Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 17 маусымдағы N 657 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 сәуірдегі N 343 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Kazakhstan Airlines" ашық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 17 маусымдағы N 657 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы "әуе кемесін" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ 2000 жылғы 20 желтоқсандағы The Boeing Company мен "Kazakhstan Airlines" ААҚ мен Gore Design Completions, Ltd. арасындағы Ұшақты түрлендіру және оның интерьерін аяқтау туралы шартқа сәйкес сатып алынған қосалқы бөлшектерді, жабдықтарды және оларға арнайы аспаптарды (бұдан әрі - қосалқы бөлшектер, жабдықтар және оларға арнайы аспаптар)" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың екінші және үшінші абзацтарындағы "әуе кемесін" деген сөздерден кейін ", қосалқы бөлшектерді, жабдықтарды және оларға арнайы аспаптарды" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2002 года N 657
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2003 года N 343
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2002 года N 657 "О некоторых вопросах открытого акционерного общества "Kazakhstan Airlines" следующие дополнения:
пункт 1 дополнить словами ", а также запасных частей, оборудования и специальных инструментов к нему, приобретенных в соответствии с Договором о покупке N 2337 между The Boeing Company и ОАО "Kazakhstan Airlines" от 20 декабря 2000 года и Договором о модификации и завершении интерьера самолета между ОАО "Kazakhstan Airlines" и Gore Design Completions, Ltd. от 5 августа 2001 года (далее - запасные части, оборудование и специальные инструменты к нему)";
в абзацах втором и третьем пункта 2 после слов "регистрационный номер UN-B6701" дополнить словами ", запасные части, оборудование и специальные инструменты к нему".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан