Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2 сәуiрдегі N 431 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 сәуірдегі N 339 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 422 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.04.06 № 422 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Мұнайдың төгiлуiне ден қою жөнiндегi ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2001 жылғы 2 сәуірдегі N 431 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 13, 147-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
1) Мұнайдың төгiлуiне ден қою жөнiндегi ұлттық комиссияның құрамына мыналар енгiзілсiн:
Қиынов Ләззат Кетебайұлы - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар вице-министрi, төрағаның орынбасары;
Жақыпов Қабиболла Қабенұлы - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар бiрiншi вице-министрi;
Керелбаев Сақып Бүркiтбайұлы - Маңғыстау облысы әкiмiнiң бiрiншi орынбасары;
Химчук Олег Геннадьевич - Ақтөбе облысы әкiмiнiң бiрiншi орынбасары;
2) мынадай:
"Белоног                - Қазақстан Республикасының
Анатолий Александрович    Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi
агенттiгi төрағасының орынбасары
Керiмқұлов              - Қазақстан Республикасы Табиғи
Уахит Арынұлы             ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлiгінiң Қоршаған
ортаны қорғау комитетi
төрағасының орынбасары"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Белоног                - Қазақстан Республикасының
Анатолий Александрович    Денсаулық сақтау вице-министрi-
Қазақстан Республикасының Бас
мемлекеттік санитарлық дәрiгерi
Керiмқұлов              - Қазақстан Республикасының
Уахит Арынұлы             Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
Мемлекеттiк экологиялық
сараптама департаментiнiң
директоры";
3) көрсетiлген комиссияның құрамынан: Мұхтар Еркiнұлы Жәкiшев, Вадим Павлович Зверьков, Ротмир Әлiмханұлы Комратов, Виктор Васильевич Супрун шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года N 431
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2003 года № 339. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2012 года № 422
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.04.2012 № 422.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года N 431 "О Национальной комиссии по реагированию на нефтяные разливы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 13, ст. 147) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
1) ввести в состав Национальной комиссии по реагированию на нефтяные разливы:
Киинова Ляззата Кетебаевича - вице-министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, заместителем председателя;
Джакупова Кабибуллу Кабеновича - первого вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
Керельбаева Сакипа Буркитбаевича - первого заместителя акима Мангистауской области;
Химчука Олега Геннадьевича - первого заместителя акима Актюбинской области;
2) строки:
"Белоног                         - заместитель Председателя
Анатолий Александрович             Агентства по делам
здравоохранения Республики
Казахстан
Керемкулов                       - заместитель Председателя
Вахит Арынович                     Комитета охраны окружающей
среды Министерства природных
ресурсов и охраны окружающей
среды Республики Казахстан";
изложить в следующей редакции:
"Белоног                         - вице-министр здравоохранения
Анатолий Александрович             Республики Казахстан - главный
государственный санитарный врач
Республики Казахстан
Керемкулов                       - директор Департамента
Вахит Арынович                     государственной экологической
экспертизы Министерства охраны
окружающей среды Республики
Казахстан";
3) вывести из состава указанной комиссии: Джакишева Мухтара Еркыновича, Зверькова Вадима Павловича, Комратова Ротмира Алимхановича, Супруна Виктора Васильевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан