Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 наурыздағы N 248 қаулысы
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңына , "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнің қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 қаулысына сәйкес және материалдық әрi моральдық зиянды өтеу туралы азаматтық сот iсiн жүргізу тәртiбiмен шығарылған сот шешiмдерiн орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне 2003 жылға арналған республикалық бюджетте сот шешiмдерi бойынша Қазақстан Республикасы Үкiметiнің, орталық мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық бөлiмшелерінiң міндеттемелерін өтеуге көзделген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің резервiнен қосымшаға сәйкес сот шешiмдерiн орындау үшiн 13 538 887 (он үш миллион бес жүз отыз сегiз мың сегiз жүз сексен жетi) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 14 наурыздағы
N 248 қаулысына
қосымша
Азаматтық істер бойынша орындалуға жататын
сот шешімдерінің тізбесі
___________________________________________________________________
Р/с| Сот органының атауы  |  Талапкердің   |Мемлекеттік | Мемлекет.
N |  және шешімнің күні  |     Т.А.Ә.     |бажды шегер.| тік баж
|                      |                |  гендегі   | (теңге)
|                      |                |сома (теңге)|
___________________________________________________________________
1.  Алматы қаласы Әуезов      В.А. Тупилин     386 957       -
аудандық соты Ақсай       А.В. Тупилин     391 957
сот учаскесінің
14.11.2000 ж. шешімі
Алматы қаласы Әуезов
аудандық соты Ақсай
сот учаскесінің
12.07.2001 ж.
ұйғарымы
___________________________________________________________________
2.  Тараз қалалық сотының     К.А. Исманов     20 412        -
18.06. 2002 ж. N 2 шешімі
___________________________________________________________________
3.  Шығыс Қазақстан облыстық  М.Е. Рагозина    136570        -
сотының 08.11.1999 ж.
шешімі
Шығыс Қазақстан облыстық
сотының 16.07.2001 ж.
ұйғарымы
___________________________________________________________________
4.  Тараз қалалық соты        В.Н. Шевчик        50 363      -
Орталық сот учаскесінің

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2003 года N 248
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" и во исполнение судебных решений, вынесенных в порядке гражданского судопроизводства о возмещении материального и морального ущерба, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2003 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 13 538 887 (тринадцать миллионов пятьсот тридцать восемь тысяч восемьсот восемьдесят семь) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 марта 2003 года N 248
Перечень судебных решений по гражданским делам,
подлежащих исполнению
-------------------------------------------------------------------
N  !      Наименование        ! Ф.И.О. истца  !  Сумма за  !Госпош-
п/п! судебного органа и дата  !               !   вычетом  !лина
!        решения           !               ! госпошлины !(тенге)
!                          !               !   (тенге)  !
-------------------------------------------------------------------
1.  Решение Аксайского          Тупилин В.А.      386 957     -
судебного участка Ауэ-      Тупилин А.В.      391 957
зовского районного суда
г. Алматы от 14.11.2000 г.
Определение Аксайского
судебного участка
Ауэзовского районного суда
г. Алматы от 12.07.2001 г.
2.  Решение Таразского          Исманов К.А.       20 412     -
городского суда N 2
от 18.06.2002 г.
3.  Решение Восточно-           Рагозина М.Е.     136 570     -
Казахстанского областного
суда от 08.11.1999 г.
Определение Восточно-
Казахстанского областного
суда от 16.07.2001 г.
4.  Решение Центрального        Шевчик В.Н.        50 363     -
судебного участка
Таразского городского

30.11.2000 ж. шешімі
___________________________________________________________________
5.  Жамбыл облыстық сотының   Н.А. Жорғараев     200 000     -
24.04.2002 ж. қаулысы
___________________________________________________________________
6.  Тараз қалалық сотының     Р.Х. Шәріпова      20 388      -
05.11.2001 ж. шешімі
___________________________________________________________________
7.  Қостанай қалалық сотының  К.А. Сенчилов      150 388     -
28.02.2002 ж. шешімі
___________________________________________________________________
8.  Өскемен қалалық сотының   О.К. Аханаев       778 538     -
23.07.2002 ж. қаулысы
Өскемен қалалық сотының
31.05.2002 ж. қаулысы
___________________________________________________________________
9.  Ақмола облысы Көкшетау    Г.Н. Войцеховская  265 162     -
қалалық сотының
19.12.2001 ж. шешімі
___________________________________________________________________
10. Астана қалалық сотының    "Сағжан" ЖШС       7 035 306   -
04.10.2001 ж. шешімі
___________________________________________________________________
11. Алматы қаласы Бостандық   С. Нұрмағамбетов   600 000     -
аудандық сотының
22.06.2001 ж. ұйғарымы
___________________________________________________________________
12. Ақтөбе гарнизоны әскери   Р.И. Тынбаев       1 896 563
сотының 03.10.2002 ж.
қаулысы
___________________________________________________________________
13. Астана қаласы Сарыарқа    Т.Қ. Жұмақаев      1 606 283
аудандық сотының
12.11.2002 ж. шешімі
___________________________________________________________________
Жиыны                                            13 538 887
___________________________________________________________________
Жалпы сомасы                                     13 538 887
___________________________________________________________________

суда от 30.11.2000 г.
5.  Постановление               Жоргараев Н.А.    200 000     -
Жамбылского областного
суда от 24.04.2002 г.
6.  Решение Таразского          Шарипова Р.Х.      20 388     -
городского суда
от 05.11.2001 г.
7.  Решение Костанайского       Сенчилов К.А.     150 388     -
городского суда
от 28.02.2002 г.
8.  Постановление Усть-         Аханаев O.K.      778 538     -
Каменогорского городского
суда от 23.07.2002 г.
Постановление Усть-
Каменогорского городского
суда от 31.05.2002 г.
9.  Решение Кокшетауского       Войцеховская      265 162     -
городского суда             Г.Н.
Акмолинской области
от 19.12.2001 г.
10. Решение суда города         ТОО "Сагжан"    7 035 306     -
Астаны от 04.10.2001 г.
11. Определение                 Нурмагамбетов     600 000     -
Бостандыкского районного    С.
суда города Алматы
от 22.06.2001 г.
12. Постановление Военного      Тынбаев Р.И.    1 896 563     -
суда Актюбинского
гарнизона от 03.10.2002 г.
13. Решение Сарыаркинского      Жумакаев Т.К.   1 606 283     -
районного суда г. Астаны
от 12.11.2002 г.
-------------------------------------------------------------------
Итого                                           13 538 887    -
-------------------------------------------------------------------
Общая сумма                                            13 538 887
-------------------------------------------------------------------