Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 19 ақпан N 177
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына 2002 жылғы 16 қыркүйектегi N 10/2003-э келiсiм-шарт бойынша қосымшаға сәйкес номенклатура мен санда Навои тау-кен комбинатына (Навои қаласы, Өзбекстан Республикасы) "Искра" Новосибирск механикалық зауыты" федералдық мемлекеттiк бiртұтас кәсiпорны (Новосибирск қаласы, Ресей Федерациясы) беретiн жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi, Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi және Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi осы қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 19 ақпандағы
N 177 қаулысына
қосымша
2002 жылғы 16 қыркүйектегi N 10/2003-э келiсiм-шарт бойынша Навои тау-кен комбинаты (Өзбекстан Республикасы, Навои қаласы) үшiн "Искра" Новосибирск механикалық зауыты" (Ресей Федерациясы, Новосибирск қаласы) федералдық мемлекеттiк бiртұтас кәсіпорны беретiн жарылғыш материалдардың номенклатурасы мен саны
___________________________________________________________________
Р/с|   Жарылғыш    | СЭҚ ТН  |Өлшем  |Саны|Бірлік үшін|   Құны
N |материалдардың |  коды   |бірлігі|    |бағасы АҚШ |    АҚШ
|   атауы       |         |       |    |долларымен | долларымен
___________________________________________________________________
1   ДШЭ-12 МЕМСТ     360300100  мың.  1800    178,0    320400,0
6196-78                    м.
тұтандырғыш бау
2      КД8МА         360300900  мың   170     117,52   19980,0
тұтандырғыш                  дана
капсюль, ДИШВ
773.941.008 ТУ
3  ЗПБ ТУ 84-206-81  360300900  мың    5       354,0    1770,0
жандырғыш                 дана
патрондар

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2003 года N 177
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан, поставляемых Федеральным государственным унитарным предприятием "Новосибирский механический завод "Искра" (город Новосибирск, Российская Федерация) Навоийскому горно-металлургическому комбинату (город Навои, Республика Узбекистан) по контракту от 16 сентября 2002 года N 10/2003-Э по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом взрывчатых материалов через территорию Республики Казахстан.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 февраля 2003 года N 177
Номенклатура и количество взрывчатого материала,
поставляемых Федеральным государственным унитарным
предприятием "Новосибирский механический завод
"Искра" (город Новосибирск, Российская Федерация)
для Навоийского горно-металлургического комбината
(город Навои, Республика Узбекистан) по контракту
от 16 сентября 2002 года N 10/2003-Э
-------------------------------------------------------------------
N  ! Наименование !  Код ТН  ! Ед. !Кол- ! Цена за  ! Стоимость в
п/п! взрывчатого  !   ВЭД    ! изм.!во   !единицу в ! долларах
!  материала   !          !     !     !долларах  !   США
!              !          !     !     !   США    !
-------------------------------------------------------------------
1   Детонирующий   360300100   тыс.  1800    178,0      320400,0
шнур, ДШЭ-12               м
ГОСТ 6196-78
2   Капсюль-       360300900   тыс.   170    117,52      19980,0
детонаторы КД-             шт.
8МА, ДИШВ
773.941.008ТУ
3   Зажигательные  360300900   тыс.     5    354,0        1770,0
патроны ЗПБ                шт.
ТУ 84-206-81

4    ОШП МЕМСТ       360300100  мың    550     128,0    70400,0
3470-80                    м.
от өткiзгiш бау
5    ЭЗ-ОШ-M ТУ      360300900  мың    20      384,0    7680,0
84-207-81                  дана
электр
жандырғыш
6    ЭД-ЗН ДИШВ      360300900  мың    53      532,0     28196,0
773. 951. 30ТУ               дана
электр
тұтандырғыш
7      ВП-0,8         854460100 мың    255     62,0      15810,0
магистралды                 дана
өткiзгiш
Жиыны                                             464236,0
___________________________________________________________________
Жөнелту пунктi: Пашино станциясы, Батыс-ciбip темiр жолы (Ресей Федерациясы).
Баратын пунктi: Янги-Зарафшан және Үшқұдық станциялары, Өзбек темiр жолы (Өзбекстан Республикасы).
Шекаралық өту пункттерi: Локоть станциясы - Шеңгелдi станциясы.

4   Огнепроводный  360300100   тыс.   550    128,0       70400,0
шнур ОШП ГОСТ              м
3470-80
5   Электро-       360300900   тыс.    20    384,0        7680,0
зажигатель                 шт.
ЭЗ-ОШ-МТУ84-
207-81
6   Электродето-   360300900   тыс.    53    532,0       28196,0
наторы ЭД-ЗН               шт.
2 м ДИШВ
773.951.30ТУ
7   Магистральный  854460100   тыс.   255     62,0       15810,0
провод ВП-0,8              шт.
-------------------------------------------------------------------
Итого                                                    464236,0
-------------------------------------------------------------------
Пункт отправления: станция Пашино, Западно-сибирская железная дорога (Российская Федерация).
Пункт назначения: станции Янги-Зарафшан и Уч-Кудук, Узбекская железная дорога (Республика Узбекистан).
Пункты пограничных переходов: станция Локоть - станция Шенгельды.