi     грамм                          650,0
6   Қазақстан
Республикасы.
ның Бiлiм
және ғылым
министрлігі     грамм
7   Қазақстан
Республикасы
Ұлттық
қауiпсiздiк
комитетiнiң
Шекара қызметі  грамм           152,0  22,0   35,4   0,04
8   Қазақстан
Республикасы
Ұлттық
қауiпсiздiк
комитетiнiң
Pecпубликалық
емханасы        грамм                         95,4   0,04
9   Қазақстан
Республикасы
Әдiлет
министрлiгiнiң
Қылмыстық
атқару жүйесi

Вопросы обеспечения Республики Казахстан наркотическими средствами и психотропными веществами на 2003 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2003 года N 60
В соответствии со статьей 8  Закона Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) расчет потребности наркотических средств для юридических лиц на 2003 год;
2) расчет потребности психотропных веществ для юридических лиц на 2003 год.
2. Комитету по борьбе с наркоманией и наркобизнесом Министерства юстиции Республики Казахстан утвердить нормативы обеспечения наркотическими средствами и психотропными веществами для юридических лиц, осуществляющих производство и ввоз наркотических средств, психотропных веществ и имеющих лицензии в соответствии с международными договорами Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 января 2003 года N 60
Расчет потребности
наркотических средств для юридических лиц
на 2003 год
______________________________________________________________
N !  Наименование!Единица!Кодеин !Морфин !Омнопон!Триме-!Фен-!Геро-
п/п!  организации !измер. !       !       !       !пери- !та- !ин
!              !       !       !       !       !дин   !нил !
--------------------------------------------------------------------
1 !       2      !    3  !   4   !   5   !    6  !   7  !  8 !  9
--------------------------------------------------------------------
1   Министерство
внутренних
дел
Республики
Казахстан       грамм    -      131,5     -     5,4   0,3   -
2   Министерство
обороны
Республики
Казахстан       грамм    -       15,0   20,0  385,0  35,5   -
3   Министерство
труда и соци-
альной защиты
населения
Республики
Казахстан       грамм    62,0    11,1    2,0    3,0  0,01   -
4   Министерство
здраво-
охранения
Республики
Казахстан       грамм 49731,0  4880,0 6882,0 74210,0 83,2   -
5   Министерство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан       грамм    -        -      -     650,0   -    -
6   Министерство
образования
и науки
Республики
Казахстан       грамм    -        -      -       -     -    -
7   Пограничная
служба
Комитета
национальной
безопасности
Республики
Казахстан       грамм    -      152,0  22,0   35,4   0,04   -
8   Республикан-
ская полик-
линика
Комитета
национальной
безопасности
Республики
Казахстан       грамм    -        -      -    96,4   0,04   -
9   Комитет
уголовно-
исполнительной
системы Мини-
стерства
юстиции
Республики

комитетi        грамм            8,19   1,2  51,6    16,2
10  Қазақстан
Республикасы
Әдiлет министр.
лiгiнiң Сот
сараптамасы     грамм                                     0,05
11  Қазақстан
Республикасы
Президентi Іс
басқармасының
Медициналық
орталығы        грамм  10,0      11,6   2,0  132,0   3,01
12  "Көлiк медици.
налық қызметi"
ашық акционер.
лiк қоғамы      грамм   5,0      41,61 76,9  340,2   0,5
13  "Химфарм" ашық
акционерлiк
қоғамы Шымкент

Казахстан       грамм    -       8,19   1,2  51,6    16,2   -
10  Центр судебной
экспертизы
Министерства
юстиции
Республики
Казахстан       грамм    -        -      -     -       -  0,05
11  Медицинский
центр Управле-
ния делами
Президента
Республики
Казахстан       грамм  10,0      11,6   2,0  132,0   3,01   -
12  Открытое
акционерное
общество
"Медицинская
служба транс-
порта"          грамм   5,0      41,61 76,9  340,2   0,5    -
13  Открытое
акционерное
общество
"Химфарм"

қаласы          грамм  677000,0             42240,0 115,2
-------------------------------------------------------------------
Жиыны:          грамм  726808,0  5251,0
7006,1
118149,0
254,0
0,05
-------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы
-------------------------------------------------------------------
! Апиын !  Сора  ! Кокаин ! Этил.  !Тебаин!Гашиш! Мари.!Метадон
N !       !        !        ! морфин !      !     ! хуана!
--------------------------------------------------------------------
1 !   10  !   11   !   12   !   13   !  14  !  15 !   16 !   17
--------------------------------------------------------------------
1
2
3                               155,0
4                      297,0   1484,0
5
6           200000,0
7
8
9
10    5,0                                       5,0    10,0  0,05
11
12
13                                     1200,0
--------------------------------------------------------------------
Жиыны:
5,0   200000,0   297,0   1639,0  1200,0   5,0    10,0   0,05
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 20 қаңтардағы
N 60 қаулысымен
бекітілген
Заңды тұлғалар үшін 2003 жылға арналған психотроптық
заттарды тұтыну
есебі
--------------------------------------------------------------------
Р/с!    Ұйымның   ! Өлшем !Бупре. !Пента. !Пенто. !Флуни.!Цикло.
N !     атауы    !бірлігі!норфин !зоцин  !барби. !тразе.!барбитал
!              !       !       !       !тал    !пам   !
--------------------------------------------------------------------
1 !       2      !    3  !   4   !   5   !    6  !   7  !   8
--------------------------------------------------------------------
1    Қазақстан
Республикасы.
ның Iшкi
iстер
министрлiгi     грамм
2    Қазақстан
Республикасы.
ның Қорғаныс
министрлiгi     грамм
3    Қазақстан
Республикасы.
ның Еңбек
және халықты
әлеуметтiк
қорғау

города Шымкента грамм  677000,0    -     -  42240,0 115,2   -
--------------------------------------------------------------------
Итого:          грамм  726808,0  5251,0
7006,1
118149,0
254,0
0,05
Продолжение таблицы
____________________________________________________________________
N ! Опий  !Каннабис! Кокаин ! Этил-  !Тебаин!Гашиш! Мари-!Метадон
п/п!       !        !        ! морфин !      !     ! хуана!
--------------------------------------------------------------------
1 !   10  !   11   !   12   !   13   !  14  !  15 !   16 !   17
--------------------------------------------------------------------
1    -         -        -        -       -      -      -      -
2    -         -        -        -       -      -      -      -
3    -         -        -      155,0     -      -      -      -
4    -         -      297,0   1484,0     -      -      -      -
5    -         -        -        -       -      -      -      -
6    -     200000,0     -        -       -      -      -      -
7    -         -        -        -       -      -      -      -
8    -         -        -        -       -      -      -      -
9    -         -        -        -       -      -      -      -
10    5,0       -        -        -       -     5,0    10,0  0,05
11    -         -        -        -       -      -      -      -
12    -         -        -        -       -      -      -      -
13    -         -        -        -    1200,0    -      -      -
--------------------------------------------------------------------
Итого 5,0   200000,0   297,0   1639,0  1200,0   5,0    5,0   0,05
--------------------------------------------------------------------
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 января 2003 года N 60
Расчет потребности
психотропных веществ для юридических лиц
на 2003 год
______________________________________________________________
N ! Наименование !Единица!Бупре- !Пента- !Пенто- !Флуни-!Цикло-
п/п! организации  !измере-!норфин !зоцин  !барби- !тразе-!барбитал
!              !ния    !       !       !тал    !пам   !
--------------------------------------------------------------------
1 !       2      !    3  !   4   !   5   !    6  !   7  !   8
--------------------------------------------------------------------
1   Министерство
внутренних
дел
Республики
Казахстан       грамм
2   Министерство
обороны
Республики
Казахстан       грамм
3   Министерство
труда и соци-
альной защиты
населения
Республики

министрлігі     грамм                                    14,0
4    Қазақстан
Республикасы.
ның Денcaулық
сақтау
министрлiгi     грамм  135,0  653,0  31560,0  1380,0  12434,0
5    Қазақстан
Республикасы.
ның Ауыл
шаруашылығы
министрлiгi     грамм
6    Қазақстан
Республикасы
Ұлттық
қауiпсiздiк
комитетiнiң
Шекара қызметi  грамм
7    Қазақстан
Республикасы
Ұлттық қауiпсіз.
дiк комитетiнiң
Pecпубликалық
емханасы
8    Қазақстан
Республикасы
Әдiлет министр.
лiгiнiң
Қылмыстық
атқару жүйесі
комитетi       грамм
9    Қазақстан
Республикасы
Әдiлет министр.
лiгiнiң Сот
сараптамасы

Казахстан       грамм                                    14,0
4   Министерство
здраво-
охранения
Республики
Казахстан       грамм  135,0  653,0  31560,0  1380,0  12434,0
5   Министерство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан       грамм
6   Пограничная
служба
Комитета
национальной
безопасности
Республики
Казахстан       грамм
7   Республикан-
ская полик-
линика
Комитета
национальной
безопасности
Республики
Казахстан       грамм
8   Комитет
уголовно-
исполнительной
системы Мини-
стерства
юстиции
Республики
Казахстан       грамм
9   Центр судебной
экспертизы
Министерства
юстиции
Республики

орталығы       грамм                           0,05
10   Қазақстан
Республикасы
Президентi Іс
басқармасының
Медициналық
орталығы       грамм                           0,95
11   "Көлiк медици.
налық қызметi"
ашық акционер.
лiк қоғамы     грамм                     200,0
12   "Химфарм" ашық
акционерлiк
қоғамы Шымкент
қаласы         грамм
--------------------------------------------------------------------
Жиыны:         грамм   135,0  653,0    31760,0 1381,0

Казахстан       грамм                           0,05
10   Медицинский
центр Управле-
ния делами
Президента
Республики
Казахстан       грамм                           0,95
11   Открытое
акционерное
общество
"Медицинская
служба транс-
порта"          грамм                  200,0
12   Открытое
акционерное
общество
"Химфарм"
города Шымкента грамм
--------------------------------------------------------------------
Итого:          грамм   135,0  653,0   31760,0  1381,0

10                          5,0              15,0      350,0
11                                                     169,0
12
--------------------------------------------------------------------
Жиыны: 1300,0   154673,0     5,0     530,0    15,0   511676,0
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
N !   Ұйымның    ! Өлшем !Клона. !Клора. !Лора.  !Мезо. !Медазепам
!    атауы     !бірлігі!зепам  !зепат  !зепам  !карб  !
--------------------------------------------------------------------

10                          5,0              15,0      350,0
11                                                     169,0
12
--------------------------------------------------------------------
Итого 1300,0   154673,0     5,0     530,0    15,0   511676,0
--------------------------------------------------------------------
______________________________________________________________
N ! Наименование !Единица!Клона- !Клора- !Лора-  !Мезо- !Медазепам
п/п! организации  !измере-!зепам  !зепат  !зепам  !карб  !
!              !ния    !       !       !       !      !
--------------------------------------------------------------------