Жәрдемдесу жөніндегі комиссияны құру туралы келісімнің және осы Келісімге түзетулер енгізу туралы хаттамалардың күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 наурыздағы N 237 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1993 жылғы 12 қаңтарда Мәскеу қаласында жасалған Жәрдемдесу жөніндегі комиссияны құру туралы келісімнің (бұдан әрі - Келісім), 1993 жылғы 15 наурызда Мәскеу қаласында жасалған Келісімге түзету енгізу туралы хаттаманың және 1993 жылғы 13 қазанда Токио қаласында жасалған Келісімге қайталама түзетулер енгізу туралы хаттаманың күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің осы қаулының 1-тармағында көрсетілген халықаралық шарттардың күшін жою ниеті туралы депозитарийді - Жапонияның Үкіметін хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О денонсации Соглашения о создании Комиссии по содействию и протоколов о внесении поправок в данное соглашение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2003 года N 237
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Денонсировать Соглашение о создании Комиссии по содействию, совершенное 12 января 1993 года в городе Москве (далее - Соглашение), Протокол о внесении поправки в Соглашение, совершенный 15 марта 1993 года в городе Москве, и Протокол о вторичном внесении поправок в Соглашение, совершенный 13 октября 1993 года в городе Токио.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке уведомить депозитария - Правительство Японии о намерении Правительства Республики Казахстан денонсировать международные договоры, указанные в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан