"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 26 сәуiрдегі N 853 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 28 қаңтар N 100
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 26 сәуiрдегi N 853 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгізiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегi N 853 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" 2002 жылғы 26 сәуiрдегi N 853 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 94-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген "Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
1-тармақтың бiрiншi абзацындағы "және оған жапсарлас" деген сөздер ", сондай-ақ" деген сөзбен ауыстырылсын, "аумақта" деген сөз "аумақтың бөлiгiнде" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Ақтау теңiз порты" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеге 1-қосымша осы Жарлықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 853"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2003 года N 100
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 853".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 853
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 853 "О создании специальной экономической зоны "Морпорт Актау" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 94) следующие изменения:
в Положении о специальной экономической зоне "Морпорт Актау", утвержденном вышеназванным Указом:
в абзаце первом пункта 1 слова "и прилегающей к нему" заменить словами ", а также на части";
приложение 1 к Положению о специальной экономической зоне "Морпорт Актау" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу. (Прим. РЦПИ: данное приложение к проекту Указа не прилагалось)
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан