Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 және 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 24 ақпан N 192
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмде:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" деген функционалдық топта:
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
032 "Суармалы жерлердiң мелиорациялық жай-күйiн бағалау" деген бағдарламада:
030 "Жетiсу гидрогеология - мелиоративтiк экспедициясы 61059" деген кiшi бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"030 Гидрогеологиялық-мелиоративтiк экспедициялар 61059";
2) "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 118-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақта:
"Бағдарламалардың (кiшi бағдарламалардың) атауы" деген 4-бағанда:
"Жетiсу гидрогеология-мелиоративтiк экспедициясы" деген сөздер "Гидрогеологиялық-мелиоративтiк экспедициялар" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бағдарламаларды (кiшi бағдарламаларды) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Штат саны 192 адам үш мемлекеттiк мекеменi ұстау, оның iшiнде:
"Жетiсу гидрогеологиялық-мелиоративтiк экспедициясы" мемлекеттiк мекемесi қаржыландыру сомасы 23464 мың теңге штат саны 68 адам - 700000 гектар алаңдағы суармалы жерлердi және 14155 гектар алаңдағы Жер суландыру және дренаж жүйелерiн жетiлдiру жобасының (СДЖЖ) объектiлерiнде агромелиоративтiк зерттеудi, 8282 өлшемдi жерасты суларының тұздылық-деңгейлiк режимдерiн стационарлық гидрогеологиялық қадағалауды, 528 өлшем коллекторлық-дренаж жүйелерiнiң ағындылығын гидрогеологиялық қадағалауды, 400 бiрлiк скважиналарды ағымдағы жөндеудi, 33361 гектарда топырақты-тұзды жерлердi түсiрудi; 4900 шартты бiрлiк зертханалық талдауларды, суармалы жерлердiң есебiн және картографиялық материалын жасауды және суармалы жерлердегi терiс әрекеттердi азайту жөнiндегi ұсынымдар мен iс-шараларды әзiрлеудi жүзеге асыру үшiн;

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 и от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2003 года N 192
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в программе 032 "Оценка мелиоративного состояния орошаемых земель":
подпрограмму 030 "Жетысуйская гидрогеологомелиоративная экспедиция 61059" изложить в следующей редакции:
"030 Гидрогеологомелиоративные экспедиции 61059";
2) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год":
в приложении 118  к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 4 "Наименование программы (подпрограмм)":
слова "Жетысуская гидрогеолого-мелиоративная экспедиция" заменить словами "Гидрогеологомелиоративные экспедиции";
графу 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)" изложить в следующей редакции:
"Содержание трех государственных учреждений со штатной численностью 192 человека, в том числе:
государственное учреждение "Жетысуйская гидрогеологомелиоративная экспедиция" с суммой финансирования 23464 тыс.тенге со штатной численностью 68 человек для осуществления агромелиоративного обследования орошаемых земель на площади 700000 гектар и на объектах Проекта усовершенствования ирригационных и дренажных систем (ПУИД) на площади 14155 гектар, стационарных гидрогеологических наблюдений за уровенно-солевым режимом грунтовых вод - 8282 замера, гидрогеологических наблюдений за стоком коллекторно-дренажных систем - 528 замеров, текущего ремонта скважин - 400 единиц, почвенно-солевых съемок на 33361 гектарах, лабораторных анализов - 4900 условных единиц, составления отчетов и картографического материала орошаемых земель и разработки рекомендаций и мероприятий по смягчению негативных воздействий на орошаемых землях;

"Оңтүстiк Қазақстан гидрогеологиялық-мелиоративтiк экспедициясы" мемлекеттiк мекемесi қаржыландыру сомасы 23702 мың теңге штат саны 74 адам - 595000 гектар алаңдағы суармалы жерлердi және 9637 гектар алаңдағы Жер суландыру және дренаж жүйелерiн жетiлдiру жобасының (СДЖЖ) объектiлерiнде агромелиоративтiк зерттеудi, 24400 өлшемдi 13 стационарлық алаңда жерасты суларының тұздылық-деңгейлiк режимдерiн стационарлық гидрогеологиялық қадағалауды, 2000 шартты қадағалауды коллекторлық-дренаж жүйелерiнің ағындылығын гидрогеологиялық қадағалауды, 600 бiрлiк скважиналарды ағымдағы жөндеудi, 7000 гектарда топырақты-тұзды жерлердi түсiрудi, 4800 шартты бiрлiк зертханалық талдауларды, суармалы жерлердiң есебiн және картографиялық материалын жасауды және суармалы жерлердегi терiс әрекеттердi азайту жөнiндегi ұсынымдар мен iс-шараларды әзірлеуді жүзеге асыру үшін;
"Қызылорда гидрогеологиялық мелиоративтiк экспедициясы" мемлекеттiк мекемесi қаржыландыру сомасы 13893 мың теңге штат саны 50 адам 300000 гектар алаңдағы суармалы жерлердi және 1034 гектар алаңдағы Жер суландыру және дренаж жүйелерiн жетiлдiру жобасының (СДЖЖ) объектiлерiнде агромелиоративтiк зерттеудi, 10000 өлшемдi 1 стационарлық алаңда жерасты суларының тұздылық-деңгейлiк режимдерiн стационарлық гидрогеологиялық қадағалауды, 200 шартты қадағалауды коллекторлық-дренаж жүйелepінің ағындылығын гидрогеологиялық қадағалауды, 300 бiрлiк скважиналарды ағымдағы жөндеудi, 2000 гектарда топырақты-тұзды жерлердi түсiрудi, 3000 шартты бiрлiк зертханалық талдауларды, суармалы жерлердiң есебiн және картографиялық материалын жасауды және суармалы жерлердегi терiс әрекеттердi азайту жөнiндегi ұсынымдар мен iс-шараларды әзiрлеудi жүзеге асыру үшiн".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

государственное учреждение "Южно-Казахстанская гидрогеологомелиоративная экспедиция" с суммой финансирования 23702 тыс.тенге со штатной численностью 74 человека для осуществления агромелиоративного обследования орошаемых земель на площади 595000 гектар и на объектах Проекта усовершенствования ирригационных и дренажных систем (ПУИД) на площади 9637 гектар, стационарных гидрогеологических наблюдений на 13 стационарных площадках за уровенно-солевым режимом грунтовых вод - 24400 замеров, гидрогеологических наблюдений за стоком коллекторно-дренажных систем - 2000 условных наблюдений, текущего ремонта скважин - 600 единиц, почвенно-солевых съемок на 7000 гектарах, лабораторных анализов - 4800 условных единиц, составления отчетов и картографического материала орошаемых земель и разработки рекомендаций и мероприятий по смягчению негативных воздействий на орошаемых землях;
государственное учреждение "Кызылординская гидрогеологомелиоративная экспедиция" с суммой финансирования 13893 тыс.тенге со штатной численностью 50 единиц для осуществления агромелиоративного обследования орошаемых земель на площади 300000 гектар и на объектах Проекта усовершенствования ирригационных и дренажных систем (ПУИД) на площади 1034 гектар,
стационарных гидрогеологических наблюдений на 1 стационарной площадке за уровенно-солевым режимом грунтовых вод - 10000 замеров, гидрогеологических наблюдений за стоком коллекторно-дренажных систем - 200 условных наблюдений, текущего ремонта скважин - 300 единиц, почвенно-солевых съемок на 2000 гектарах, лабораторных анализов - 3000 условных единиц, составления отчетов и картографического материала орошаемых земель и разработки рекомендаций и мероприятий по смягчению негативных воздействий на орошаемых землях".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан