Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 қыркүйектегі N 1066 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 7 ақпан N 143
Республика ішкі рыногының мазутпен толықтырылуына байланысты және мұнай өңдеу зауыттары резервуарлық парктеріне тауар іркілуінің алдын алу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мазут экспортына уақытша тыйым салуды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 қыркүйектегі N 1066 қаулысының  күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2002 года N 1066
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2003 года N 143
В связи с насыщением мазутом внутреннего рынка республики и в целях предупреждения затоваривания резервуарных парков нефтеперерабатывающих заводов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2002 года N 1066 "О введении временного запрета на экспорт мазута".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан