Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегі N 470 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2003 жылғы 27 қаңтар N 92. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.05. N 903 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 12, 125-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспарында:
"2. Мемлекеттiк реттеу" деген бөлiмде:
"2.1. Кәсiби Yкiмет" деген бөлiмшеде реттiк нөмiрi 2.1.3-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың I тоқсаны";
мынадай мазмұндағы peттік нөмiрлерi 2.1.8. және 2.1.9-жолдармен толықтырылсын:
"2.1.8.   Мемлекеттiк       Нормативтiк    МҚА         2003
қызметшiлердi     құқықтық       (келісім    жылдың
Республикалық     кесiмнiң       бойынша)    ІІ
бюджет қаражаты   жобасы                     тоқсаны
есебiнен шет
елдерге қайта
дайындауға
және бiлiктiлiгiн
арттыруға
жiберу ережесiн
әзiрлеу
2.1.9.    Орталық және      Нормативтiк    МҚА         2003
жергiлiктi        құқықтық       (келiсiм    жылдың
атқарушы          кесiмнiң       бойынша),   ІІІ
органдарда        жобасы         орталық     тоқсаны";
Кадрларды                        және
басқарудың                       жергiлiктi
республикалық                    атқарушы
ақпараттық                       органдар
жүйесiн енгiзудi
аяқтау
"2.3. Мемлекеттiк активтердi басқару" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 2.3.4-жолдағы 2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiң активтері мен мiндеттемелері теңгерiмiнiң әдiстемесiн әзiрлеу";
реттiк нөмiрi 2.3.5-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 2.3.7-жолмен толықтырылсын:
"2.3.7.  Акцияларының     Нормативтiк    ЭБЖМ,       2003
бақылау пакет-   құқықтық       ҚарМ,       жылдың
терi (қатысу     кесiмнiң       мүдделi     IV
үлестерi)        жобасы         мемлекеттiк тоқсаны";
мемлекетке                      органдар
тиесiлi
мемлекеттiк
кәсiпорындар-
дың,
акционерлiк
қоғамдардың
(жауапкершiлiгi
шектеулi
серiктестiктер-
дiң) инвестиция-
лық бағдарла-
маларының іске
асырылу
тиiмдiлiгiнiң
мониторингін
жүзеге асыру
ережесiн әзiрлеу
"2.5. Қоршаған ортаны қорғау және табиғат пайдалану" деген бөлiмшеде:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2003 года N 92. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470 "О Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 12, ст. 125) следующие изменения и дополнения:
В Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "2. Государственное регулирование":
в подразделе "2.1. Профессиональное Правительство" в строке, порядковый номер 2.1.3., графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2003 года";
дополнить строками, порядковые номера 2.1.8. и 2.1.9., следующего содержания:
"2.1.8.  Разработать       Проект          АГС (по        II
Правила           нормативного    согласованию)  квартал
направления       правового                      2003
государственных   акта                           года
служащих на
переподготовку
и повышение
квалификации
за рубежом за
счет средств
республиканского
бюджета
2.1.9.   Завершить         Проект          АГС (по        III
внедрение         нормативного    согласованию), квартал
Республиканской   правового       центральные    2003
информационной    акта            и местные      года";
системы управ-                    исполнительные
ления кадрами                     органы
в центральных
и местных
исполнительных
органах
в подразделе "2.3. Управление государственными активами":
в строке, порядковый номер 2.3.4., графу 2 изложить в следующей редакции:
"Разработать методику баланса активов и обязательств государства";
строку, порядковый номер 2.3.5., исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 2.3.7., следующего содержания:
"2.3.7.  Разработать       Проект          МЭБП, МФ,      IV
Правила           нормативного    заинтересован- квартал
осуществления     правового       ные государ-   2003
мониторинга       акта            ственные       года";
эффективности                     органы
реализации
инвестиционных
программ
государственных
предприятий,
акционерных
обществ
(товариществ с
ограниченной
ответственностью),
контрольные
пакеты акций
(доли участия)
которых
принадлежат
государству
в подразделе "2.5. Охрана окружающей среды и природопользование":

реттiк нөмiрi 2.5.1-жолдағы 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың ІІІ тоқсаны";
реттiк нөмiрi 2.5.8-жолдағы 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылдың IV тоқсаны";
реттiк нөмiрi 2.5.12-жолдағы 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың ІІІ тоқсаны";
реттiк нөмiрi 2.5.18-жол алынып тасталсын;
"3. Заң шығару қызметi" деген бөлiмдегi реттік нөмiрi 3.4-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Yкiметiне ақпарат";
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ӘдM, МАКМ";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың І тоқсаны";
"4. Қаржы және салық-бюджет саясаты" деген бөлiмде:
"4.1. Ақша-кредит саясаты" деген бөлiмше мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлерi 4.1.9., 4.1.10., 4.1.11. және 4.1.12-жолдармен толықтырылсын:
"4.1.9. "Қаржылық          Қазақстан      Ұлттық       2003
қызмет             Республика-    Банк         жылдың
көрсетулердi       сы Заңының     (келiсiм     I тоқсаны
мемлекеттiк        жобасы         бойынша),
реттеу және                       TMPA
қадағалау
туралы"
Қазақстан
Республикасы
Заңының
жобасын
әзiрлеу
4.1.10. "Қазақстан         Қазақстан      Ұлттық       2003
Республикасының    Республика-    Банк         жылдың
кейбiр заң         сы Заңының     (келiсiм     I тоқсаны
актiлерiне         жобасы         бойынша)
қаржы рыногы
мен ондағы
қалыптасатын
қатынастарды
қадағалауды
мемлекеттiк
реттеудiң
бiрыңғай жүйесiн
ұйымдастыру
мәселелерi
бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы"
Қазақстан
Республикасы
Заңының
жобасын әзірлеу
4.1.11. "Қазақстан         Қазақстан      Ұлттық       2003
Республикасындағы  Республика-    Банк         жылдың
кредиттік бюро     сы Заңының     (келісім     ІІ тоқсаны
және кредиттiк     жобасы         бойынша)
тарихты
қалыптастыру
туралы" Қазақстан
Республикасы
Заңының жобасын
әзiрлеу
4.1.12. "Қазақстан         Қазақстан       Ұлттық      2003
Республикасының    Республика-     Банк        жылдың
кейбiр заң         сы Заңының      (келісім    І тоқсаны";
актiлерiне век-    жобасы          бойынша)
сельдiк айналым,
төлемдер және
ақша аударым-
дары мәселелерi
бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгiзу туралы"
Қазақстан
Республикасы
Заңының жобасын
әзiрлеу
"4.2. Салық саясаты" деген бөлiмше мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 4.2.7. және 4.2.8-жолдармен толықтырылсын:
"4.2.7. Республикалық        Нормативтiк      ҚарМ    2003
және аймақтық        құқықтық                 жылдың
мониторингке         кесiмдердiң              ІІ тоқсаны
жататын салық        жобалары
төлеушiлер
тiзбесiн ұлғайту

в строке, порядковый номер 2.5.1., графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2003 года";
в строке, порядковый номер 2.5.8., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2004 года";
в строке, порядковый номер 2.5.12., графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2003 года";
строку, порядковый номер 2.5.18., исключить;
в разделе "3. Законотворческая деятельность" в строке, порядковый номер 3.4.:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Информация Правительству Республики Казахстан";
графу 4 изложить в следующей редакции:
"МЮ, МКИОС";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2003 года";
в разделе "4. Финансовая и налогово-бюджетная политика":
подраздел "4.1. Денежно-кредитная политика" дополнить строками, порядковые номера 4.1.9., 4.1.10., 4.1.11 и 4.1.12., следующего содержания:
"4.1.9.  Разработать       Проект          Нацбанк (по    I
проект Закона     Закона          согласованию), квартал
Республики        Республики      АРЕМЗК         2003
Казахстан         Казахстан                      года
"О государст-
венном регули-
ровании и
надзоре за
финансовыми
услугами"
4.1.10.  Разработать       Проект          Нацбанк (по    I квартал
проект Закона     Закона          согласованию)  2003
Республики        Республики                     года
Казахстан         Казахстан
"О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам орга-
низации единой
системы государ-
ственного регу-
лирования финан-
сового рынка и
надзора за скла-
дывающимися на
нем отношениями"
4.1.11.  Разработать       Проект          Нацбанк (по    II
проект Закона     Закона          согласованию)  квартал
Республики        Республики                     2003
Казахстан         Казахстан                      года
"О кредитном бюро
и формировании
кредитных историй
в Республике
Казахстан"
4.1.12.  Разработать       Проект          Нацбанк (по    I квартал
проект Закона     Закона          согласованию)  2003
Республики        Республики                     года";
Казахстан         Казахстан
"О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам вексель-
ного обращения,
платежей и пере-
водов денег"
подраздел "4.2. Налоговая политика" дополнить строками, порядковые номера 4.2.7. и 4.2.8., следующего содержания:
"4.2.7.  Расширить         Проекты         МФ             II
перечень налого-  нормативных                    квартал
плательщиков,     правовых                       2003
подлежащих рес-   актов                          года
публиканскому и
региональному
мониторингу

4.2.8.  Алтыннан,            Нормативтiк      ҚарМ,   2004
күмістен және        құқықтық         ИСМ,    жылдың
платинадан           кесiмнiң жобасы  ҚПА     ІІ тоқсаны";
жасалған әшекей
бұйымдарының
айналымы
ережесiн әзiрлеу
"4.3. Бюджет саясаты" деген бөлiмшеде:
реттік нөмiрi 4.3.4-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың I тоқсаны";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмірі 4.3.8-жолмен толықтырылсын:
"4.3.8. Қазынашылық          Нормативтiк      ҚарМ     2004
жүйесін жаңа         құқықтық                  жылдың
ақпараттық           кесiмнiң жобасы           IV
технологияларды                                тоқсаны";
пайдалана
отырып, одан әрi
жетiлдiрудi жүзеге
асыру
"4.4. Инвестициялық саясат" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрлерi 4.4.4. және 4.4.5-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың I тоқсаны";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 4.4.7-жолмен толықтырылсын:
"4.4.7. "Инвестициялық       Қазақстан        Ұлттық   2003
қорлар туралы"       Республикасы     Банк     жылдың
Қазақстан            Заңының          (келiсiм IV
Республикасы         жобасы           бойынша) тоқсаны";
Заңының жобасын
әзiрлеу
"5. Әлеуметтік сала" деген бөлiмде:
"5.1. Демография және көшi-қон" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 5.1.2-жолда 2-бағандағы "Экономикасы тоқырауға ұшыраған" деген сөздер алынып тасталсын;
"5.2. Бiлiм беру" деген бөлiмшеде:
реттік нөмiрi 5.2.2-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың І тоқсаны";
реттiк нөмiрi 5.2.7-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың IV тоқсаны";
реттiк нөмiрi 5.2.3-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бiлiм беру ұйымдарының білім алушылары мен тәрбиеленушiлерiн оқулықтармен және оқу-әдiстемелiк кешендермен қамтамасыз ету ережесiн әзiрлеу";
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нормативтiк құқықтық кесiмнiң жобасы";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың І тоқсаны";
реттiк нөмiрi 5.2.4-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылдың II тоқсаны";
"5.3. Денсаулық сақтау" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрлерi 5.3.1. және 5.3.6-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың II тоқсаны";
реттiк нөмiрi 5.3.10-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың IV тоқсаны";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 5.3.11., 5.3.12 және 5.3.13-жолдармен толықтырылсын:
"5.3.11. Қазақстан         Қазақстан        ДСМ      2003
Республикасының   Республикасы-             жылдың
фармацевтикалық   ның Yкiметi               ІІІ
және медициналық  қаулысының                тоқсаны
өнеркәсібін       жобасы
дамытудың
2004-2006
жылдарға арналған
бағдарламасын
әзiрлеу

4.2.8.   Разработать       Проект          МФ, МИТ,       II
Правила оборота   нормативного    АФП            квартал
ювелирных изделий правового                      2004
из золота,        акта                           года";
серебра и платины
в подразделе "4.3. Бюджетная политика":
в строке, порядковый номер 4.3.4., графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2003 года";
дополнить строкой, порядковый номер 4.3.8., следующего содержания:
"4.3.8.  Осуществить       Проект          МФ             IV
дальнейшее        нормативного                   квартал
совершенство-     правового                      2004
вание системы     акта                           года";
Казначейства с
использованием
новых инфор-
мационных
технологий
в подразделе "4.4. Инвестиционная политика":
в строках, порядковые номера 4.4.4. и 4.4.5., графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2003 года";
дополнить строкой, порядковый номер 4.4.7., следующего содержания:
"4.4.7.  Разработать       Проект          Нацбанк (по   IV квартал
проект Закона     Закона          согласованию) 2003 года";
Республики        Республики
Казахстан "Об     Казахстан
инвестиционных
фондах"
в разделе "5. Социальная сфера":
в подразделе "5.1. Демография и миграция":
в строке, порядковый номер 5.1.2., в графе 2 слова "с депрессивной экономикой" исключить;
в подразделе "5.2. Образование":
в строке, порядковый номер 5.2.2., графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2003 года";
в строке, порядковый номер 5.2.7., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2002 года";
в строке, порядковый номер 5.2.3.:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Разработать Правила обеспечения учебниками и учебно-методическими комплексами обучающихся и воспитанников организации образования";
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Проект нормативного правового акта";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2003 года";
в строке, порядковый номер 5.2.4., графу 5 изложить в следующей редакции:
"II квартал 2004 года";
в подразделе "5.3. Здравоохранение":
в строках, порядковые номера 5.3.1. и 5.3.6., графу 5 изложить в следующей редакции:
"II квартал 2003 года";
в строке, порядковый номер 5.3.10., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2003 года";
дополнить строками, порядковые номера 5.3.11., 5.3.12. и 5.3.13., следующего содержания:
"5.3.11. Разработать       Проект          МЗ             III
программу         постановления                  квартал
развития          Правительства                  2003 года
фармацевтической  Республики
и медицинской     Казахстан
промышленности
Республики
Казахстан на
2004-2006 годы

5.3.12.  "Азық-түлiк         Қазақстан        ДСМ,     2003
шикiзатының және    Республикасы     ҚОҚМ     жылдың
тамақ өнiмдерiнiң   Заңының                   II
сапасы мен          жобасы                    тоқсаны
қауiпсiздiгi туралы"
Қазақстан
Республикасы
Заңының жобасын
әзiрлеу
5.3.13.  Қазақстан           Қазақстан        ДСМ      2003
Республикасында     Республикасы-             жылдың
туберкулезге қарсы  ның Yкiметi               ІІІ
күрестi күшейту     қаулысының                тоқсаны";
жөнiндегi           жобасы
2004-2006
жылдарға арналған
бағдарламаны
әзiрлеу
"5.4. Мәдениет" деген бөлiмшеде:
реттік нөмiрлерi 5.4.1. және 5.4.9-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың III тоқсаны";
реттiк нөмiрi 5.4.4-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың II тоқсаны";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5.4.12-жолмен толықтырылсын:
"5.4.12. Қазақстан         Қазақстан          МАКМ      2003
Республикасында   Республикасы-                жылдың
телерадио         ның                          III
хабарларын        Yкiметi                      тоқсаны";
таратуды          қаулысының
дамытудың         жобасы
2004-2006
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу
"5.5. Спорт және салауатты өмiр салты" деген бөлiмше мынадай редакцияда жазылсын:
"Спорт, туризм және салауатты өмiр салты";
реттік нөмiрi 5.5.1-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың IV тоқсаны";
5.7. "Әлеуметтік қорғау" деген бөлiмшеде:
реттік нөмiрi 5.7.1-жолда 2-бағандағы "мемлекеттiк" деген сөз алынып тасталсын;
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулысының жобасы";
"6. Нақты сектор" деген бөлiмде:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 6.3. және 6.4-жолдармен толықтырылсын:
"6.3.  2004-2006        Қазақстан       ИСМ           2003
жылдарға         Республикасы-                 жылдың
арналған "Сапа"  ның Yкiметi                   ІІІ
бағдарламасын    қаулысының                    тоқсаны
әзiрлеу          жобасы
6.4.   Стандарттау мен                  ИСМ,          2003
сертификаттау-   Қазақстан       орталық       жылдың
дың ұлттық жүйе- Республикасы-   және          III
лерін дамытудың  ның Yкiметi     жергiлiктi    тоқсаны";
2004-2005 жыл-   қаулысының      атқарушы
дарға арналған   жобасы          органдар
бағдарламасын
әзiрлеу
"6.1. Минералдық-шикiзаттық кешен" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 6.1.4-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың I тоқсаны";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 6.1.5. және 6.1.6-жолдармен толықтырылсын:
"6.1.5. Қазақстан        Нормативтiк    ЭМРМ,         2003
Республикасында  құқықтық       ТМРА,         жылдың
табиғи газды     кесімнің       ӘдМ           І
жеткiзу,         жобасы                       тоқсаны
тасымалдау және
сату ережесiн,
Сығымдалған
көмiрсутегi
газдарын жеткiзу,
тасымалдау және
пайдалану
ережесiн әзiрлеу

5.3.12.  Разработать       Проект Закона   МЗ, МООС       II квартал
проект Закона     Республики                     2003 года
Республики        Казахстан
Казахстан
"О качестве и
безопасности
продовольствен-
ного сырья и
продуктов
питания"
5.3.13.  Разработать       Проект          МЗ             III
Программу по      постановления                  квартал
усилению борьбы   Правительства                  2003
с туберкулезом    Республики                     года";
в Республике      Казахстан
Казахстан на
2004-2006 годы
в подразделе "5.4. Культура":
в строках, порядковые номера 5.4.1. и 5.4.9., графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2003 года";
в строке, порядковый номер 5.4.4., графу 5 изложить в следующей редакции:
"II квартал 2003 года";
дополнить строкой, порядковый номер 5.4.12., следующего содержания:
"5.4.12. Разработать       Проект          МКИОС          III
программу         постановления                  квартал
развития          Правительства                  2003
телерадиовещания  Республики                     года";
в Республике      Казахстан
Казахстан на
2004-2006 годы
подраздел "5.5. Спорт и здоровый образ жизни" изложить в следующей редакции:
"Спорт, туризм и здоровый образ жизни";
в строке, порядковый номер 5.5.1., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2003 года";
в подразделе 5.7. "Социальная защита":
в строке, порядковый номер 5.7.1., в графе 2 слово "Государственную" исключить;
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Проект постановления Правительства Республики Казахстан";
в разделе "6. Реальный сектор":
дополнить строками, порядковые номера 6.3. и 6.4., следующего содержания:
"6.3.    Разработать       Проект          МИТ            III
программу         постановления                  квартал
"Качество" на     Правительства                  2003 года
2004-2006 годы    Республики
Казахстан
6.4.     Разработать       Проект          МИТ,           III
программу         постановления   центральные    квартал
развития          Правительства   и местные      2003
национальных      Республики      исполнительные года";
систем стандарти- Казахстан       органы
зации и сертифика-
ции на 2004-2005
годы
в подразделе "6.1. Минерально-сырьевой комплекс":
в строке, порядковый номер 6.1.4., графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2003 года";
дополнить строками, порядковые номера 6.1.5. и 6.1.6., следующего содержания:
"6.1.5.  Разработать       Проект          МЭМР,          I квартал
Правила           нормативного    АРЕМЗК,        2003 года
поставки,         правового       МЮ
транспортировки   акта
и реализации
природного газа
в Республике
Казахстан,
Правила поставки,
перевозки и
пользования
сжиженными угле-
водородными
газами

6.1.6.  Қазақстан        Қазақстан      ЭМРМ          2003
Республикасының  Республикасы-                жылдың
уран өнеркәсiбiн ның Yкiметi                  ІІІ
дамытудың        қаулысының                   тоқсаны";
2004-2030        жобасы
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу (І кезең-
2004-2006
жылдар)
"6.2. Электр энергетикасы және көмiр өнеркәсiбi" деген бөлiмшеде:
реттік нөмiрi 6.2.1.-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Энергия сақтау жөнiндегi 2005-2015 жылдарға арналған бағдарлама әзiрлеу (І кезең - 2005-2007 жылдар);
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылдың III тоқсаны";
"6.3. Өңдеушi өнеркәсiп" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрлерi 6.3.1. және 6.3.3-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 6.3.2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.3.2.  Қазақстан       Қазақстан      ЭMPM         2003
Республикасы    Республикасы-               жылдың
өнеркәсiбiнiң   ның Үкiметi                 III
мұнай-химия     қаулысының                  тоқсаны";
саласын         жобасы
дамытудың
2004-2010
жылдарға
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу
(І кезең -
2004-2005
жылдар)
"6.4. Құрылыс" деген бөлiмше және реттік нөмiрi 6.4.1.-жол алынып тасталсын;
"6.5. Шағын және орташа бизнес" деген бөлiмшеде реттiк нөмiрi 6.5.1-жолда:
2-бағандағы "және оны iске асыру жөнiндегi Іс-шаралар жоспарын" деген сөздер алынып тасталсын;
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы";
"6.6. Ғылыми-технологиялық саясат" деген бөлiмшеде реттiк нөмiрi 6.6.3-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003-2004 жылдардың III тоқсаны";
"7. Көлiк инфрақұрылымы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 7.1., 7.3. және 7.11-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмiрлерi 7.2. және 7.9-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылдың ІІ тоқсаны";
реттiк нөмiрi 7.8-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылдың І тоқсаны";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 7.14-жолмен толықтырылсын:
"7.14 Ұлттық теңiз    Қазақстан     ККМ, TMPA,     2003
сауда флотын    Республикасы- "Қазтеңiз-     жылдың
құрудың 2004-   ның Yкiметi   көлiкфлоты"    III
2006 жылдарға   қаулысының    ҰТКК" ЖАҚ      тоқсаны";
арналған        жобасы        (келiсiм
бағдарламасын                 бойынша),
әзiрлеу                       "ҚазМұнай-
Газ" ҰК ЖАҚ
(келiсiм
бойынша)
"8. Ауыл шаруашылығы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 8.2-жолдағы 2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Асыл тұқымды мал өсiру iсiн сақтау және дамыту";
реттiк нөмiрi 8.3-жол алынып тасталсын;
"10. Мемлекеттің қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету, құқықтық тәртiптi нығайту және қылмысқа қарсы күрес" деген бөлiмде:

6.1.6.   Разработать       Проект          МЭМР           III
Программу         постановления                  квартал
развития урановой Правительства                  2003
промышленности    Республики                     года";
Республики        Казахстан
Казахстан на
2004-2030 годы
(I-этап-2004-2006
годы)
в подразделе "6.2. Электроэнергетика и угольная промышленность":
в строке, порядковый номер 6.2.1.:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Разработать Программу по энергосбережению на 2005-2015 годы (I этап - 2005-2007 годы)";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2004 года";
в подразделе "6.3. Обрабатывающая промышленность":
строки, порядковые номера 6.3.1. и 6.3.3., исключить;
строку, порядковый номер 6.3.2., изложить в следующей редакции:
"6.3.2.  Разработать       Проект          МЭМР           III
Программу         постановления                  квартал
развития нефте-   Правительства                  2003
химической отрас- Республики                     года";
ли промышленности Казахстан
Республики
Казахстан на
2004-2010 годы
(I этап-2004-2005
годы)
подраздел "6.4. Строительство" и строку, порядковый номер 6.4.1., исключить;
в подразделе "6.5. Малый и средний бизнес", в строке, порядковый номер 6.5.1.:
в графе 2 исключить слова "и План мероприятий по ее реализации";
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Проект Указа Президента Республики Казахстан";
в подразделе "6.6. Научно-технологическая политика" в строке, порядковый номер 6.6.3., графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2003-2004 годов";
в разделе "7. Транспортная инфраструктура":
строки, порядковые номера 7.1., 7.3. и 7.11., исключить;
в строках, порядковые номера 7.2. и 7.9., графу 5 изложить в следующей редакции:
"II квартал 2004 года";
в строке, порядковый номер 7.8., графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2003 года";
дополнить строкой, порядковый номер 7.14., следующего содержания:
"7.14.   Разработать       Проект          МТК, АРЕМЗК,   III
Программу         постановления   ЗАО "НМСК      квартал
создания          Правительства   "Казмортранс-  2003
национального     Республики      флот" (по      года";
морского          Казахстан       согласованию),
торгового                         ЗАО НК
флота на                          "КазМунайГаз"
2004-2006                         (по согласованию)
годы
в разделе "8. Сельское хозяйство":
в строке, порядковый номер 8.2., графу 2 изложить в следующей редакции:
"Сохранять и развивать племенное дело";
строку, порядковый номер 8.3., исключить;
в разделе "10. Обеспечение безопасности государства, укрепление правопорядка и борьба с преступностью":

реттiк нөмiрi 10.3-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003-2004 жылдардың III тоқсаны";
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлерi 10.8.,10.9.,10.10. және 10.11-жолдармен толықтырылсын:
"10.8.  Қылмыстық-атқару    Қазақстан      ӘдМ      2003
жүйесiн одан әрi    Республикасы.           жылдың
дамытудың           ның Үкіметі             III
2004-2006           қаулысының              тоқсаны
жылдарға            жобасы
арналған
бағдарламасын
әзiрлеу
10.9.   Қазақстан           Қазақстан      ӘдМ      2003
Республикасында     Республикасы.           жылдың
нашақорлыққа        ның Үкіметі             ІІІ
және есiрткi        қаулысының              тоқсаны
бизнесiне қарсы     жобасы
күрестiң
2004-2005
жылдарға арналған
бағдарламасын
әзiрлеу
10.10.  Қылмыстық           Нормативтiк    СIМ, ҚПА 2003
қызметтен түсетiн   құқықтық                жылдың
кiрiстердi          кесiмнiң                ІІІ
заңдастыру,         жобасы                  тоқсаны
анықтау, алу және
тәркiлеу туралы
Еуропа
Конвенциясына
қосылу
10.11.  "Заңсыз жолмен      Қазақстан      ҚПА,     2004
алынған кірістерді  Республикасы   Ұлттық   жылдың
жария етуге         Заңының        Банк     ІV
(заңдастыруға)      жобасы         (келісім тоқсаны";
қарсы әрекет                       бойынша)
туралы"
Қазақстан
Республикасы
Заңының жобасын
әзірлеу
"11. Ішкі саяси тұрақтылық және қоғамды топтастыру" деген бөлімде:
реттік нөмірі 11.1-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың IV тоқсаны";
реттік нөмірі 11.2-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жылдың ІІ тоқсаны".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в строке, порядковый номер 10.3., графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2003-2004 годов";
дополнить строками, порядковые номера 10.8., 10.9., 10.10. и 10.11. следующего содержания:
"10.8.   Разработать       Проект          МЮ             III
Программу         постановления                  квартал
дальнейшего       Правительства                  2003
развития          Республики                     года
уголовно-         Казахстан
исполнительной
системы на
2004-2006 годы
10.9.    Разработать       Проект          МЮ             III
Программу борьбы  постановления                  квартал
с наркоманией и   Правительства                  2003
наркобизнесом в   Республики                     года
Республике        Казахстан
Казахстан на
2004-2005 годы
10.10.   Присоединиться    Проект          МИД, АФП       III
к Европейской     нормативного                   квартал
Конвенции об      правового акта                 2003 года
отмывании,
выявлении,
изъятии и конфис-
кации доходов от
преступной
деятельности
10.11.   Разработать       Проект Закона   АФП,           IV квартал
проект Закона     Республики      Нацбанк (по    2004
Республики        Казахстан       согласованию)  года";
Казахстан
"О противо-
действии
легализации
(отмывание)
доходов, получен-
ных незаконным
путем"
в разделе "11. Внутриполитическая стабильность и консолидация общества":
в строке, порядковый номер 11.1., графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2002 года";
в строке, порядковый номер 11.2., графу 5 изложить в следующей редакции:
"II квартал 2003 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан