Таратылған Жол қорының негiзгi борышын өтеу ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2003 жылғы 27 ақпан N 209
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысы  9-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Таратылған Жол қорының негiзгі борышын өтеу ережесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 27 ақпандағы
N 209 қаулысымен
бекiтiлген
Таратылған Жол қорының негiзгі борышын өтеу ережесi
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ереже 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетудi) жеткiзушiлердiң немесе олардың құқықтық муратерлерінің (бұдан әрі - Жеткiзушi) алдында, қуралған әрi 2003 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша өтелмеген, сондай-ақ "Қазақавтожол" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (бұдан әрi - "Қазақавтожол" РМК) және оның облыстық филиалдары сот актiлерi бойынша жеткiзушiлерге төлеген "Қазақавтожол" РМК-ның теңгерiмiнде есепке алынған, таратылған Жол қорының негiзгi борышын (бұдан әрі - борыш) өтеу тәртiбiн айқындайды. <*>
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.12.25.
N 1321 қаулысымен .
2. Борышты өтеу "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңында  осы мақсаттарға көзделген қаражат шегiнде жүзеге асырылады.
2. Борышты өтеу үшін құжаттарды дайындау және ұсыну
3. Жеткiзушi "Қазақавтожол" РМК облыстық филиалдарына (бұдан әрi - Филиалдар) 5 данада нотариалды куәландырылған:
1) 1998-2002 жылдардағы бухгалтерлiк теңгерiмнiң қосымшаларымен бiрге көшiрмесiн, Жеткiзушi қайта ұйымдастырылған жағдайда табыстау актiсiн немесе бөлу теңгерiмiн, сондай-ақ оның мемлекеттiк тiркелгенi туралы куәлiгiн. Бұл ретте бухгалтерлiк теңгерiм көшiрмелерiнде салық органдарының олардың бұрын ұсынылған теңгерiмдерге сәйкестiгiн растайтын белгiсi болуы тиiс;
2) 1998-2002 жылдардағы N 6 журнал-ордердiң көшiрмесiн;
3) 654 "Жол қорымен есеп айырысу" шоты бойынша дебиторлық берешегiнiң және кредиторлық берешегiнiң сомасын растайтын 1998-2002 жылдардағы бас кiтаптан үзіндіні ұсынады.
"Қазақавтожол" PMК-нiң Алматы қаласы бойынша таратылған филиалына қойылатын талаптар бойынша Жеткiзушi көрсетiлген құжаттарды "Қазақавтожол" РМК-ге ұсынады.
4. Филиалдар әрбiр Жеткiзушiмен 1-қосымшаға сәйкес салыстыру актiсiн жасайды. Тиiстi Филиалдың жеткiзушiлер алдындағы борышының жалпы сомасы тиiстi Филиалдың осы Филиал бойынша таратылған Жол қорының берешегiн 1999-2002 жылдарда өтегенiн шегере отырып, 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша тиiстi Филиалдың жылдық бухгалтерлiк есептiлiгiнде көрсетiлген борыштың сомасынан аспауы тиiс.

Об утверждении Правил погашения основного долга упраздненного Дорожного фонда
Постановление Правительства Республики Kазахстан от 27 февраля 2003 года N 209
В соответствии с подпунктом 1) пункта 9  постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Правила погашения основного долга упраздненного Дорожного фонда.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2003 года N 209
Правила погашения основного долга
упраздненного Дорожного фонда
1. Общие положения
1. Настоящие Правила определяют порядок погашения основного долга упраздненного Дорожного фонда (далее - долг), который числится на балансе Республиканского государственного предприятия "Казахавтодор" (далее - РГП "Казахавтодор"), перед поставщиками товаров (работ, услуг) или их правопреемниками (далее - Поставщик), образовавшегося по состоянию на 31 декабря 1998 года и не погашенного по состоянию на 1 января 2003 года, а также выплаченного РГП "Казахавтодор" и его областными филиалами Поставщикам по судебным актам. <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 декабря 2003 г. N 1321  .
2. Погашение долга осуществляется в пределах средств, предусмотренных Законом  Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год" на эти цели.
2. Подготовка и представление документов
для погашения долга
3. Поставщик представляет в областные филиалы РГП "Казахавтодор" (далее - Филиалы) в 5 экземплярах нотариально заверенные:
1) копию бухгалтерского баланса за 1998-2002 годы с приложениями, передаточный акт либо разделительный баланс в случае реорганизации Поставщика, а также свидетельство о его государственной регистрации. При этом копии бухгалтерских балансов должны иметь отметку налоговых органов, подтверждающих их соответствие ранее представленным балансам;
2) копию журнала-ордера N 6 за 1998-2002 годы;
3) выписку из главной книги за 1998-2002 годы, подтверждающую сумму дебиторской и кредиторской задолженности по счету 654 "Расчеты с Дорожным фондом".
По требованиям к ликвидированному филиалу РГП "Казахавтодор" по городу Алматы указанные документы Поставщик представляет в РГП "Казахавтодор".
4. Филиалы составляют с каждым Поставщиком акт сверки согласно приложению 1. Общая сумма долга соответствующего Филиала перед Поставщиками не должна превышать суммы долга, отраженной в годовой бухгалтерской отчетности соответствующего Филиала по состоянию на 31 декабря 1998 года за вычетом произведенного в 1999-2002 годах погашения задолженности упраздненного Дорожного фонда по этому Филиалу.

5. Филиалдар "Қазақавтожол" РМК-ге 5 данада, тиiстi Филиалдың басшысы, бас бухгалтерi қол қойған және оның мөрiмен куәландырылған:
1) жеткiзушiлермен жасасқан шарттардың көшiрмелерiн;
2) салыстыру актiлерiнiң түпнұсқаларын;
3) 2-қосымшаға сәйкес борышты өтейтiн тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетудi) жеткiзушiлердiң тiзiлiмiн (бұдан әрi - Жеткiзушiлердiң тiзiлiмiн);
4) Жеткiзушiлер бөлiнiсiнде борышты ажырата отырып Филиалдың 1998-2002 жылдардағы бухгалтерлiк теңгерiмiнiң көшiрмесiн;
5) Филиалдың және Жеткiзушiнiң 1998-2002 жылдардағы N 6 ордер - журналының көшiрмесiн;
6) Жеткiзушiнiң 1998-2002 жылдардағы бухгалтерлік теңгерiмiнiң қосымшалармен бiрге көшiрмесiн, Жеткiзушi қайта ұйымдастырылған жағдайда табыстау актiсiн не бөлiсу теңгерiмiн, сондай-ақ оның мемлекеттiк тiркеуi туралы куәлiгiн. Бұл ретте бухгалтерлiк теңгерiм көшiрмелерiнде салық органдарының, олардың бұрын ұсынылған теңгерiмдерге сәйкестiгiн растайтын белгiсi болуы тиiс;
7) Филиалдың 1998-2002 жылдардағы бас кiтабынан борыш сомасын растайтын нотариалды куәландырылған көшiрменi және 654 "Жол қорымен есеп айырысу" шоты бойынша дебиторлық берешегінiң және кредиторлық берешегiнiң сомасын растайтын Жеткiзушiнiң 1998-2002 жылдардағы бас кiтабынан көшiрменi.
Бұл ретте басшы және бас бухгалтер ұсынылған құжаттардың растығы үшін дербес жауапты болады.
8) 3-қосымшаға сәйкес 2003 жылғы 1 қаңтарға дейiн күшiне енген сот актiлерi бойынша борышы өтелген жеткiзушiлердiң тiзiлiмiн;
9) "Қазақавтожол" РМК-ның және филиалдарын есеп айырысу шоттарынан таратылған Жол қорының мiндеттемелерi бойынша кредиторлық берешектi өндiрiп алу туралы 2003 жылғы 1 қаңтарға дейiн күшiне енген сот актілерiнiң көшiрмелерiн;
10) негiзгi борышты және ол бойынша шығындарды өндiрiп алуды растайтын мынадай құжаттарды:
жеткiзушілермен жасалған шарттардың көшiрмелерiн;
жеткiзушiлер бөлінісінде борышты ажырата отырып, борышты өндiрiп алуға дейiнгi және одан кейiнгi филиалдың бухгалтерлiк теңгерiмiнiң көшiрмесiн;
негізгi борышты өндiрiп алуға дейінгі және одан кейінгі филиалдың N 6 ордер журналының көшiрмесiн;
негізгі борышты өндiрiп алуға дейінгi және одан кейiнгі филиалдың бас кiтабынан нотариалды түрде куәландырылған үзіндіні;
2003 жылғы 1 қаңтарға дейiн орындалған төлем және инкассалық тапсырмаларды. <*>
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.12.25. N 1321 қаулысымен .
6. "Қазақавтожол" РМК Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен құрылысы комитетiне (бұдан әрi - Комитет) 4 данада "Қазақавтожол" РМК-нiң мөрiмен расталған, басшысы мен бас бухгалтерi қол қойған мыналарды ұсынады:

5. Филиалы представляют в РГП "Казахавтодор" в 5 экземплярах, подписанные руководителем, главным бухгалтером и заверенные печатью соответствующего Филиала:
1) копии договоров с поставщиками;
2) оригиналы актов сверки;
3) Реестр поставщиков товаров (работ, услуг), которым погашается долг (далее - Реестр поставщиков), согласно приложению 2;
4) копию бухгалтерского баланса Филиала за 1998-2002 годы с расшифровкой долга в разрезе поставщиков;
5) копии журнала-ордера N 6 Филиала и Поставщика за 1998-2002 годы;
6) копию бухгалтерского баланса Поставщика за 1998-2002 годы с приложениями, передаточный акт либо разделительный баланс в случае реорганизации Поставщика, а также свидетельство о его государственной регистрации. При этом копии бухгалтерских балансов должны содержать отметку налоговых органов, подтверждающих их соответствие ранее представленным балансам;
7) нотариально заверенные выписку из главной книги за 1998-2002 годы Филиала, подтверждающую сумму долга, и выписку из главной книги за 1998-2002 годы Поставщика, подтверждающую сумму дебиторской и кредиторской задолженности по счету 654 "Расчеты с Дорожным фондом";
8) Реестр поставщиков, которым погашен долг по судебным актам, вступившим в силу до 1 января 2003 года, согласно приложению 3;
9) копии судебных актов, вступивших в силу до 1 января 2003 года, о взыскании кредиторской задолженности по обязательствам упраздненного Дорожного фонда с расчетных счетов РГП "Казахавтодор" и филиалов;
10) документы, подтверждающие взыскание основного долга и издержек по ним:
копии договоров с поставщиками;
копию бухгалтерского баланса филиала до и после взыскания долга с расшифровкой долга в разрезе поставщиков;
копию журнала-ордера N 6 филиала до и после взыскания основного долга;
нотариально заверенную выписку из главной книги филиала до и после взыскания основного долга;
платежные и инкассовые поручения, исполненные до 1 января 2003 года.
При этом руководитель и главный бухгалтер несут персональную ответственность за достоверность представленных документов. <*>
Сноска. В пункт 5 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 декабря 2003 г. N 1321  .
6. РГП "Казахавтодор" представляет в Комитет автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее - Комитет) в 4-х экземплярах, подписанные руководителем, главным бухгалтером и заверенные печатью РГП "Казахавтодор":

1) осы Ереженiң 5-тармағында көрсетiлген құжаттарды; <*>
2) көшiрмелер: Жеткiзушiнiң бухгалтерлiк қосымшаларымен бiрге, РМК "Қазақавтожол" жиынтық бухгалтерлiк теңгерiмнiң жеткiзушiлер бөлiнiсiнде борышты ажырата отырып Филиалдардың 1998-2002 жылдардағы бухгалтерлiк теңгерiмiнiң, сондай-ақ жеткiзушi қайта ұйымдастырылған жағдайда табыстау актiсiне бөлу теңгерiмiн, оның мемлекеттiк тiркеуi туралы куәлiгiн, құру және қайта ұйымдастыру кезiнде "Қазақавтожол" РМК және олардың Филиалдарының табыстау актiлерiн.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.12.25. N 1321 қаулысымен .
7. Комитет "Қазақавтожол" PMK ұсынған құжаттарды тексергеннен кейiн осы Ереженiң 6-тармағының 1), 2) тармақшаларына сәйкес Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң бекiтуiне 2-қосымшаға сәйкес Жеткiзушiлердiң тiзiлiмiн 4 данада жiбередi.
3. Борышты өтеу бойынша есеп айырысуды жүргiзу тәртiбi
8. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiне өзiне бөлiнген бюджет қаражатын Комитетке қайта бөлетiн "Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау" республикалық бюджеттiк бағдарламасын iске асыруға қаражат бөледi.
9. Комитет "Қазақавтожол" РМК-ның, оның Филиалдарының және Комитеттiң басшылары мен бас бухгалтерлерi қол қойған, Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi бекiткен, ұсынылған инкассалық өкiмдер болмаған кезде өз бюджеттiк шотынан "Қазақавтожол" РМК-нiң есеп айырысу шотына ақша аударады.
Бұл ретте Комитет төлем тапсырмаларына Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң аумақтық органдарында қалатын Жеткiзушiнiң бекiтiлген тiзiлiмiн ұсынады.
10. "Қазақавтожол" РМК жеткiзушi алдындағы борышты өз есеп айырысу шотынан тиiстi Жеткiзушiнiң есеп айырысу шотына ақша аудару жолымен өтейдi.
4. Бақылау және жауапкершiлік
11. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi "Қазақавтожол" РМК есеп айырысу шотына ақша есептеу бойынша да, жеткiзушiлердiң шоттарына бiр мезгiлде ақша аудару бойынша да аудару операцияларын өткiзуiне бақылауды қамтамасыз етедi.
12. Комитет, "Қазақавтожол" РМК, Филиалдар, Жеткiзушi расталмаған және көрiнеу жалған мәлiметтер бергенi үшiн Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiне сәйкес жауапты болады.
Ережеге 1-қосымша
Салыстыру актiсi
2003 жылғы "___" _______________                  _________ қаласы
Бiз, төменде қол қоюшылар ________________________________________
(РМК-ның обл.филиалы басшысының және бас бухгалтерiнiң Т.А.Ә.)
_________________________________________________ бiр жағынан және
___________________________________________________ екiншi жағынан
(жеткiзушiнiң басшысы мен бас бухгалтерiнiң Т.А.Ә.)
1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша орындалған жұмыстарға өзара есеп айырысуды және 2003 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша өтелмеген борыштарды салыстырудың осы актiсiн жасадық.
Борыш мынаны құрайды:
теңгe
___________________________________________________________________
|   "Қазақавтожол"   |
Жазбаның мазмұны   |     PMК-ның        |         Жеткiзушi
|____________________|
| облыстық | филиалы |
|__________|____________________________________
|   Дебет  |  Кредит |      Дебет  |  Кредит
___________________________________________________________________
Негiзгi борыш

1) документы, указанные в пункте 5 настоящих Правил;
2) копии: бухгалтерского баланса Поставщика с приложениями, сводного бухгалтерского баланса РГП "Казахавтодор", бухгалтерского баланса Филиалов за 1998-2002 годы с расшифровкой долга в разрезе поставщиков, а также передаточный акт либо разделительный баланс в случае реорганизации Поставщика, свидетельство о его государственной регистрации, передаточные акты РГП "Казахавтодор" и его Филиалов при образовании и реорганизации. <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 декабря 2003 г. N 1321  .
7. Комитет после проверки документов, представленных РГП "Казахавтодор" согласно подпунктам 1) и 2) пункта 6 настоящих Правил, направляет на утверждение в Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в 4 экземплярах Реестр поставщиков согласно приложению 2.
3. Порядок проведения расчетов
по погашению долга
8. Министерство финансов Республики Казахстан в установленном порядке выделяет средства Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на реализацию республиканской бюджетной программы "Выполнение обязательств прошлых лет", которое перераспределяет выделенные ему бюджетные средства Комитету.
9. Комитет согласно Реестру поставщиков, подписанному руководителями и главными бухгалтерами РГП "Казахавтодор", его Филиалов и Комитета, утвержденному Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, перечисляет деньги со своего бюджетного счета на расчетный счет РГП "Казахавтодор", при отсутствии выставленных инкассовых распоряжений.
При этом Комитет прилагает к платежным поручениям утвержденные Реестры поставщиков, которые остаются в территориальных органах Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
10. РГП "Казахавтодор" погашает долг перед Поставщиком путем перечисления денег со своего расчетного счета на расчетный счет соответствующего Поставщика.
4. Контроль и ответственность
11. Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечивает контроль за проведением переводных операций как по зачислению денег на расчетный счет РГП "Казахавтодор", так и одновременному переводу денег на счета Поставщиков.
12. Комитет, РГП "Казахавтодор", Филиалы, Поставщик несут ответственность за представление недостоверных и заведомо ложных сведений в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам
Акт сверки
"__"__________2003 года                      год ___________
Мы, нижеподписавшиеся _______________________________________
(Ф.И.О. руководителя и гл. бухгалтера обл. филиала РГП),
с одной стороны и, _________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя и гл. бухгалтера поставщика)
с другой стороны, составили настоящий акт сверки взаиморасчетов за
выполненные работы по состоянию на 31 декабря 1998 года и не
погашенные по состоянию на 1 января 2003 года.
Долг составляет:
тенге
-------------------------------------------------------------------
! ________________ !
! областной филиал !          Поставщик
Содержание записи  !РГП "Казахавтодор"!
!-----------------------------------------------
! Дебет   ! Кредит !    Дебет     !   Кредит
-------------------------------------------------------------------
Основной долг
Всего сальдо на

2003.01.01.-ға алғандағы барлық сальдо
Өзара есеп айырысуды салыстыру нәтижесiнде "Қазақавтожол" РМК-ның _______________________________________________ облыстық филиалының
борышы ____________________________________________________________
(сомасы цифрмен және жазбаша теңгемен көрсетiледi)
соманы құрайтыны анықталды.
Тараптардың заңды мекен-жайы:
Атауы                                Атауы
СTH                                  СТН
Банк деректемелерi                   Банк деректемелерi
_____________________________        _____________________________
(басшының қолы, Т.А.Ә.)              (басшының қолы, Т.А.Ә.)
_____________________________        _____________________________
(бac бухгалтердiң қолы, Т.А.Ә.)      (бас бухгалтердiң қолы, Т.А.Ә.)
M.O.                                 M.O.
Ережеге
2-қосымша
____________________________ сомасындағы тiзiлiмi бекiтемiн
__________________________________________________________________
(қолы) (Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлігiнiң басшысы)
2003 жылғы "___" __________________
Борышты өтейтiн тауарлар
(жұмыстар, қызметтер көрсету) жеткiзушiлердiң
ТIЗIЛIМI
2003 жылғы "___" ____________
____________________________________________________________________
р/с |  Жеткiзушiнiң атауы |  Орналасқан жері  |  Негізгі борыш
N  |                     |                   |   сомасы (теңге)
____________________________________________________________________
1              2                   3                   4
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Барлығы
____________________________________________________________________
Осы тiзiлiмге қоса берiледi:
1. _________________________________________________________________
2. _________________________________________________________________
3. _________________________________________________________________
"Қазақавтожол" PMК-ның филиалы            Комитет
_______________________________     ___________________________
(басшының қолы, Т.А.Ә.)                (басшының қолы, Т.А.Ә.)
_______________________________      _______________________________
(бас бухгалтердiң қолы, Т.А.Ә.)      (бас бухгалтердiң қолы, Т.А.Ә.)
M.O.                                   М.О.
"Қазақавтожол" PMК
_______________________________
(басшының қолы, Т.А.Ә.)
_______________________________
(бас бухгалтердiң қолы, Т.А.Ә.)
М.О.Ережеге
3-қосымша
______________________
______________________
сомадағы тізілімді
бекітемін
______________________
(қолы) (Қазақстан
Республикасы Көлік
және коммуникациялар
министрлігінің басшысы)
____жылғы "___"_______
Ескерту. 3-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2003.12.25. N 1321 қаулысымен .

01.01.2003 года
В результате сверки взаиморасчетов выявлено, что сумма долга
______________ областного филиала РГП "Казахавтодор" составляет
_________________________________________
(сумма цифрами и прописью в тенге)
Юридические адреса сторон:
Наименование                        Наименование
РНН                                 РНН
Банковские реквизиты                Банковские реквизиты
______________________________    ______________________________
(подпись, Ф.И.О. руководителя)    (подпись, Ф.И.О. руководителя)
______________________________    ________________________________
(подпись, Ф.И.О. гл.бухгалтера)   (подпись, Ф.И.О. гл. бухгалтера)
м.п.                              м.п.
Приложение 2
к Правилам
Утверждаю:
реестр в сумме
_______________________________
_______________________________________
(подпись) (Руководитель Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан)
"__"_________года
Реестр
поставщиков товаров (работ, услуг),
которым погашается долг
"__" _________ 2003 года
------------------------------------------------------------------
N  ! Наименование ! Местонахождение !   Сумма основного долга
п/п!  поставщика  !                 !           (тенге)
------------------------------------------------------------------
1 !       2      !         3       !              4
------------------------------------------------------------------
Всего
------------------------------------------------------------------
К настоящему реестру прилагаются:
1. ________________________________
2. ________________________________
3. ________________________________
Филиал РГП "Казахавтодор"           Комитет
______________________________     _______________________________
(подпись, Ф.И.О. руководителя)      (подпись, Ф.И.О. руководителя)
________________________________   ________________________________
(подпись, Ф.И.О. гл. бухгалтера)   (подпись, Ф.И.О. гл. бухгалтера)
м.п.                                  м.п.
РГП "Казахавтодор"
______________________________
(подпись, Ф.И.О. руководителя)
________________________________
(подпись, Ф.И.О. гл. бухгалтера)
м.п.
Приложение 3 к Правилам <*>
Сноска. Дополнено приложением 3 - постановлением Правительства РК от 25 декабря 2003 г. N 1321
Утверждаю:
реестр в сумме
______________________
______________________
(подпись) (Руководитель Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан)
"__" ______________ года
Реестр
поставщиков, которым погашен долг по решениям судов,

2003 жылғы 1 қаңтарға дейін күшіне енген сот актілері
бойынша борышы өтелген жеткізушілердің тізілімі
2003 жылғы "___" __________
___________________________________________________________________
Р/с N | Жеткізушінің атауы | Орналасқан орны | Сот шешімі бойынша
|                    |                 | өндіріліп алынатын
|                    |                 |    сома (теңге)
___________________________________________________________________
1            2                   3                    4
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Барлығы
___________________________________________________________________
Мыналар осы тізілімге қоса беріледі:
1. ________________________________________________________________
2. ________________________________________________________________
3. ________________________________________________________________
"Қазақавтожол" РМК-ның филиалы                  Комитет
_______________________________        ________________________
_______________________________        ________________________
(басшының Т.А.Ә., қолы)               (басшының Т.А.Ә., қолы)
_______________________________        ________________________
_______________________________        ________________________
(бас бухгалтердің Т.А.Ә., қолы)     (бас бухгалтердің Т.А.Ә., қолы)
м.о.                                м.о.
"Қазақавтожол" РМК-ның филиалы
_______________________________
(басшының Т.А.Ә., қолы)
_______________________________
_______________________________
(бас бухгалтердің Т.А.Ә., қолы)
м.о.

вступившим в силу до 1 января 2003 года
"___"__________2003 года
___________________________________________________________________
N ! Наименование поставщика ! Местонахождение !Сумма,
п/п!                         !                 !взыскиваемая
!                         !                 !по решению
!                         !                 !суда (тенге)
-------------------------------------------------------------------
1 !             2           !        3        !         4
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
Всего
-------------------------------------------------------------------
К настоящему реестру прилагаются:
1.__________________
2.___________________
3.___________________
Филиал РГП "Казахавтодор"                Комитет
________________________________    ______________________________
(подпись, Ф.И.О. руководителя)      (подпись, Ф.И.О. руководителя)
________________________________    ______________________________
(подпись, Ф.И.О. гл.бухгалтера)     (подпись, Ф.И.О. гл.бухгалтера)
м.п.                            м.п.
РГП "Казахавтодор"
________________________________
(подпись, Ф.И.О. руководителя)
________________________________
(подпись, Ф.И.О. гл.бухгалтера)
м.п. .